0000000000000000000000000000000002971888.jpg

 

 

آینه جم: معاون عمرانی استاندار بوشهر گفت: یک ریال از اعتبارات استان بوشهر برگشت نخورده و جذب اعتبارات با چانه زنی استاندار، بی نظیر و قابل توجه بوده است.

به گزارش آینه جم؛  مهرداد ستوده معاون عمرانی استاندار بوشهر عصر شنبه در پایان بازدید از پروژه های عمرانی و گردشگری شهرستان جم با تاکید بر لزوم اهتمام مسئولان در تکمیل پروژه های عمرانی بویژه پروژه‌های حوزه آب اظهار داشت: هدف ما از این بازدیدها، تحرک پروژه‌ها به‌ویژه پروژه های حوزه آب است تا با تکمیل پروژه‌ها، شاهد رضایت‌مندی مردم باشیم.

یک ریال از اعتبارات استان بوشهر برگشت نخورده است

وی افزود: در بازدیدهای امروز، از پروژه‌های عمران شهری و روستایی، راهسازی، برقرسانی، گردشگری، آبرسانی، ورزشی، منابع طبیعی و ....بازدید کردیم و مجریان پروژه‌ها، توضیحات لازم در مورد پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها را ارائه کردند و ضمن بررسی مشکلات و موانع پیش رو، دستورات لازم برای تسریع در تکمیل پروژه‌ها صادر شد.

ستوده یادآور شد: از همه توان و ظرفیت موجود برای تامین اعتبارات مورد نیاز پروژه‌ها، بهره می‌بریم و هیچ فرصتی را هدر نخواهیم داد.

معاون عمرانی استاندار بوشهر با بیان اینکه یک ریال از اعتبارات استان بوشهر برگشت نخورده است خاطر نشان کرد: علاوه براین که یک ریال از اعتباراتی که به استان تخصیص یافته، برگشت نخورده بلکه با وضعیت اقتصادی کنونی کشور، جذب اعتبارات با چانه زنی استاندار، بی نظیر و قابل توجه بوده است.

وی ابراز داشت: البته با نظر خانم الماسی نماینده شهرستانهای جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی موافق هستم، زیرا نفت برای تکمیل و اتمام پروژه‌هایش باید تخصیص‌های بیشتری بدهد.

معاون عمرانی استاندار بوشهر ضمن تشکر از زحمات و پیگیریهای مجدانه خانم دکتر الماسی بابت حرکت موثر در مسیر توسعه استان  گفت: همه باید تلاش کنیم با همگرایی و اراده جمعی این اعتبارات را که مورد نیاز است از نفت بگیریم و پروژه‌ها را تکمیل کنیم.

معاون عمرانی استاندار بوشهر با همراهی نماینده شهرستانهای جنوب استان بوشهر در مجلس، فرماندار جم، مدیران کل دفاتر شهری و روستایی و دفتر فنی استانداری و مدیران کل میراث فرهنگی و گردشگری،  راه و شهرسازی، ورزش و جوانان، آبفا، آبفار و منابع طبیعی از پروژه‌های عمرانی و گردشگری شهرستان جم بازدید کردند.

 پروژه راهسازی باغان به سرچشمه، پروژه راهسازی مسیر سرچشمه به ریز، مسیر ریز به دژگاه و پروژه مجتمع فرهنگی هنری ریز از جمله پروژه‌هایی بود که مورد بازدید قرار  گرفت.

 پروژه‌های عمران شهری شهرهای انارستان، ریز و جم نیز از دیگر پروژه‌هایی بود که مورد بازدید قرار گرفت.

بازدید از ۲ مخزن در دست احداث انارستان و ریز  ، همچنین بازدید از روند آماده سازی روستاهای هدف گردشگرب کوچهر ، تنگمان جمال آباد و بیدبلند و صحبت با دهیاران و اعضای شورای این روستاها نیز از دیگر برنامه‌های معاون عمرانی استاندار بوشهر و همراهان بود.

معاون عمرانی استاندار بوشهر همچنین دقایقی در ورزشگاه تختی جم حاضر شد و دیدار تیم‌های پارس جنوبی جم و تراکتورسازی را در کنار تماشاگران مشاهده کرد.

[کد خبر:AJ26626]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

بوی خوش بهار در همدان/تصاویر

بوی خوش بهار در همدان/تصاویر

بوی خوش بهار در همدان

امدادرسانی به مناطق در محاصره سیل خوزستان/تصاویر

امدادرسانی به مناطق در محاصره سیل خوزستان/تصاویر

امدادرسانی به مناطق در محاصره سیل خوزستان

تصاویر/ جشنواره گل‌های پیازی در مشهد

تصاویر/ جشنواره گل‌های پیازی در مشهد

جشنواره گل‌های لاله در بهشت روی زمین

جدیدترین مطالب