82492982-71539315.jpg


آینه جم - رضا عباسی : اگر رسالت رسانه ها در جامعه ما به تعبیر رهبر انقلاب باید اعتماد سازی و ترویج روحیه امید و نشاط در جامعه باشد آنگاه باید به ولایت مداری سایت استان ۲۴ شک کرد و باور کرد که این رسانه برخلاف موازین رهبری کار میکند و هر چند به نام رهبر و ارزشها به تخریب دیگران می پردازد و به عنوانی با سنگر گرفتن در پشت این دژ محکم به امیال غیر دینی و انسانی خود می پردازد که با روح جوانمردی و مردانگی مردم بوشهر منافات دارد.

 در میان اخبار و مطالب این سایت به اصطلاح راستی و اصولگرا نکته ای که هر روز دیده میشود اصرار عجیب و مشکوک آن در زیر سوال بردن تلاشهای نماینده جنوب استان یعنی سکینه الماسی است که هر انسان اهل مطالعه و پیگیری از زمانی که این بانوی جنوبی وارد کارزار انتخابات مجلس شد تا زمان ثبت نام و اعلام چهره های حامی در حوزه جنوب و بیشتر در زمان قرار گرفتن نام الماسی به همراه آقایان سعادت و خدری و پاکدل در لیست اعتدال و توسعه، انگار باعث  ناراحتی این سایت و مدیرش شد که خدا میداند هزینه های این سایت از کجا تامین میشود؟! که بی ادبانه و دور از  شان یک مرد در تخریب یک بانو برای افزایش مخاطبش مطلب می نویسد.

آن هم بانویی که از خانواده ای زحمتکش که امروز بعنوان نماینده ای جسور و شجاع و خستگی ناپذیر برای مردمش تلاش   می کند و تا کنون کارهایی انجام داده که نمونه اش کمتر در این حوزه دیده شده همانند سفر وزیران و معاونین و روسای سازمانهای مختلف در ۴ شهرستان یا تلاش در جهت گرفتن اعتبار ۶۰۰ میلیاردی از نفت و کارهایی که در شهرستان بخوبی وجود دارد اما کمتر در خبرها آمده است.

بر منادیان اخلاق و گویندگان مذهبی و نهادهای ارزشی (که سایت استان ۲۴ خود را متعلق به این طیف می داند) است که به مدیر این سایت نهیبی بزنند و به او بفهمانند که مردانه از تخریب یک بانو دست بردارد و بفهمد حرمت یک زن در جامعه اسلامی از حرمت مسجد بالاتر است و به او یاد بدهند هر کسی که خانواده دارد و صاحب مادر و خواهر است.

 تخریب چهره ای همانند الماسی بعنوان نماد زن جنوبی دور از اخلاق اسلامی است و نباید بخاطر پیشبرد امورات اصولگرایی که هدفی غیر از سرزنش تلاشگران و ایجاد روحیه یاس و نا امیدی در استان بوشهر است ، به دیگران اهانت کند. و ادب واقعی یک مسلمان این است که حرمت ها نگه داشته شود.

‌  اسلام به ذات خود ندارد عیبی
 هر عیب که هست در مسلمانی ماست

[کد خبر:AJ24399]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تصاویر/ حضور گردشگران نوروزی در سواحل بوشهر

تصاویر/ حضور گردشگران نوروزی در سواحل بوشهر

تصاویر/ حضور گردشگران نوروزی در سواحل بوشهر

تصاویر/ جاذبه‌های ساحل بوشهر

تصاویر/ جاذبه‌های ساحل بوشهر

تصاویر/ جاذبه‌های ساحل بوشهر

مازندران؛ استان چشم نواز شمال ایران/تصاویر

مازندران؛ استان چشم نواز شمال ایران/تصاویر

مازندران؛ استان چشم نواز شمال ایران

جدیدترین مطالب