3196840.jpg

 

 

 

آینه جم:  پس از انتشار آگهی سنگ جدول خیابان شهید بهشتی، چمران رفیعی پور ( عضو حقوقدان) شورای شهر جم در فضای مجازی به انتشار این آگهی اعتراض کرد و خواهان ابطال آن شده است .
 
یک منبع آگاه گفت: قبل از اعتراض این عضو شورا در فضای مجازی وی رئیس شورای اسلامی شهر جم را تهدید به افشاگری کرده بود اما توجه ای به خواسته وی نشده بود.
 
بارها در نشست های مختلف ، اعضای شورای اسلامی شهر جم اعلام کرده بودند  که علی رغم اختلاف نظرهای مختلف اما با یکدیگر تعامل خوبی دارند، اما این نوع واکنش ها نشان از اختلافات های عمیق در این مجموعه دارد.
 
هر چند که اعتراض به مصوبات غیر قانونی حق مسلم هر کدام از اعضای شورا می باشد، اما کشاندن این اختلافات به  درون فضای مجازی نشان از کم تجربگی و تصمیمات احساسی دارد. 
 
این تنها یک مورد از چندین  اختلاف نظر اعضای شورای شهر جم است که در فضای مجازی بازتاب داشته است. 
 
بی شک سطح توقع از شورای اسلامی شهر جم به عنوان شهری که در حوزه های مختلف اجتماعی، فرهنگی ، اقتصادی و ورزشی در سطح برتر کشوری می باشد به مراتب بیشتر از آنچه این روزها شاهد آن هستیم می باشد.
 
 متاسفانه عدم شفافیت در شورای پنجم شهر جم علی رغم درخواست مکرر رسانه ها و مردم جهت علنی برگزار کردن جلسات شورا باعث بروز چنین مسائلی می شود که جایگاه مدیریت شهری را زیر سوال می برد.
* بانیان آزادی
[کد خبر:AJ29340]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

برداشت گیلاس از باغات سامان/تصاویر

برداشت گیلاس از باغات سامان/تصاویر

برداشت گیلاس از باغات سامان

سفری آفرودی از آبی بیگلو تا لوندیل گیلان/تصاویر

سفری آفرودی از آبی بیگلو تا لوندیل گیلان/تصاویر

سفری آفرودی از آبی بیگلو تا لوندیل گیلان

زندگی گالش ها در مازندران/تصاویر

زندگی گالش ها در مازندران/تصاویر

زندگی گالش ها در مازندران

جدیدترین مطالب