0000830032495823.jpg

 

 

آینه جم : در هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ برتر، تیم پارس جنوبی‌جم آخرین میزبانی خود را در سال ۹۷ در مقابل ماشین‌سازی تبریز با شکست به پایان رساند.
 
به گزارش «آینه جم »؛ در هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ برتر تیم‌ پارس جنوبی‌جم  امشب میزبان تیم ماشین‌سازی تبریزدر ورزشگاه تختی جم بود.
 
تیم پارس جنوبی‌جم که در سه هفته قبل بدون برد و با یک مساوی و دو باخت پشت سرگذاشته بود امروز آخرین میزبانی خود را در سال 97 در مقابل ماشین‌سازی تبریز با شکست به پایان رساند.
 
این بازی که کش و قوس‌های فراوانی در دو نیمه به همراه داشت  ولی این تیم ماشین‌سازی تبریز بود که در دقیقه 64  توسط فرشاد سالاروند در ضربه ایستگاهی در فاصله 30 متری توانست دروازه تیم پارس جنوبی‌جم را باز کند تا آخرین میزبانی این تیم  را با شکست به پایان ببرد.
 
پارس جنوبی‌جم برای جبران گل خورده خود را به آب و آتش زد ولی تا پایان این بازی نتوانست دروازه ماشین‌سازی تبریز را باز کند.
 
پارس جنوبی‌جم یکی دو فرصت خوب هم به دست آورد اما ضربه بازیکنان، راهی به دروازه پیدا نکرد تا این بازی با همان یک گل فرشاد سالاروند به سود ماشین‌سازی تبریز تمام شود.
 
تیم پارس جنوبی‌جم با این باخت با 25 امتیاز در رده  هشتم و تیم ماشین‌سازی‌تبریز با این پیروزی  و  25 امتیاز در رده نهم جدول لیگ برتر قرار گرفت.
 
 
 سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: دنبال بهانه نیستیم و مقصر اصلی باخت خود من هستم که اشتباه داشتم.
 
مهدی تارتار، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم پس از شکست خانگی تیمش مقابل ماشین‌سازی تبریز در نشست خبری اظهار داشت: متأسفانه امروز بازی را واگذار کردیم. دنبال بهانه نیستیم و مقصر اصلی باخت خود من هستم که اشتباه داشتم. البته بدشانس هم بودیم و اگر موقعیت‌های نیمه اول ما تبدیل به گل می‌شد، می‌توانستیم برنده بازی باشیم.
 
وی در ادامه افزود: با کیفیت بد زمین و وزش باد، بازی کیفیت لازم را نداشت. ما روی ضربه ایستگاهی گل خوردیم و باید از هواداران‌مان هم عذرخواهی کنیم که در خانه دومین شکست‌مان را متحمل شدیم. حالا باید خودمان را برای بازی بعدی آماده کنیم.
 
سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی درباره مسائل داوری خاطرنشان کرد: به‌هرحال خیلی زیاد راجع‌به داوری صحبت کردیم. به نظرم باید رعایت کنیم و بیشتر تمرکزمان را روی مسائل فنی بگذاریم تا بهتر کار و جایگاه‌مان را حفظ کنیم. یکسری تیم‌ها بهتر از ما عمل کردند، اما ما نتوانستیم این کار را انجام دهیم و باید تلاش کنیم تا جایگاه مناسبی در جدول داشته باشیم.
 
تارتار در واکنش به کیفیت نامناسب زمین چمن ورزشگاه تختی جم گفت: به‌هرحال با توجه به نتایج هفته گذشته، آنها آمده بودند که یک امتیاز را بگیرند، اما روی ضربه ایستگاهی گل زدند و به سه امتیاز رسیدند. تیم پارس جنوبی در این دو سال کیفیت خودش را در خانه نشان داده، اما کیفیت زمین را دیدید. ما مجبور شدیم بازی مستقیم را انجام دهیم که فرزاد حاتمی، بازیکن بلندقامت ما مصدوم شد و بیرون رفت و با خروج او بازی گره خورد.
[کد خبر:AJ27782]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

برف و کولاک در امامزاده هاشم گیلان/تصاویر

برف و کولاک در امامزاده هاشم گیلان/تصاویر

  برف و کولاک سنگین در گیلان

گزارش تصویری راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در جم

گزارش تصویری راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در جم

   راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در جم

تصاویر/ موزه جنگ، خانه تیمورتاش

تصاویر/ موزه جنگ، خانه تیمورتاش

تصاویر/ موزه جنگ، خانه تیمورتاش

جدیدترین مطالب