0001328159.jpg

 

 

آینه جم:   دو باشگاه پیکان و سایپا 6 بازیکن پارس جنوبی جم را به خدمت گرفتند!
به گزارش " آینه جم "، پارس جنوبی جم که در لیگ نوزدهم سومین فصل حضورش در لیگ برتر را سپری می کند، طی دو فصل گذشته بازیکنان زیادی به فوتبال ایران داده است.
 
پارسی ها بعد از درخشش در سال اول حضورشان در لیگ برتر با هدایت مهدی تارتار نفرات متعددی مانند محمد طیبی، ایمان سلیمی، محسن فروزان، فرشاد محمدی مهر، میثم تیموری، امید سینگ، علی دشتی و ... را به تیم های لیگ برتری دادند و حالا در پایان لیگ هجدهم نیز چنین اتفاقی برای این تیم در حال رخ دادن است.
 
پارس جنوبی سال گذشته با هدایت مهدی تارتار با توجه به مشکلاتی که داشت بازی های خوبی انجام داد و حالا تاکنون 6 بازیکن این تیم به تیم های دیگر رفته اند. احمد گوهری، مجید علیاری و سعید محمدفر 3 بازیکن جوان پارس بودند که در اوایل نقل و انتقالات با سایپای تهران قرارداد بستند و طی روزهای گذشته نیز حسین پورامینی، ابراهیم صالحی و محمد ستاری 3 بازیکن دیگر پارس با پیکان تهران قرارداد بستند.
 
به عبارت بهتر دو تیم خودروساز لیگ برتر دست روی ستاره های جوان پارس جنوبی گذاشته اند و تاکنون 6 بازیکن این تیم را جذب کردند.
 
این در حالی است که پارس جنوبی امسال با هدایت فراز کمالوند دست به تغییرات زیادی زده است. آنها که با کمبود بودجه خود مواجه شده اند، جوانگرایی را در دستور کارشان قرار دادند و قصد دارند با تیمی تقریبا ناشناخته مسابقات را شروع کنند.
* ورزش ۳
[کد خبر:AJ28680]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تصاویر/ زندگی در تار و پودِ تنبور

تصاویر/ زندگی در تار و پودِ تنبور

 زندگی در تار و پودِ تنبور

برداشت طلای سرخ در دامنه های زاگرس/تصاویر

برداشت طلای سرخ در دامنه های زاگرس/تصاویر

برداشت طلای سرخ در دامنه های زاگرس

جدیدترین مطالب