01319293.jpg

 

آینه جم:  سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی با بازیکنان این تیم، جلسه‌ای برگزار و اعلام کرد که باشگاه پارس به آنها رضایتنامه نمی‌دهد.
به گزارش آینه جم ؛  تیم فوتبال پارس جنوبی جم، تمرینات خود را برای حضور موفق در نیم‌فصل دوم مسابقات لیگ برتر فوتبال پیگیری می‌کند.
مهدی تارتار سرمربی پارس، جلسه‌ای با بازیکنان تیمش برگزار کرد و به آنها گفت که نمی‌خواهد جلوی پیشرفت کسی را بگیرد، اما به همه این بازیکنان نیاز دارد و به کسی رضایتنامه نمی‌دهد. تارتار همچنین به شاگردانش گفت که خودش نیز پیشنهاد‌هایی داشته، اما آنها را رد کرده است. سرمربی پارس جنوبی ابراز امیدواری کرد که با باقی مانده بازیکنان تیمش، زرد و مشکی‌پوشان بتوانند نتایج خوبی در نیم‌فصل دوم کسب کنند.
بازیکنان دانشجوی پارس جم اردوی این تیم در جزیره کیش را به تاخیر انداخت.
 پیش از این قرار بود شاگردان تارتار ۱۵ دی در کیش اردو بزنند، ولی خلوتی جزیره کیش در این تاریخ باعث شد مربیان این تیم اردو را به زمان دیگری موکول کنند، تا برخی تیم‌ها برای بازی تدارکاتی در کیش حضور داشته باشند.
این بار هم اردوی پارسی‌ها به‌خاطر بازیکنان دانشجو به تاخیر افتاد. از آنجا که امتحانات دانشگاهی آغاز شده است و همه بازیکنان نمی‌توانشتند در اردو حاضر شوند تارتار اردو را تا ۲۵ دی به تعویق انداخت تا با تیمی کامل راهی کیش شوند.
به این ترتیب پارسی‌ها از ۲۵ دی تا ۵ بهمن در کیش اردو خواهند زد
سرمربی تیم پارس جنوبی جم برنامه خود برای یارگیری تیمش را اعلام کرد.
 تیم پارس جنوبی جم در حالی کارش را در نقل و انتقالات زمستانی لیگ برتر آغاز کرده که محسن بنگر مدافع باتجربه از جمع بازیکنان این تیم جدا شده و کیوان امرایی مهاجم باتجربه سابقه ذوب آهن، مس کرمان، صبا و... که نیم فصل گذشته در اکسین البرز توپ می زد را به خدمت گرفته است.
از این رو پارسی ها قصد دارند چند بازیکن دیگر را به جمع نفرات شان اضافه کنند و به همین خاطر در حال بررسی شرایط بازیکنان مختلف هستند.
مهدی تارتار سرمربی پارس جنوبی جم در این خصوص گفته است:«با توجه به اینکه اکثر بازیکنان با تیم های خود قرارداد دارند، کار سختی برای جذب بازیکن داریم. باشگاه ها به راحتی نفرات خود را آزاد نمی کنند و نمی شود هر بازیکنی که می خواهیم را جذب کنیم. با این حال تمام تلاش خود را برای جذب نفرات باکیفیت به کار گرفته ایم».
وی در پاسخ به این پرسش که چه بازیکنانی را جذب می کند، بیان کرد: «تمرکز خود را روی جذب بازیکن از لیگ یک گذاشتیم، البته بازیکنانی که تجربه لیگ برتر داشته باشند. ما در نیم‌فصل دوم به دنبال نتیجه‌گیری هستیم و برای همین نیاز به بازیکنان باتجربه داریم.»
[کد خبر:AJ26962]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

کمر خمیده؛ صبح تا غروب در شالیزار/تصاویر

کمر خمیده؛ صبح تا غروب در شالیزار/تصاویر

کمر خمیده؛ صبح تا غروب در شالیزار

بهشت چهار فصل چهارمحال و بختیاری/تصاویر

بهشت چهار فصل چهارمحال و بختیاری/تصاویر

بهشت چهار فصل چهارمحال و بختیاری

جدیدترین مطالب