01336336.jpg

 

آینه جم:  تیم سپیدرود رشت با کسب برد مقابل پارس جنوبی جم به اولین سه امتیازش در لیگ هجدهم دست یافت.
به گزارش " آینه جم "،  عصر جمعه  تیم سپیدرود رشت توانست با ارائه یک نمایش درخشان به برتری 1-0 مقابل پارس جنوبی جم دست یابد و به اولین برد خود در لیگ هجدهم برسد. شاگردان علی کریمی که کسب سه امتیاز این دیدار را از نان شب هم بر خود واجب تر می‌دیدند از همان نیمه اول هجومی ظاهر شدند و موقعیت‌های خوبی بر روی دروازه احمدی به وجود آوردند. درست در دقیقه 30 محمدرضا مهدوی با ارسال یک پاس در عمق زیبا بایرامی را صاحب توپ کرد و این مهاجم توانست دروازه پارس را باز کند اما طی تصمیمی عجیب داور مسابقه نقطه پنالتی را نشان داد. در ادامه محمد غلامی با ضربه‌ای دقیق دروازه احمدی را باز کرد تا فقط اسم گلزنان عوض شود.
با شروع نیمه دوم بازی در زیر بارش شدید باران متعادل پیگیری شد تا اینکه باز هم محمد غلامی یک شوت به سمت دروازه شلیک و رحمان احمدی آن را دفع کرد تا اینگونه یخ بازی آب شود. شاگردان علی کریمی که دوست داشتند برتری خود در این مسابقه را بیشتر کنند باز هم خطرناک ظاهر شده و در سه فرصت پیاپی می‌توانستند گل دوم را ثبت کنند که هر بار احمدی مانع آن شد. از طرف دیگر شاگردان تارتار هم در 10 دقیقه آخر فشار زیادی را وارد نمودند که با مقاومت خط دفاعی سپیدرود رو به رو شده و در نهایت با باخت زمین مسابقه را ترک کردند. سپیدرود با این برد 6 امتیازی شد و با توجه به پیروزی نفت مسجدسلیمان در همان رده آخر جدول باقی ماند. پارس هم با همان 13 امتیاز در رده هشتم جدول باقی ماند.
تارتار: قبل از شروع بازی ما را بازنده کردند
آینه جم:  سرمربی تیم پارس جنوبی جم می‌گوید تیمش قبل از شروع بازی و با چینش داوری مقابل سپیدرود رشت شکست خورده است.
به گزارش "آینه جم " مهدی تارتار بعد از شکست مقابل سپیدرود رشت در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد و گفت: به تیم سپیدرود و هوادارانشان تبریک می‌گویم. به چینش داوری اعتراض داشتیم و اصرار به استفاده از داور با تجربه در این جو داشتیم و ما قبل از شروع بازی باختیم. در صحنه پنالتی هر چقدر بررسی کردیم نفهمیدیم چه اتفاقی افتاد. ما وقتی باختیم که داور کم تجربه برای این دیدار انتخاب کردند. در دوصحنه برای ما پنالتی رخ داد. در یک صحنه توپ به دست بازیکن سپیدرود برخورد کرد و در یک صحنه هم روح‌الله سیف‌اللهی را سرنگون کردند که داور به راحتی از آنها گذشت. امیدواریم شرایط فوتبال ایران درست شود اما با این وضعیتی که کار پیش می‌رود بعید است این اتفاق بیفتد.
سرمربی پارس جنوبی در مورد درگیری که بین کادرفنی دو تیم به وجود آمد، گفت: مهم نیست در جریان بازی چه اتفاقی می‌افتد. مربیان تحت فشار هستند و اهمیتی ندارد.
تارتار در مورد اینکه نمایش نه چندان خوب تیمش مقابل سپیدرود، گفت: ‌مهمترین فاکتور برای فوتبال بازی کردن و انجام پاس زمین مساعد است. زمینی که چمن مصنوعی است باید گرانول کمتری داشته باشد. وقتی زمین این شرایط را دارد انجام بازی سخت است. بارش باران هم به وضعیت زمین اضافه شد تا کار سخت تر شود. سپیدرود نیاز مبرم به سه امتیاز داشت و جانانه جنگیدند. در نیمه اول ما بهتر بودیم اما در نیمه دوم آنها بهتر بودند. برای پاس دادن نیاز به یک زمین خوب است و در شرایطی که زمین بد باشد نمی‌توان کار خاصی کرد.
وی در مورد شرایط مالی پارس جنوبی، گفت: ما تیم نفتی هستیم و با قانونی که وجود دارد نمی‌توانیم در لیگ برتر هزینه کنیم. دست مسئولان ما بسته است و اگر با همین شرایط پیش برویم آینده روشن نخواهد بود. صبای قم، نفت تهران و راه آهن را ببینید که بعد از عدم حمایت چه اتفاقی برایشان افتاد. نفت تهران منحل شد. اگر پول نباشد رفته رفته تیم‌ها ضعیف‌تر می‌شوند و در جدول پائین‌تر می‌آیند. ورزش ۳
[کد خبر:AJ26308]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

گلوگاه، مهد انجیر ایران/تصاویر

گلوگاه، مهد انجیر ایران/تصاویر

گلوگاه، مهد انجیر ایران

تصاویر/ جشن چله تابستان در کرمانشاه

تصاویر/ جشن چله تابستان در کرمانشاه

تصاویر/ جشن چله تابستان در کرمانشاه

اوقات فراغت به روایت کودکان روستا/تصاویر

اوقات فراغت به روایت کودکان روستا/تصاویر

اوقات فراغت به روایت کودکان روستا

جدیدترین مطالب