01454775.jpg

 

 

آینه جم:   تیم پارس جنوبی جم در بوشهر با تساوی مقابل تیم شاهین شهرداری قعر نشین، خود را به عنوان یکی از گزینه های جدی سقوط به دسته پایین تر معرفی کرد.
فراز کمالوند سرمربی پارس جم مدام در نقش مدیر عامل باشگاه پارس جنوبی، فقط مسائل مالی باشگاه را تیتر یک رسانه ها می کند و به نظر می رسد از بحث فنی تیم به طور کامل غافل شده است.
نتایج پارس جم در ادامه لیگ نوزدهم، روز به روز در حال بدتر شدن است و فراز کمالوند بهتر است مدیریت مالی باشگاه را به مراد مرادی و سید پیروز موسوی واگذار کند و خود به مدیریت فنی تیم بپردازد!
بدون تردید حال و روز وضعیت فنی و نتایج تیم پارس، به مراتب بدتر از وضعیت مالی باشگاه است و لازم است اول، شرایط نتیجه گیری تیم بهبود یابد.
 

01454767.jpg

حاصل اولین دربی بوشهری لیگ/ شاهین 1 - پارس جم 1؛ تک امتیاز، دلخوشی بی پول‌ها
به گزارش خبرنگار آینه جم:   از هفته دوازدهم لیگ برتر دو تیم شاهین شهرداری بوشهر و پارس جنوبی جم به نتیجه تساوی ۱-۱ رسیدند تا اولین دربی بوشهری تاریخ لیگ برتر برنده نداشته باشد.
نیمه اول این دیدار با نمایش خوب شاهین همراه بود. این تیم توانست در چند موقعیت به گل برسد اما بی دقتی بازیکنان و البته واکنش دخسوس  مانع از آن شد.  در ادامه حسین مالکی از ارسال پشت دفاع حسن نجفی نهایت استفاده را برد و با ضربه بغل پا گل اول را برای شاهین به ارمغان آورد. گلی که تنها چند دقیقه دوام داشت و بعد از آن شاگردان فراز کمالوند توسط محمد نوری از روی ضربه پنالتی به گل تساوی رسیدند و نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.
 با شروع نیمه دوم بازی بیشتر در میانه میدان در جریان بود تا اینکه اخراج احمدی این فرصت را به پارس داد تا فشار را بر روی دروازه شاهین افزایش دهد. فرصت های خوبی که همه توسط گلر گرجستانی میزبان دفع شد.  در اواخر نیمه دوم نیز باز هم شاهین فشار خود را بر روی دروازه مهمان افزایش داد تا به اولین امتیاز لیگ برتری خود برسد اما بازهم بی‌دقتی بازیکنان گریبان این تیم را گرفت و تنها یک امتیاز حاصل آنها از این دیدار حساس شد.
*** ورزش ۳- آوای بوشهر
[کد خبر:AJ30367]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تصاویر/ برداشت گل نرگس در بهبهان

تصاویر/ برداشت گل نرگس در بهبهان

برداشت گل نرگس در بهبهان

امدادرسانی سپاه در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان/تصاویر

امدادرسانی سپاه در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان/تصاویر

امدادرسانی سپاه در مناطق سیل زده سیستان و...

تصاویر جدید از پایگاه هوایی عین الاسد پس از حمله ایران

تصاویر جدید از پایگاه هوایی عین الاسد پس از حمله ایران

تصاویر جدید از پایگاه هوایی عین الاسد پس...

جدیدترین مطالب