0128w5706.jpg

آینه جم:سرمربی پارس جنوبی جم به انتقاد از عملکرد داوران در دیدارهای گذشته تیمش پرداخت.

به گزارش آینه جم:تیم پارس جنوبی جم در دو بازی گذشته خود از داوری ضرر کرده است؛ بر اساس اعلام کارشناسان برنامه نود در دیدار این تیم مقابل پدیده مشهد داور مسابقه یک پنالتی به سود تیم جنوبی نگرفت و در اواسط نیمه اول مرادمند بازیکن پدیده را اخراج نکرد. همچنین در بازی قبلی با ماشین سازی نیز پارس جنوبی یک پنالتی طلبکار شد. با توجه به اینکه پارس جم در این دو بازی امتیاز از دست داد، حالا مسئولان این تیم به انتقاد از عملکرد داوران پرداخته اند.


مهدی تارتار سرمربی پارس جنوبی جم در این باره گفت: «متاسفانه این دومین بازی پیاپی است که داوران ما را از پنالتی محروم می‌کنند. در بازی با ماشین‌سازی هم یک پنالتی برای ما گرفته نشد که اگر این اتفاق رخ می‌داد ما الان 3 امتیاز جلوتر بودیم. به نظر می‌آید از محجوب بودن تماشاگران ما سوء استفاده می‌شود. امیدوارم این اشتباهات سهوی دیگر به ضرر ما تکرار نشده و در بازی‌‌های آینده حق‌مان تضعیف نشود.»


علاوه بر مهدی تارتار سرمربی پارس جنوبی طی دو روز گذشته بهرام رضاییان، مدیرعامل و برخی دیگر از مسئولان و بازیکنان این باشگاه نیز به انتقاد از عملکرد داوران پرداختند و ابراز امیدواری کردند در بازی های آینده این اشتباهات کاهش پیدا کند

[کد خبر:AJ26048]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

سومین نمایشگاه ملی صنایع دستی در بیرجند/تصاویر

سومین نمایشگاه ملی صنایع دستی در بیرجند/تصاویر

نمایشگاه ملی صنایع دستی در بیرجند

پرندگان مهاجر در استان گلستان

پرندگان مهاجر در استان گلستان

تصاویر پرندگان مهاجر

برداشت انار از مزارع شهرضا/تصاویر

برداشت انار از مزارع شهرضا/تصاویر

  برداشت انار از مزارع شهرضا/تصاویر

جدیدترین مطالب