00000IMG00554456.jpg

آینه جم:  سکینه الماسی نماینده شهرستان های دیر،‌کنگان،جم و عسلویه به آخرین سال حضورش در مجلس دهم نزدیک می شود.
با نگاهی کوتاه به عملکرد این نماینده مجلس، به نقاط ضعف و قوت زیادی در کارنامه اش بر می خوریم. نکاتی که تفاوت های زیاد او را با نمایندگان حوزه انتخابیه استراتژیک کشور نشان می دهد.
الماسی توانست با اتکا به ویژگی های ذاتی و اکتسابی اش در انتخاباتی مردانه، گوی سبقت را از رقبای قدرتمندش برباید و خود را به عنوان نماینده ای از دل توده ها به صندلی سبز بهارستان برساند.
این نماینده بانوی مجلس، طی قریب به سه سال حضورش در مجلس نقشی مهم در کمک به توسعه جنوب استان داشت هر چند در ایفای تکالیف نمایندگی در تصمیم سازی ها و تصمیم گیری های کلان تحت الشعاع تلاش برای توسعه جنوب بود و نتوانست نقش آفرینی چشمگیری داشته باشد.
در زیر نگاهی خواهیم داشت به کارنامه این نماینده و ابعاد مختلف عملکردش طی سه سال اخیر:
توسعه عمرانی جنوب استان:
الماسی را باید پیشتاز تلاش برای توسعه جنوب استان دانست. او در آغاز مسئولیت با اتکا به مشاورانش، بسته حمایتی نفت در حوزه عمرانی جنوب استان را با رایزنی وسیع در راستای مسئولیت های اجرایی نفت به ارمغان آورد. بسته ای که در ابتدا با رقمی بالغ بر ۱۰۰۰ میلیارد تومان به نفت ارائه کرد و نهایتا ۶۰۰ میلیارد تومان از این بسته مورد موافقت زنگنه وزیر نفت قرار گرفت تا طی ۵ سال در ۴ شهرستان جنوبی استان اجرایی شود. 
اجرای پروژه های کلان راهسازی، توسعه زیر ساخت های بهداشتی و درمانی، توسعه زیرساخت های ورزشی، اجرای طرح های عمران شهری و روستایی، جذب اعتبارات ملی برای شهرداری ها، توسعه زیرساخت های دریایی و توسعه زیر ساخت های آموزشی و فرهنگی از مواردی است که در قالب بسته نفت، در جنوب استان اجرایی شده یا در دست اجرا قرار دارد.
کافی است رقم ۶۰۰میلیارد تومان بسته حمایتی نفت را با اعتبارات چند میلیارد تومانی سالیانه شهرستان های جنوب مقایسه کرد تا به اهمیت کار بانوی نماینده پی برد.
الماسی در جذب اعتبارات از صنایع پتروشیمی هم موفقیت های بزرگی داشت و تصویب پروژه های آموزشی بخشی از کارنامه تعاملی وی را شامل می شود.
این بسته بزرگ حمایتی نفت طی سه سال گذشته خلا عدم تخصیص اعتبارات عمرانی شهرستان را پر کرد تا شهرها و روستاهای های جنوب استان هر ساله شاهد تغییرات بزرگ باشند و اندک بودن اعتبارات دولتی هرگز به چشم نیاید.
نماینده جنوب استان با وجود تلاش های زیادی که داشت در تکمیل برخی پروژه های کلان ناکام بود و پروژه هایی مثل آبرسانی دریا به سیراف و جم و برخی پروژه های بندری چون خورخان همچنان با کندی پیشرفت مواجه باشند.

0000111000.jpg

اشتغال: 
بخش مهمی از تلاش های الماسی در دوران نمایندگی به افزایش سهم اشتغال فرزندان جنوب در تاسیسات نفت و گاز معطوف بود و در این مسیر توانست خلاهای قانونی را در قالب برنامه ششم توسعه و ماده ۴۷ این قانون که اولویت بخشی اشتغال را به جنوب استان و استان بوشهر محدود می کند برطرف کند.
واضح است که بخش بزرگی از ظرفیت اشتغال کشور در عسلویه و صنایع بزرگ نفت و گاز و پتروشیمی خلاصه می شود و الماسی تلاشی سخت را برای افزایش سهم ساکنان جنوب استان در این صنایع آغاز کرد. کاری سخت و طاقت فرسا که با سنگ اندازی های برخی مدیران هم مواجه شد اما نگاهی به آمارهای اشتغال طی سه سال اخیر، نشان می دهد با همه ناملایمات، سهم جوانان جنوب از سفره نفت بیشتر شده و مهم تر از آن اینکه حق میزبانان نفت و گاز و پتروشیمی در اشتغال بیش از گذشته محترم شمرده شده است.
توجه به نیروهای توانمند جنوب استان: 
بانوی نماینده جنوب را باید فراجناحی ترین نماینده مجلس دانست. او طی سه سال گذشته برای انتصاب و ارتقای نیروهای بومی فارغ از نگاه سیاسی و جناحی تلاش های فراوانی کرد هر چند نتوانست در این مسیر به سرحد مطلوب برسد اما آمارهای مدیران بومی در ادارات و دستگاه های اجرایی خرد و کلان نشان می دهد الماسی باز هم توانسته است گام های بیشتری را به نسبت دوره های گذشته بردارد. هر چند برای رسیدن به نقطه مطلوب فاصله بسیار است.
حمایت از اقشار ضعیف:
یکی از ویژگی های منحصر بفرد الماسی را باید در توجه به اقشار کم بضاعت و محروم دانست و شاید پر بیراه نباشد که برخی ها در این ویژگی او را با نماینده پر سابقه ای چون پور فاطمی مقایسه می کنند. 
سکینه الماسی که در انتخابات گذشته بخش بزرگی از سبد رایش را مدیون سابقه ی کاری اش در بهزیستی کشور است در دوران نمایندگی هم بخشی از نگاهش را به این حوزه معطوف کرد و توانست تسکینی برای آلام این قشر ضعیف باشد.
حمایت های درمانی، تامین اسکان و سفر اقشار ضعیف بخشی از این تلاش هاست که نه تنها در جنوب استان که در کل استان او را نام آشنا ساخته است.

1397010700005hotoH.jpg

قانون گذاری: 
قانون گذاری به سود مناطق محروم را باید سخت ترین و پر تنش ترین کار نماینده مجلس دانست. چه آنکه برای تصویب قوانین، آرای تمامی نمایندگان ملاک است و نمایندگان استان های کم جمعیت و مرزی معمولا توان رقابت با نمایندگان پر قدرت مرکز نشین ندارند. 
تصویب قانون اولویت بخشی اشتغال نیروهای بومی، قانون توسعه درمانی و ارائه خدمات درمانی درمانگاه های نفت و گاز به ساکنین مناطق نفت و گاز و قانون افزایش سهم مناطق نفت خیز از صادرات نفت از مواردی است که سبب شد بخشی از تبعیض سازمان یافته در جنوب استان کاهش یابد.
 نماینده جنوب استان در تقسیمات جغرافیایی جنوب استان و ارتقای روستاها به شهر و بخش هم پرونده ای درخشان دارد که حاصل تلاش سخت او برای توسعه حوزه انتخابیه اش است.
اخذ مجوز و موافقت اصولی دانشگاه و دانشکده های جنوب استان هم از نتایج تلاش های او برای توسعه علمی جنوب استان است.
 توجه دولت به جنوب استان بوشهر و میزان سهم مردم از اعتبارات متمرکز ملی:
اقدامات الماسی در توجه دادن دولتی ها به جنوب استان در تاریخ این مناطق بی مانند است. طی سه سال گذشته ده ها معاون رئیس جمهور، وزیر و معاون وزیر به جنوب استان سفر کرده اند که این سفرها سوای اینکه چه دستاوردهایی برای استان به همراه داشته نگاه مرکز نشینان را به این حوزه استراتژیک کشور معطوف کرده است. 
حضور مستمر وزرا و معاونین وزارت خانه هایی چون کار، بهداشت، نفت، ارتباطات، کشاورزی و ... دستاوردهای کوچک و بزرگی به همراه داشت و تداوم این روند می تواند تحقق خواسته های مردم و افزایش سهم جنوب از سفره اعتبارات ملی را بیش از این افزایش دهد.
تکمیل و احداث بیمارستان ها و درمانگاه های تامین اجتماعی و توسعه بیمارستان مرکز حوزه انتخابیه، توسعه زیرساخت های آب و برق جنوب استان، توسعه زیرساخت های دریانوردی و توسعه راه های مواصلاتی در چهار شهرستان جنوبی بخشی از دستاوردهای این سفرهاست.

ffffsww.jpg

تصمیم سازی و تصمیم گیری های کلان: 
الماسی همانند بسیاری از نمایندگان استان های محروم نتوانست نقش چندانی در معادلات ملی و بین المللی ایفا کند. این شرایط البته تابع علت های بیشماری است که یکی از آنها، محرومیت گسترده حوزه انتخابیه و تلاش شبانه روزی نمایندگانی چون الماسی برای رفع مشکلات زیرساختی و کاهش آلام مردم در بدیهیات زندگی است. 
موضع گیری های الماسی در تقابل یا تعامل با دولت هم تابع شرایط نامطلوب حوزه انتخابیه بوده و قطعا نمی توان شرایط نمایندگان مناطق محروم را با امثال علی مطهری و لاریجانی و پزشکیان و ... که دغدغه آب و برق و راه و سلامت مردم حوزه های انتخابیه را ندارند یا بسیار کمتر دارند مقایسه کرد.
و نکته آخر اینکه؛ بانوی اول جنوب استان، نشان داده توجهی ویژه به جوانان دارد و بخش بزرگی از مشاورانش هم جوانانی هستند که بی ادعا و سرسختانه برای کمک به او و توسعه جنوب استان تلاش می کنند و البته از مشاورانی کارکشته بهره می برد که فوت و فن سیاست را به خوبی آموخته اند و در حوزه سیاسی اجتماعی بهترین های جنوب استان اند.
بدون تعارف پاشنه آشیل هر مسئولی، نوع نگاه و رویکردش به جوانان است و الماسی باید از ظرفیت جوانان برای پیشبرد اهدافش در تمامی حوزه ها بیش از گذشته بهره ببرد. 
نماینده جنوب استان، تا پایان راه، مسیری طولانی و سخت پیش رو دارد و با وجود آنکه منتقدان بخشی از ضعف های الماسی را ناتوانی اش در ارائه شفاف و مناسب عملکردش به مردم می دانند اما  آنچه مشخص است اینکه کارنامه عملی الماسی، بدون تبلیغات و رسانه هم، او را تاثیرگذارترین نماینده استان ساخته است هر چند در دنیای مجازی امروز، توجه به رسانه ها و استفاده از ظرفیت بنگاه های خبرپراکنی را باید بیش از آنچه تا امروز در نگاه نماینده جنوب استان وجود داشته باید در برنامه ریزی ها مورد توجه قرار داد.
[کد خبر:AJ26831]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


دیدگاه‌ها   

+6 # جم 1397-10-02 20:13
از حالا تبلیغ شروع کردید
من معتقدم از قبلی ها حداقل تا به امروز خیلی ضعیف تر بوده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+7 # ایوب ایدانی 1397-10-02 21:35
سلام اینکه همش نمجیدوتعریف وغلوازالماسی بودپس نکات ضعفش که نگفتیدومطمن باشیدتامن باشم هرگزدوره بعدی خانم الماسی به مجلس نمیرودخداشاهده. عقیل ایدانی بهزیستی کارمند
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+4 # کارمند 1397-10-02 20:51
ضمن احترام به نظرات نگارنده محترم هرچند سعی شده انصاف در نوشتار رعایت گردد ولی به نظر میرسد نگارنده محترم نیز به نوعی حداقل و در خوشبینانه ترین حالت، ناخواسته دچار حس ناسیونالیستی شده و شایدهم تحت تاثیر تبلیغات رسانه ای سرکارخانم نماینده قرار گرفته است. بررسی دقیق و نقد موشکافانه و منصفانه این نوشتار در قالب یک کامنت نمی گنجد و فقط برای نمونه عرض میکنم بسته نفت چیزی جز یک تبلیغ رسانه ای و کارکرد انتخاباتینیست . نفتی که با هزاران ترفند از حداقل های قانونی و وظایف خودش و مسولیتهای اجتماعی اش فرار میکند و حتی حاضر نیست به قانون تمکین کند هرگز هزار ملیارد و یا ششصد ملیارد پول به هیچ احدی و دستگاهی نمی دهد. بر فرض محال اگر هم چنین کند با یک محاسبه سرانگشتی به راحتی در می یابید که این مبلغ برای چهارشهرستان با اینهمه مشکلات و عقب افتادگی ها و نداشتن زیرساختها و آنهم در مدت 5 سال هرگز دردی را دوا نخواهد کرد و هیچ زخمی را پانسمان هم نخواهد نمود. البته از تلاشهای ایشان و مردم داری ایشان و پیگیری هایی که کرده اندسپاسگزارم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-7 # آزاد 1397-10-03 10:29
در جریان باشید این بسته 730 میلیارد تومان بود که بیش از 100 میلیارد آن با موافقت الماسی و درخواست استاندار به شمال استان اختصاص یافت.
600 میلیارد برای چهار شهرستان اهمیت بسیاری دارد از آن جهت که اگر این 600 میلیارد به 4 تقسیم شود سهم هر شهرستان برای 5 سال می شود 150 میلیارد تومان...
اگر این رقم را به 5 یعنی تعداد سال ها تقسیم کنیم سهم هر شهرستان در سال می شود 30 میلیارد تومان...

حالا به این موضوع توجه کنید که سهم اعتبار تخصیصی شهرستانی مثل جم از توزیع اعتبارات سالیانه دولتی در سال 94 حدود 8 میلیارد تومان بوده و در سال های 95 و 96 چیزی حدود 15 میلیارد تومان!

پس اهمیت این بسته بسیار زیاد است و در کنار آن کمک های اخذ شده از پتروشیمی ها را هم نباید فراموش کرد کرد که در مدرسه سازی کمک خوبی به جنوب استان کرده است.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-6 # واقع بین 1397-10-02 21:12
خوشبختانه سرکار خانم الماسی بر خلاف گفته دوستی که کامنت گذاشته اند که الماسی ضعبف تر از قبلی ها است اتفاقا قوی نر یوده اند. اگربخواهیم فارغ از حب و‌یغض ها نظر بدهیم، الماسی به جد بهترین نماینده بوده است. هرچند نقدهایی در حوزه محیط زیست بر وی وارد است.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+7 # رضا 1397-10-02 22:19
واقعا برای شما متاسفم که پشت به مردم کرده و از این نماینده ناکارآمد و ضعیف حمایت کردید...اگر همون ابتدا می نوشتید تبلیغ برای الماسی منصفانه تر بود...از نماینده مجلسی که کارش رو با خداوند رنگین کمان شروع میکنه انتظاری نیست...یا علی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-6 # رضا 1397-10-02 23:17
حداقلش این هست که از خیلی از نمایندگان مرد اگر بهتر نبوده
ضعیف تر هم نبوده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+7 # جبار 1397-10-02 23:35
نسبت به شرايط منطقه وً وجود كنابع عظيم نفتي و گازي و در كنار ان دريا و ساير شرايط استراتژيك اقدامات او قطره اي در مقابل درياست و كار خاصي صورت نگرفته است
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+6 # ددری 1397-10-03 00:29
جمعش کنین لطفا این مزخرفاتو
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-7 # دلسوز مردم 1397-10-03 01:58
آنچیز که عیان است ، چه حاجت به بیان است درود بر شرف این شیر زن الماس گونه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+7 # احمدرضا 1397-10-03 08:19
فقط سی اطرافیانش کار کردوبس
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+7 # احمدرضا 1397-10-03 08:20
فقط برای اطرافیان خودش کار کرد وبس
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+6 # پریش 1397-10-03 08:41
خریدن رسانه ها و بازی با افکار خودش یه نوع تبلیغه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-6 # جواد 1397-10-03 15:17
قبلاً خبری نبود از نیروی بومی ولی از وقتی الماسی اومده چیز دیگری شده به آقایون بر نخوره ولی خیلی قوی تر از بقیه بدون کم یا زیاد کار کرده احسنت بر الماسی شیر زن جنوب
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+5 # زیتون 1397-10-04 14:04
گروهی از اطرافیانش چنان در بین مردم منفور هستند که اگر بر فرض محال اقدامات و کارهای خوبی هم کرده باشد،مردم از ایشان گریزان و فراری شده اند. حلقه اطرافیانش به یکی از نقاط ضعف اساسی ایشان و پاشنه آشیلش مبدل شده است و هیچ شانسی برای انتخاب مجدد ندارد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-6 # فخرایی ازدیر 1397-10-05 09:52
درودبرخانم الماسی خداوکیلی قویترازنمایندگا ن قبلی هست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-5 # آزاد ِِِِِِِسِِِِِیا 1397-10-06 07:50
بسمه تعالی
دوستان صحبتهای جالبی ایراد فرمودید که خیلی از صحبتها ریشه در تعصب دارد کاش واقع بینانه تر و منصفانه تر می نوشتید .اگر عملکرد دکتر الماسی را منصفانه تجزیه و تحلیل کنیم .میبینیم در همه حوزه تقریبا کارهای اساسی صورت گرفته است و ایشان از لحاظ شاخص عملکرد و اثربخشی به جرات میتوان گفت جز موفق ترین نمایندگانی بوده که حوزه جنوب به خود دیده است.البته نقاط ضعفی هم داشته که در مقابل ان همه کارمثبت .ناچیز می نماید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-5 # نایبند 1397-10-06 09:56
سلام و درود ، به جرات میتوان گفت خانم الماسی نه تنها یکی از فعالترین نماینده جنوب استان بوده بلکه از نمایندگان استان هم بهتر و فعالتر بوده است، ظاهرا کسانی که علیه ایشون جبهه می گریند افرادی هستند که با انتخاب شدن الماسی منافعشان به خطر افتاده، به عنوان مثال اگر بخواهیم سر انگشتی حساب کنیم 1-پیگیری و تلاش ویژه برای جذب نیروهای بومی در شرکت های مستقر در عسلویه و کنگان 2-مصوب کردن پکیج ۶۰۰ میلیاردی نفت و هم اکنون در حال رایزنی برای مصوب کردن پکیج فرهنگی هستند و.... حال سوال اینجاست کدام یک از نمایندگان سابق و حال استان چنین فعالیت هایی داشته و دارند؟؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-5 # علي 1397-10-06 09:57
درود فراوان به خانم الماسي كه واقعا زحمات زيادي كشيدن
يكي از كاراي ايشون كه بعد از چندين سال انجام شد برق و اب بردن به روستاهاي دور افتاده و در بحث اشتغال واقعا قوي كار كردن هرچند مشكل كله ايران بحث اشتغال هستش و ارتقاع دادن نيروهاي بومي كه واقعا قوي زاهر شدن توي هر روستا كه ميري بك يا دو پروژه ايشون كار كردن انشاالله كه خدا پشت و پنهاش باشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+2 # بانو رضایی 1397-10-22 09:06
ای رسانه ی سانسور لطفا نظرمو مثل قبل سانسور نکن ! قبلا بعنوان بی نام نظر میدادم .
سطح سواد و آگاهی طرفداران خانم نماینده از همین کامنت به خوبی فهمیده میشه ! زاهر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-5 # محمدی 1397-10-06 09:58
#محمدی
خانم الماسی از همان روزهای اول با گام های اساسی و متفکرانه کارهای بزرگی شروع کرده و اگر هرکدام از دوستان در حوزه انتخاباتی ایشان بازدید داشته باشید تحولات عمرانی که ایشان ایجاد کرده اند به درستی خواهید دید .تلاش های شبانه روزی ایشان جای بسی تشکر و قدردانی دارد .ایشان از همه نمایندگان استان پیشرو هستند .به امید موفقیت برای این بانوی بزرگ
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-5 # عسلویه 1397-10-06 10:04
سلام و درود ، به جرات میتوان گفت خانم الماسی نه تنها یکی از فعالترین نماینده جنوب استان بوده بلکه در استان بوشهر هم فعال و پرتلاش بوده است، کسانی که علیه ایشون جبهه میگیرند معمولا منافعشان در خطر است و با حساب سر انگشتی به این نتیجه می رسیم که عمده فعالیت ایشون از قبیل 1-مصوب کردن پکیج ۶۰۰ میلیاردی نفتی و هم اکنون د ر حال مصوب کردن پکیج فرهنگی و ورزشی هستند 2-تلاش و پیگیری جهت جذب افراد بیکار حوزه انتخابیه در شرکت های مستقر در عسلویه و کنگان که الحق و الانصاف در این راستا موفق عمل کرده است و .... و جالب است یکی از خصوصیات بارزی که این خانم نماینده با نمایندگان فعلی دارد این است که ایشون فرا جناحی عمل میکنند و کار ندارد طرف وابسته به چه حزب و جناحی باشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-5 # #عسلویه 1397-10-06 10:07
سلام و درود ، به جرات میتوان گفت خانم الماسی نه تنها یکی از فعالترین نماینده جنوب استان بوده بلکه در استان بوشهر هم فعال و پرتلاش بوده است، کسانی که علیه ایشون جبهه میگیرند معمولا منافعشان در خطر است و با حساب سر انگشتی به این نتیجه می رسیم که عمده فعالیت ایشون از قبیل 1-مصوب کردن پکیج ۶۰۰ میلیاردی نفتی و هم اکنون د ر حال مصوب کردن پکیج فرهنگی و ورزشی هستند 2-تلاش و پیگیری جهت جذب افراد بیکار حوزه انتخابیه در شرکت های مستقر در عسلویه و کنگان که الحق و الانصاف در این راستا موفق عمل کرده است و .... و جالب است یکی از خصوصیات بارزی که این خانم نماینده با نمایندگان فعلی دارد این است که ایشون فرا جناحی عمل میکنند و کار ندارد طرف وابسته به چه حزب و جناحی باشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-4 # مهرشاد 1397-10-06 10:14
به نام خدا. درودبرخانم دکترالماسی واقعا با اون شعارانتخاباتش پایان تکرار خداقوت داره به این بانوی جنوب چون هیچ کدوم ازنمایندگان گذشته ما اینطور وقت وانرژی خودشون حمایت ازمردم نکردن ما یادنداریم که نماینده های قبلی خیلی توانسته باشند که پکیج بگیرنددرحد چهل میلیاردبودولی این بانوی تلاشگر تونست شصدمیلیارد بگیره ودرهمه بخش های حوزه اش عادلانه ازاین پکیج نقسیم کند ودرحوزه اشتغال واقعا جای تبریک وخداقوت داره به این بانو اینقدرکه ازبچهای بومی حمایت کرده که هیچ نماینده ای اینجوری دفاع نکرده امیدوارم آینده شاهد رویش تجهایش باشیم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+4 # کارگر خدماتی 1397-10-06 10:21
از نماینده محترم خواهشمندیم لطفا به داد ما کارگرای خدماتی بیمارستان امام خمینی استان بوشهرشهرستان کنگان برسید باتوجه به اینکه تمام وقت دربیمارستان شاغل هستیم ولی متاسفانه بدون قراردادومزایای قانون کار هستیم حقوق رابصورت ساعتی دریافت میکنیم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-4 # هنگامی 1397-10-06 10:33
باسلام وادب احترام
دکتر الماسی تنها نماینده دلسوزوپرتلاش استان تاکنون بوده است ایشا ن واقعا ًزحمات زیادی برای حوضه انتخابی خودش کشیده است وتمام تلاش وکوشش خود در برای نیروی کار وجذب جوانان بومی منطقه کرده است وکارهای عمرانی بزرگی که دردوره های قبل یا قولی داده بودند یانیمه کاره بود به نتیجه رسانده درود برشرفت بانوی خستگی ناپذیر خدا قوت باعث افتخار منطقه هستی.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+2 # بانو رضایی 1397-10-22 09:09
این هم نمونه ی دیگری از سطح سواد طرفداران خانم ! حوضه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+4 # علی جم 1397-10-06 10:34
ای وااای
اقای قیصری
ظاهرا اوضاع بانو خیلی خرابه
تو را خدا کاری کن مثلا کامنت ها بد را اصلا تایید نکن و به جاش زنگ بزن برو بچه های بانو بگو هریک چند کامنت خوب بزارن شاید با فریب بتوان کاری کرد البته نمی دانم اگر اینطور کنید پاسخی برای وجدان خود دارید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+2 # بانو رضایی 1397-10-22 09:10
درود بر شما برادر سخن سنج
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-4 # صدیقه اندخش 1397-10-06 10:46
درود بر خانم دکتر عزیزمون که بی شک قهرمان واقعی جنوب هست سپاس بخاطر تلاشهای بی دریغتون خانم دکتر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-4 # سولماز 1397-10-06 10:48
فكر ميكنم اگر يك نفر تونسته باشه در اين لجنزار قدمي برداشته باشه و سروسامان بخشيده باشه فارغ از هرگونه نگاه نارضايتي منافع شخصي افراد،الماسي واقعا درخشش منطقه بوده و هست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+2 # دکتر هاشمی 1397-10-22 09:18
متاسفانه در این سایت شاهدیم نظرات طرفداران این نماینده ی پوپولیست چند بار چند بار منتشر می شود ولی نظرات ما که به ایشان نقدهای سازنده می کنیم اصلا منتشر نمی شود.
پس آزادی بیان چه می شود ؟!
بنده بسیاری از کسانی را که می بینم از این نماینده طرفداری می کنند در یکی از گروههای زیر قرار دارند :
1- آشنایان .... ایشان که در این مدت با..... کارخود را به جلو برده اند.
2- فمینیست هایی که صرفا به خاطر مرد نبودن ایشان از ایشان طرفداری می کنند !
3- افراد نا آگاهی که گول ظواهر را می خورند .

هرچند امکان سانسور شدن نظر بنده وجود دارد ولی باز هم سپاسگزارم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

کمر خمیده؛ صبح تا غروب در شالیزار/تصاویر

کمر خمیده؛ صبح تا غروب در شالیزار/تصاویر

کمر خمیده؛ صبح تا غروب در شالیزار

بهشت چهار فصل چهارمحال و بختیاری/تصاویر

بهشت چهار فصل چهارمحال و بختیاری/تصاویر

بهشت چهار فصل چهارمحال و بختیاری

جدیدترین مطالب