01433870.jpg

 

 

آینه جم:  محمد نوری از روی نقطه پنالتی پاسخ گل سجاد آشوری را داد تا تقابل شاگردان بگوویچ و کمالوند با تساوی دنبال شود.
به گزارش " آینه جم "، گل‌گهر سیرجان که  عصر جمعه  در شروع رقابت‌های هفته سوم از پارس جنوبی جم  میزبانی می‌کرد ، به دنبال کسب 3 امتیاز بود و با گلزنی سجاد آشوری در دقیقه 26 پیش افتادند، اما در دقیقه 56 با یک پنالتی که توسط محمد نوری تبدیل به گل شد، بازی را مساوی دیدند و در ادامه نیز نتوانستند موقعیت خطرناکی روی دروازه جمی‌ها خلق کنند تا دو تیم تنها به یک امتیاز برسند.
 
پارس جم دو امتیازی شد و هفته آینده در جم میزبان سایپا است.

* مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی ایران مهمان ویژه این بازی است و از جایگاه ویژه دیدار گل‌گهر و پارس جنوبی را تماشا می‌کند.

* وینکو بگوویچ، سرمربی گل‌گهر به دلیل همرنگ بودن پیراهن‌اش با بازیکنان تیمش با کاور قرمز رنگ در کنار زمین حضور دارد.

* ویلموتس قبل از شروع مسابقه وارد زمین شد و با بازیکنان دو تیم خوش و بش کرد.


* تماشاگران کمی برای تماشای این مسابقه به ورزشگاه امام علی آمدند.
* تعداد کمی هوادار پارس جنوبی به سیرجان آمدند تا تیم محبوب خود را حمایت کنند.

* در دقیقه 49 سجاد آشوری به دلیل مصدومیت نتوانست به بازی ادامه دهد و بعد از انتقال با برانکارد به بیرون از زمین، جای خود را به علی‌ قربان‌خانی داد.

* مجتبی جباری، مربی جدید گل‌گهر سیرجان پشت سر ویلموتس در جایگاه ویژه نشسته و بازی را تماشا می‌کند.

* خوشحالی فراز کمالوند بعد از اعلام پنالتی به سود پارس جنوبی موجب شد تا بگوویچ، سرمربی گل‌گهر به سمت او رفته و واکنش تندی به حرکت همتای خود در سمت مقابل داشته باشد؛ این حرکت با کارت زرد سید وحید کاظمی به بگوویچ همراه بود.

بهترین بازیکن


سجاد آشوری با وجود اینکه تنها 49 دقیقه در زمین بود و به دلیل مصدومیت از ترکیب گل‌گهر خارج شد، اما نمایش بهتری از تمام بازیکنان داشت و دو موقعیت خطرناک خلق کرد و علاوه بر آن، یک گل زیبا به ثمر رساند؛ مهدی ترکمان از پارس جنوبی و علیرضا ابراهیمی، مدافع گل‌گهر نیز ازجمله بازیکنان موثر این بازی بودند.

اتفاق ویژه


در حالی که قبل از شروع مسابقه سرمربیان دو تیم گپ و گفت صمیمانه‌ای داشتند، اما با شروع بازی تنش‌هایی بین طرفین به وجود آمد و بعد از اعلام پنالتی به سود پارس جنوبی نیز فراز کمالوند خوشحالی‌ای انجام داد که با واکنش و عصبانیت شدید وینکو بگوویچ همراه بود و موجب شد تا بازی به تنش کشیده شود؛ ناراحتی سرمربی گل‌گهر تا بعد از پایان مسابقه نیز ادامه داشت و او از ناکامی در کسب سه امتیاز عصبانی بود.

 

 

[کد خبر:AJ29409]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

عکس/ چشم اندازهای زیبا در ارتفاعات ساری

عکس/ چشم اندازهای زیبا در ارتفاعات ساری

عکس/ چشم اندازهای زیبا در ارتفاعات ساری

تصاویر/ برداشت خربزه

تصاویر/ برداشت خربزه

تصاویر/ برداشت خربزه

جدیدترین مطالب