000000000000000000000000000000000000000000000000000057304114.jpg

 
 
آینه جم  – ساعاتی از انتشار آگهی استخدام نگذشته بود که به یکباره این آگهی از روی سایت شرکت برداشته شد. حال کاربران بسیاری از وضعیت بوجود آمده ابراز نگرانی کرده اند و با ارسال پیام های متعددی خواستار پیگیری این موضوع از سوی مسئولین امر شده اند.
به گزارش آینه جم  ؛ شرکت توسعه پلیمر پادجم که در تاریخ مردادماه سال ۹۴ در اداره ی ثبت شرکت های شهرستان کنگان به ثبت رسیده و مقر اصلی آن در شهرستان عسلویه سایت ۲ پتروشیمی است از شرکت های زیر مجموعه پتروشیمی جم است که از روز گذشته آگهی استخدام نیروهای مورد نیاز خود را روی وب سایت این شرکت منتشر کرد.
پس از انتشار این آگهی در این  سایت خبری،  محتویات آن را در فضای مجازی نشر داد و به تبع آن سایر وب سایت ها و کانال های خبری اقدام به بازنشر آن کردند.
اما ساعاتی از انتشار آگهی استخدام نگذشته بود که به یکباره این آگهی از روی سایت شرکت برداشته شد. حال کاربران بسیاری از وضعیت بوجود آمده ابراز نگرانی کرده اند و با ارسال پیام های متعددی خواستار پیگیری این موضوع از سوی مسئولین امر شده اند.
همچنین کاربران انتقاداتی بر ضوابط سنی برای مقاطع تحصیلی مختلف مورد نیاز این شرکت داشته اند و خواستار افزایش محدودیت سنی در این استخدام شده اند. متقاضیان همچنین خواستار کاهش سقف معدل برای ثبت نام شده اند.
به نظر می رسد یکی از دلایلی که این شرکت اقدام به برداشتن آگهی نموده است چکش کاری بیشتر آن است. 
پیگیری ها از طرف مسئولین شرکت و منابع آگاه به این نتیجه رسید که این آگهی مجدداً در روز شنبه روی سایت شرکت توسعه پلیمر پادجم قرار خواهد گرفت و لینک ثبت نام نیز فعال خواهد شد و از این بابت متقاضیان دغدغه ای نداشته باشند.
داوطلبان بومی نیز که در این آگهی سهمیه ای ۵۰ درصد برای آنها در نظر گرفته شده است ؛ دغدغه های به جایی دارند که در این خصوص ثلاث گفتگویی کوتاه با نماینده مجلس انجام داده است که در ادامه می خوانید .
نماینده مردم شهرستان های دیر، کنگان، جم و عسلویه در خصوص آگهی استخدام شرکت توسعه پلیمر پادجم گفت: آگهی استخدام به زودی فعال خواهد شد و در این خصوص نشستی با مدیران مربوطه خواهیم داشت تا سهمیه متقاضیان بومی را از این آزمون مشخص نماییم.
سکینه الماسی با بیان اینکه تمام تلاش ما برای داوطلبان بومی خواهد بود ، افزود: روز شنبه نشتی با مسئولین شرکت مربوطه برگزار خواهیم کرد و ایرادات موجود نظیر شرط سنی و شرط معدل را بررسی خواهیم کرد و برای دفاع از حقوق نیروهای بومی می جنگیم و تمام توان خود را به کار خواهیم بست.
وی افزود: شرط ۵۰ درصد سهمیه بومی به هیچ عنوان مورد پذیرش ما نیست و این قانون مربوط به قبل بوده که برخی شرکت ها برای جذب نیروی بومی به آن استناد می کنند و تلاش ما برای جذب ۷۰ الی ۸۰ درصد نیروی بومی است.
**** ثلاث
[کد خبر:AJ26303]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

گلوگاه، مهد انجیر ایران/تصاویر

گلوگاه، مهد انجیر ایران/تصاویر

گلوگاه، مهد انجیر ایران

تصاویر/ جشن چله تابستان در کرمانشاه

تصاویر/ جشن چله تابستان در کرمانشاه

تصاویر/ جشن چله تابستان در کرمانشاه

اوقات فراغت به روایت کودکان روستا/تصاویر

اوقات فراغت به روایت کودکان روستا/تصاویر

اوقات فراغت به روایت کودکان روستا

جدیدترین مطالب