0000000000000000000000000000000001397537.jpg

آینه جم:  سرمربی پارس جنوبی جم در لیگ هجدهم توضیحاتی را درباره وضعیتش با این تیم ارائه کرد.
 
به گزارش " آینه جم "، مهدی تارتار طی سه سال گذشته در پارس جنوبی جم با وجود مشکلاتی که وجود داشت موفق شد نتایج خوبی با این تیم بگیرد و نام خود را به عنوان یکی از مربی کاربلد فوتبال مطرح کند. او حالا با پایان یافتن لیگ هجدهم و اتمام قراردادش با پارس جنوبی وضعیتش برای آینده روشن نیست. مشکلات مالی پارس جنوبی باعث شده تا تارتار به فکر جدایی از پارس بیفتد و باید دید طی روزهای آینده چه اتفاقاتی در این خصوص رخ می دهد.
 
تارتار در پاسخ به این پرسش که آیا جدایی اش از پارس جنوبی قطعی شده گفت: با توجه به اتفاقات دو سال گذشته که منجر به جدایی جمع کثیری از بازیکنان شد و مشکلات مالی که داریم، چاره ای جز جدایی نیست. واقعیت این است که راهی جز جدایی برای ما نمانده است.
 
وی ادامه داد: معادلات می گویند تیمی که سال اول حضور در لیگ برتر پنجم شده و سال دوم با زیاد شدن مشکلات مالی دوازدهم می شود، سال سوم شرایط بدتری را تجربه می کند. در این شرایط اگر بمانم احترام بین من و هواداران از بین می رود.
 
تارتار همچنین گفت: من به احترام هواداران خوب پارس جنوبی که 3 سال بسیار عالی را در کنارشان داشتم دوست ندارم حرف از رفتن بزنم اما واقعا چاره ای نمانده است.
 
سرمربی فصل گذشته پارس جنوبی افزود: من واقعا امیدوارم مسئولان به فکرپارس جنوبی باشند. تیمی که سه سال در آن زحمت کشیدم و تا بالاترین سطح آنرا بالا آوردیم را باید از شرایط خارج کنند و نجاتش دهند. پارس جنوبی مانند فرزند من است و تحت هر شرایطی دوست ندارم شرایط بدی را تجربه کند. امیدوارم اتفاقات خوبی برای این تیم رقم بخورد./ ورزش ۳
[کد خبر:AJ28437]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

آغاز فصل صید ماهی در خزر/تصایر

آغاز فصل صید ماهی در خزر/تصایر

آغاز فصل صید ماهی در خزر

پیاده روی زائران اربعین در «طریق العلما»/تصاویر

پیاده روی زائران اربعین در «طریق العلما»/تصاویر

پیاده روی زائران اربعین در «طریق...

زندگی در روستای « سرآقا سید»/تصاویر

زندگی در روستای « سرآقا سید»/تصاویر

زندگی در روستای « سرآقا...

جدیدترین مطالب