13970108000671hotoH.jpg

اينه جم: رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان جم گفت: شهرستان جم به دلیل کوهستانی‌بودن و شرایط ویژه جغرافیایی و همچنین وجود راه‌های خطرناک و قرارگرفتن به روی گسل زلزله یکی از مناطق حادثه‌خیز کشور است که وجود امکانات امدادی در این شهرستان ضروری است.

به گزارش آينه جم؛ احمد یزدانی امروز در گفت‌وگو با  فارس  اظهار داشت: در تعطیلات نوروزی شهرستان جم میزبان 500 هزار مسافر نوروزی بود و راه جم به فیروزآباد استان فارس به عنوان یکی از مسیرهای پر تردد لقب گرفت.

وی افزود: نیروهای جمعیت هلال احمر شهرستان جم با استقرار چهار پایگاه در نقاط مختلف این شهرستان به مسافران نوروزی خدمات ارائه کردند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان جم با بیان این که دو سالی از عمر اداره هلال احمر در شهرستان جم می‌گذرد،تصریح کرد: هلال احمر شهرستان جم نیازمند توجه جدی است و با کمبود امکانات در این اداره امدادرسان مواجه هستیم.

یزدانی بیان کرد: شهرستان جم به دلیل کوهستانی‌بودن و شرایط ویژه جغرافیایی و همچنین وجود راه‌های خطرناک و قرارگرفتن به روی گسل زلزله یکی از مناطق حادثه‌خیز کشور است که وجود امکانات امدادی در این شهرستان ضروری است.

وی با تقدیر از نگاه فرماندار و نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی، گفت: انتظار داریم امکانات و تجهیزات امدادی هلال احمر افزایش یابد تا در مواقع بحرانی با تمام قوا و امکانات به کمک مردم برویم.

[کد خبر:AJ24417]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

لذت شنا در جزیره کمتر شناخته شده ایران/تصاویر

لذت شنا در جزیره کمتر شناخته شده ایران/تصاویر

لذت شنا در جزیره کمتر شناخته شده ایران

گزارش تصویری دیدار پارس جنوبی جم و سپاهان اصفهان

گزارش تصویری دیدار پارس جنوبی جم و سپاهان اصفهان

آینه جم : تیم فوتبال سپاهان با گلزنی کی روش...

جدیدترین مطالب