3134951.jpg

 

 

.

آینه جم-  نایب رئیس شورای اسلامی استان بوشهر گفت: شهرستان جم در بین مصوبات سفر رئیس جمهور سهمی ندارد.

حسن رمضانی در گفت‌وگو با آینه جم   با اشاره به مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان بوشهر گفت: استانداری و سازمان برنامه و بودجه باید پاسخ دهند که چرا در بین شهرستان‌های استان برای شهرستان جم هیچ پروژه‌ای تعریف نشده و سهم این شهرستان تنها در برخی طرح‌های استانی و به میزان اعتبار نامشخص معطوف شده است.

نایب رئیس شورای اسلامی استان بوشهر اظهار داشت: انتشار این لیست باعث نگرانی شدید مردم و موجب هجمه‌های زیادی بر فرماندار شهرستان و نماینده مردم شده است، این در حالیست که شهرستان جم سومین شهرستان استان بوشهر است که بیشترین رأی را در سبد دولت تدبیر و امید واریز نموده است.

وی افزود: خانم الماسی نیز در این مدت همراهی خوبی با هیئت دولت داشته است و مأموریت خارج از کشور ایشان نباید موجب سهل انگاری نمایندگان دولت در تعریف پروژه برای جنوب استان به ویژه شهرستان جم شود.

رمضانی با انتقاد از تکمیل نشدن پروژه‌های نیمه تمام شهرستان جم بیان داشت: بنا بر اظهارنظر مسئولان استان، اولویت مصوبات سفر ریاست جمهوری با تکمیل طرح‌های نیمه تمام است در حالی که در تکمیل پروژه‌های شهرستان جم دچار چالش هستیم.

وی با اشاره به عمق محرومیت در برخی نقاط شهرستان جم، تکمیل پروژه‌های مربوط به آبخیزداری، تأمین آب شرب، راه‌های ارتباطی، زیر ساخت‌های آموزشی و ورزشی و مجتمع فرهنگی شهید صافی را از جمله مهمترین طرح‌های نیمه تمام شهرستان جم دانست و از استاندار و رئیس سازمان برنامه و بودجه استان بوشهر خواست تا با کارشناسی و تشریح دقیق طرح‌های استانی، به نگرانی مردم و شوراهای اسلامی در خصوص مصوبات سفر اخیر ریاست جمهوری پایان دهند.

[کد خبر:AJ28385]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

آغاز فصل صید ماهی در خزر/تصایر

آغاز فصل صید ماهی در خزر/تصایر

آغاز فصل صید ماهی در خزر

پیاده روی زائران اربعین در «طریق العلما»/تصاویر

پیاده روی زائران اربعین در «طریق العلما»/تصاویر

پیاده روی زائران اربعین در «طریق...

زندگی در روستای « سرآقا سید»/تصاویر

زندگی در روستای « سرآقا سید»/تصاویر

زندگی در روستای « سرآقا...

جدیدترین مطالب