000000000000000052639569649.jpg


آینه جم؛ برنامه های هشتمین نکو داشت روز جم وارد چهارمین روز شد اما سوالی که فعالان اجتماعی مطرح کرده اند چرا افشین پریشان نایب رئیس شورای شهر جم در برنامه ها غایب است؟!. درحالیکه چهار عضو دیگر شورا در این برنامه ها که می تواند علاوه بر نکوداشت روز جم، شوی تبلیغاتی اعضا نیز باشد حضور فعال دارند.

پریشان در ماه گذشته در مصاحبه ای با خبرگزاری مهر بر حمایت از برنامه های نکوداشت روز جم تاکید کرد و گفت امسال برنامه های متنوع و جذاب تری خواهیم داشت.

در حالیکه برنامه های غبارروبی گلزار شهدای جم، کنسرت سالار عقیلی، درختکاری، چوتوپه، شبی با شاهنامه، شبی با فوتبال و ایستگاه هنر در روز های اخیر برگزار شد اما خبری از علی پریشان نائب رئیس شورای شهر جم نیست تا وی به عنوان غایب بزرگ نکوداشت روز جم قلمداد شود.

شنیده می شود این عضو شورای شهر جم به برخی ریخت و پاش ها در برنامه های نکوداشت روز جم گلایه مند شده است و گفته باید از هزینه ها برای این برنامه ها کاسته شود؛ اگر شورای شهر و شهرداری جم، هیات اجرایی برنامه ها است باید هزینه ها و برنامه ها در شهر جم اجرا شود نه اینکه در کل شهرستان با هزینه های شهرداری جم برنامه اجرا شود.
 
سایت خبری تحلیلی آینه جم در فرصت های آینده در مصاحبه اختصاصی با این عضو شورای شهر جم به این موضوع می پردازد.

خبر مرتبط:

به مناسبت هفته جم : گزارشی از برنامه هفته جم تا پایان روز سوم

[کد خبر:AJ24226]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

جشنواره برداشت گل نرگس در بهبهان/تصاویر

جشنواره برداشت گل نرگس در بهبهان/تصاویر

جشنواره برداشت گل نرگس در بهبهان

تفرجگاه کوهستانی عینالی تبریز/تصاویر

تفرجگاه کوهستانی عینالی تبریز/تصاویر

تفرجگاه کوهستانی عینالی تبریز

پرورش غاز و اردک در مازندران/تصاویر

پرورش غاز و اردک در مازندران/تصاویر

پرورش غاز و اردک در مازندران

جدیدترین مطالب