00139608210003hotoH.jpg

 
آینه جم  - فرماندار شهرستان جم گفت: پروژه FTTH یا فیبر نوری منازل مخابرات با نام تانوما در شهر جم اجرایی می شود.
 
محمد حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار  آینه جم  اظهار داشت: با توافق صورت گرفته میان مخابرات و شهرداری جم، پروژه انتقال فیبر نوری به درب منازل ((Fiber To The Home) در سطح شهر جم اجرا می شود.
 
وی افزود: FTTH یکی از پروژه‌های مهم مخابراتی است که فقط در مراکز استان‌ها در حال اجرایی شدن است و برای اولین بار در شهر جم اجرا می شود.
 
حسینی با اشاره مزایای این طرح مهم گفت: آموزش از راه دور، IPTV با کیفیت HD و ۴K، بانکداری الکترونیک، خرید آنلاین، تلفن تصویری، اینترنت با سرعت فوق‌العاده مهم‌ترین خدماتی هستند که در بستر فیبرنوری منازل ارائه می‌شود.
 
فرماندار جم با بیان اینکه یکی از سیاست های مهم دولت، ایجاد دولت الکترونیک برای خدمات رسانی بهتر به مردم است افزود: با اجرای این پروژه، تمامی ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان جم تحت خدمات شبکه ارتباطی دولت قرار می گیرند و ارتباطات بین دستگاهی و ارسال نامه ها و مکاتبات در کمترین زمان انجام خواهد شد.
 
وی اضافه کرد: فیبر نوری در دنیای امروز به یکی از مهم‌ترین، با کیفیت‌ترین و اساسی‌ترین راه‌های ارتباط ثابت به اینترنت و شبکه‌های محلی تبدیل شده است و امیدواریم با اجرای این پروژه مهم، نیازهای مردم شهر جم در بحث تلفن و اینترنت به طور کامل رفع شود.
[کد خبر:AJ24707]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تصاویر/ جاذبه‌های ساحل بوشهر

تصاویر/ جاذبه‌های ساحل بوشهر

تصاویر/ جاذبه‌های ساحل بوشهر

مازندران؛ استان چشم نواز شمال ایران/تصاویر

مازندران؛ استان چشم نواز شمال ایران/تصاویر

مازندران؛ استان چشم نواز شمال ایران

بهار ساحلی در سواحل جنوب کشور/تصاویر

بهار ساحلی در سواحل جنوب کشور/تصاویر

بهار ساحلی در سواحل جنوب کشور

جدیدترین مطالب