13980727000146637070814202692016_39311_PhotoN.jpg

 

آینه جم:  صبح امروز مراسم بازماندگان اربعین حسینی در شهرهای جم و بهارستان با حضور باشکوه مردم عزادار برگزار شد.

به گزارش آینه  جم، هر ساله مراسم پیاده روی بازماندگان اربعین حسینی در شهر بهارستان برگزار می‌شود و امسال نیز همچون سال‌های گذشته این مراسم با حضور پرشور و باشکوه مردم ولایت‌مدار و عزادار حسینی برگزار شد.

ساعت 7:30 دقیقه صبح مراسم پیاده روی بازماندگان اربعین حسینی از هیئت باب الحوائج ابوالفضل العباس(ع) آغاز شد و مردم باز مانده از سفر کربلا، قدم به قدم به عشق آقا اباعبدالله الحسین(ع) را به سمت امام‌زاده شاه محمد حرکت کردند و در مسیر با عزاداری خیابانی و سینه زنی ارادت خود را به امام حسین و یاران با وفایش به نمایش گذاشتند.

بیش از 7 موکب توسط هیئت‌های عزاداری بهارستان در مسیر تدارک دیده شده بود تا مردم بهارستان نیز همچون مردم نجف و کربلا در مسیر پیاده روی به عزاداران حسینی خدمت کنند.

امسال همزمان با مراسم پیاده روی اربعین حسینی، مراسم یادواره شهدای شهرستان جم نیز در امامزاده شاه محمد(پیرسرکمر) برگزار شد و خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران نیز حضور پر رنگی در مراسم داشتند و خانواده‌های معظم شهدا به یاد فرزندان خود عزاداری کردند.

در شهر جم نیز مراسم پیاده روی بازماندگان اربعین حسینی از میدان فاضل تا امام‌زاده بی‌بی‌بانو انجام شد و برنامه‌های عزاداری به مناسبت اربعین حسینی در شهر جم نیز برگزار شد.

*** فارس 

[کد خبر:AJ29828]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تصاویر/ تفریح زیر سایه کرونا

تصاویر/ تفریح زیر سایه کرونا

 تفریح زیر سایه کرونا

جنگل شگفت انگیز فندقلو/تصاویر

جنگل شگفت انگیز فندقلو/تصاویر

جنگل شگفت انگیز فندقلو

جدیدترین مطالب