000000222.jpg

 

آینه جم:  امام جمعه جم گفت: در سفر اخیر استاندار بوشهر به جم وی را همراهی نکردم و در جلسات با حضور استاندار بوشهر نیز شرکت نکردم و اگر مشکل فرودگاه رفع نشود در سفر های بعدی عبدالکریم گراوند به شهرستان جم او را همراهی نخواهم کرد و در جلسات نیز شرکت نمی کنم.
به گزارش آینه جم، حجت الاسلام محمد گنجی بعد از ظهر امروز در نشست شورای اداری شهرستان جم، اظهار داشت: مسؤولین و مدیران ادارات پاسخگوی مردم باشند و دستاورد های انقلاب و عملکرد خود را برای مردم تشریح کنند.
امام جمعه جم با اشاره به تعطیلی فرودگاه جم بیان کرد: بیش از سه سال از تعطیلی فرودگاه می گذرد و هنوز هیچ اقدامی برای راه اندازی مجدد آن نشده است.
وی افزود: در سفر اخیر استاندار بوشهر به جم وی را همراهی نکردم و در جلسات با حضور استاندار بوشهر نیز شرکت نکردم و اگر مشکل فرودگاه رفع نشود در سفر های بعدی عبدالکریم گراوند به شهرستان جم او را همراهی نخواهم کرد و در جلسات نیز شرکت نمی کنم.
گنجی از آغاز فعالیت ستاد هماهنگی برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در جم خبر داد و بیان کرد: همه ی مسئولان دستاورد های انقلاب را به مردم بگویند و در راه رفع مشکلات از هیچ تلاشی فروگذاری نکنند.
امام جمعه جم با اشاره به برخی حواشی اخیر در خصوص هزینه های روز جم اظهار داشت: بار ها تاکید کرده ایم که باید با هزینه ی کم مراسمات و... برگزار شود و به نوعی در مصرف هزینه ها صرفه جویی شود.
وی افزود: یکی از انتقاداتی که به روز جم وارد است این بوده که هفته بزرگداشت روز جم دست جناح خاصی است در صورتی که این روز و یا هفته باید به همه ی مردم تعلق داشته باشد و نباید فقط یک طیف سیاسی خاص از آن بهره ببرند.
[کد خبر:AJ26990]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

کمر خمیده؛ صبح تا غروب در شالیزار/تصاویر

کمر خمیده؛ صبح تا غروب در شالیزار/تصاویر

کمر خمیده؛ صبح تا غروب در شالیزار

بهشت چهار فصل چهارمحال و بختیاری/تصاویر

بهشت چهار فصل چهارمحال و بختیاری/تصاویر

بهشت چهار فصل چهارمحال و بختیاری

جدیدترین مطالب