13981122000627_Test_NewPhotoFree.jpeg

 

 

آینه جم: مردم شهرهای شهرستان جم حضوری باشکوه در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن داشته‌اند.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان جم، بالاخره یوم الله22 بهمن سال 98 هم فرا رسید، 22 بهمن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با سال‌های گذشته فرق بسیاری دارد. امسال دیگر خبری از سردار سلیمانی نیست و چهلمین روز شهادتش با چهل و یکمین بهار انقلاب پیوند خورده است.

این روزها بوی خوش بهار آغشته به عطر معطر آزادی از راه می‌رسد و تقویم تاریخ یک بار دیگر برگ زرینی را به خود می‌افزاید و انقلاب شکوهمند اسلامی ما سالگرد پیروزی خود را جشن می‌گیرد.

برگزاری راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در 5 منطقه جم

امسال راهپیمایی 22 بهمن در چهار شهر، شهرستان جم برگزار شد و علاوه بر جم، ریز و انارستان، بهارستانی‌ها نیز شهری تازه تاسیس هستند که برای اولین بار تجربه برگزاری راهپیمایی خواهند داشت. در دهستان تشان نیز این مراسم با حضور باشکوه مردم برگزار شد.

در شهر جم، مرکز شهرستان این مراسم از ساعت 9 صبح از پل مرکز شهر تا مصلی جمعه برگزار شد، در بهارستان همزمان از مخابرات تا شهرداری در ریز از بخشداری تا جنت الشهدا و در انارستان نیز از پایگاه مقاومت بسیج امام صادق(ع) تا مدرسه شهید یمینی برگزار شد.

حضور باشکوه جمی‌ها در راهپیمایی 22 بهمن

اقشار مختلف مردم از پیر و جوان، زن و مرد همه حضوری باشکوه داشتند و همه برای دفاع از انقلاب به صحنه آمده بودند و خیابان‌های شهرهای مختلف شهرستان جم را رنگ و بوی عشق و ایثار فرا گرفته بود.

بغض و گریه مردم برای سردار سلیمانی

بنرهای شهید سلیمانی در دست مردم، حال و هوای مراسم راهپیمایی را تغییر داده بود، مردم با بغض و گریه برای سردار سرافرازشان، محکم و استوار شعار مرگ بر آمریکا سر دادند و در سراسر کشور مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی وارد کردند. مردم وفاق ملی‌شان را حتی در شهرهای کوچک هم به نمایش گذاشتند تا به دشمنان نشان دهند، این انقلاب و نظام را علی رغم همه مشکلات اقتصادی جامعه دوست دارند.

دشمنان طی این سال‌ها تلاش کرده‌اند تا انقلاب را از یاد مردم ببرند اما مردم با حضوری آگاهانه در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، یاد امام(ره) را فراموش نمی‌کنند و در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی، اجتماع‌ای بزرگ و با عظمت را در کف خیابان‌ها به نمایش می گذارند و اقتدار ملی را به آمریکا و اسرائیل یادآوری می‌کنند.

کشور روز به روز با تکیه بر توانمندی جوانان‌مان رو به پیشرفت است

حجت الاسلام عبدالحسین مدیری که سخنران مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در شهر بهارستان بود، اظهار داشت: بعد از انقلاب دستاوردهای بزرگی در حوزه‌های مختلف وجود داشته است و کشور روز به روز با تکیه بر توان و استعداد داخلی رو به پیشرفت است.

وی ابراز کرد: نابودی آمریکا و اسرائیل خیلی نزدیک است و در آینده‌ای نزدیک این دو مرکز استکبار جهانی نابود خواهند شد.

مدیری خاطرنشان کرد: چهلمین روز شهادت سردار شهید سلیمانی با چهل و یکمین پیروزی انقلاب اسلامی پیوند خورده و قطعا خون سردار سلیمانی سبب می‌شود تا آمریکایی‌ها به طور کامل از منطقه غرب آسیا بروند.

وی تاکید کرد: راهپیمایی امسال خصوصیتی دارد که از گذشته آن را متمایز می‌کند اولین ویژگی این راهپیمایی این است که این فجر، فجر سلیمانی شد و این راهپیمایی در ادامه بدرقه جاودانه این ملت از شهید سلیمانی فرزند این دیار است.

مردم در انتخابات مجلس افراد اصلح را انتخاب کنند

مدیری بر حضور حداکثری مردم در انتخابات تأکید کرد و گفت: باید کاری کنیم تا همه ملت به‌پای صندوق‌های رأی بیایند و مشارکت بالا برود، زیرا این حضور پررنگ مشت محکمی به دهان کسانی است که می‌گفتند انقلاب اسلامی ایران به ۴۰ سالگی خود نمی‌رسد.

وی با مورد خطاب قرار دادن مردم درباره انتخاب افراد اصلح در انتخابات خاطرنشان کرد: مردم به کسانی رأی دهند که از طبقات محروم و زجرکشیده کشور باشد زیرا انقلاب در چله دوم خود نیازمند مجلس انقلابی، کارآمد و بصیر است.

مدیری حضور در پای صندوق‌های رأی را بیعت با نظام، امام، ولایت و شهیدان دانست و تصریح کرد: حضور در انتخابات حق است و تکلیف و با انتخاب نمایندگان اصلح سرنوشت‌مان را رقم می‌زنیم

 

شهر جم

عکاس: فرزانه میرزایی

شهر ریزشهر انارستانشهر بهارستان


[کد خبر:AJ31457]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

عکس/ چشم اندازهای زیبا در ارتفاعات ساری

عکس/ چشم اندازهای زیبا در ارتفاعات ساری

عکس/ چشم اندازهای زیبا در ارتفاعات ساری

تصاویر/ برداشت خربزه

تصاویر/ برداشت خربزه

تصاویر/ برداشت خربزه

جدیدترین مطالب