01244074.jpg

آینه جم: مهاجم تیم پارس جم معتقد است با وجود شرایط حاکم بر این تیم، تمامی بازیکنان از پارس جدا شده و به تیم‌های دیگر منتقل می‌‌‌شوند.

به گزارش "آینه جم" تیم پارس جنوبی جم در اولین فصل حضور خود در لیگ برتر، جایگاه پنجم لیگ برتر را به دست آورد و به عنوان شگفتی‌ساز لیگ برتر معرفی شد.

علی دشتی مهاجم تیم پارس در رابطه با درخشش خود و تیمش در لیگ هفدهم گفت: فصل خیلی خوبی بود اما مصدومیت بد موقعی داشتم که اگر اتفاق نمی‌افتاد، می‌توانستم گل‌های دیگری را هم به ثمر برسانم. جایگاه پنجمی برای پارس جنوبی، جایگاه خوبی به حساب می‌آید. اما اگر بدشانسی نمی‌آوردیم و مشکلات مالی روی بازیکنان تأثیر نمی‌گذاشت، می‌توانستیم حتی سوم هم شویم. ما در نیم فصل دوم هیچ دریافتی نداشته و هیچ پولی نگرفتیم. با این حال باز هم معتقدم که کیفیت بازی‌های ما در نیم فصل دوم از نیم فصل اول خیلی هم بهتر بود اما توپ‌های‌مان گل نشد. قطعاً تمرکز پایین بازیکنان در گل نشدن توپ‌ها تأثیر داشته است. با اینکه بازیکنان تمام تلاش خود را می‌کردند که فوتبال خوبی را به نمایش بگذارند اما خواه یا ناخواه این مشکلات روی تمرکز بازیکنان تأثیر می‌گذارد.


وی در ادامه عنوان کرد: مسوولان پارس جنوبی انتظار نداشتند که در طول یک سال و نیم، از لیگ دو به لیگ برتر برسند. در واقع آمادگی لازم را برای تیمداری در لیگ برتر نداشتند و همین موضوع باعث ایجاد ناهماهنگی‌هایی شد. مسوولان مدام تلاش می‌کردند اسپانسر پیدا کنند که تیم مشکل مالی نداشته باشد اما این اتفاق نمی‌افتاد. ظاهراً مدیرعامل باشگاه در همین رابطه با وزیر جلسه‌ای داشته اما هنوز هیچ خبری از نتیجه این جلسه نداریم.


دشتی در خصوص اعتراضاتی که بازیکنان در طول فصل داشتند که منجر به اعتصاب آن‌ها شد، تصریح کرد: همانطور که گفتم ما در نیم فصل دوم هیچ پولی دریافت نکردیم اما کل فصل را فقط به خاطر آقای تارتار و هواداران بازی کردیم.


دشتی در پاسخ به شایعه موجود در رابطه با دریافتی 70 درصدی مهدی تارتار از باشگاه پارس و عدم موازنه دریافتی بین مربی و بازیکنان این تیم، گفت: شاید ایشان در قراردادشان چنین ‌بندی را قید کرده بودند. به هرحال او سرمربی ما هستند و طبیعی است که بیشتر از بازیکنان بگیرند. حالا نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده و هر چه هم بگویم دیگر فایده‌ای ندارد. تقریباً همه بازیکنان ما قراردادهای یکساله داشته‌اند و حالا که قرارداد آن‌ها تمام شده با پیشنهادهای خوبی مواجه هستند. اما اگر همه بازیکنان بخواهند بروند، چیزی از پارس جنوبی باقی نمی‌ماند و تیم با مشکل مواجه می‌شود. خیلی حیف است این تیم با این وضعیت نابود شود.


مهاجم پارس جنوبی جم، تیمش را امید شهر جم دانست و خاطرنشان کرد: تا پیش از تیمداری باشگاه پارس جنوبی جم، کسی اسم جم را نشنیده بود. واقعیت این است که حضور پرقدرت پارس جنوبی جم برای خود شهر هم خوب است. مردم آنقدر با عشق تیم را تشویق می‌کردند که پیروزی رقیبان ما در جم واقعاً کار سختی بود. در واقع پرسپولیس و استقلال برای مساوی به جم می‌آمدند. مثلاً پرسپولیس در جم فقط یک موقعیت داشت که همان موقعیت تبدیل به گل شد.


دشتی در خصوص شرایط خودش برای فصل بعد مسابقات تاکید کرد: من یک فصل دیگر قرارداد دارم. ضمن اینکه از صمیم قلب دوست دارم بمانم و به پارس کمک کنم. به هرحال ما تلاش کرده‌ایم و تیم را به اینجا رسانده‌ایم. حیف است به حال خود رهایش کنیم. اما از طرفی ادامه وضعیت با این شرایط هم قدری سخت است. اگر مشکلات حل نشود به پیشنهادهای دیگر فکر می‌کنم چون می‌خواهم فصل آینده از همان هفته اول گلزنی را شروع کنم و آنقدر خوب کار کنم که به تیم ملی دعوت شوم. این فصل هم خیلی از بازیکنان ما استحقاق این را داشتند که به تیم ملی دعوت شوند اما نمی‌دانم چرا این اتفاق نیفتاد.

[کد خبر:AJ24663]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تصاویر/ جاذبه‌های ساحل بوشهر

تصاویر/ جاذبه‌های ساحل بوشهر

تصاویر/ جاذبه‌های ساحل بوشهر

مازندران؛ استان چشم نواز شمال ایران/تصاویر

مازندران؛ استان چشم نواز شمال ایران/تصاویر

مازندران؛ استان چشم نواز شمال ایران

بهار ساحلی در سواحل جنوب کشور/تصاویر

بهار ساحلی در سواحل جنوب کشور/تصاویر

بهار ساحلی در سواحل جنوب کشور

جدیدترین مطالب