11587301_790.jpg

 

 

آینه جم : دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: براساس اعلام رسمی وزارت بهداشت فهرست آمار مبتلایان به ویروس کرونا نسبت به دیروز تغییری نکرده و همان ۵۵ نفر است.

به گززارش « آینه جم »؛ سعید کشمیری بیان کرد: تعداد بیماران مبتلا به کرونا در استان بوشهر تا شنبه دوم فروردین ۵۵ نفر است و نسبت به دیروز تغییر نکرده است.

او افزود: تا امروز ۷۰ نفر با علائم حاد تنفسی در بیمارستان‌های استان بستری شده‌اند که از این تعداد تاکنون ۴۶ نفر با حال عمومی خوب ترخیص شده‌اند و در قرنطینه خانگی به سر می‌برند، و پنج نفر دیگر نیز در بیمارستان در حال سپری کردن دوره درمانی خود قرار دارند.

سفیر مرگ و بیماری برای هموطنان نباشید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تاکید کرد: افراد ممکن است ناقل ویروس کرونا باشند بنابراین باید در خانه بمانند.

کشمیری از مردم خواست بیماری کرونا ویروس و مشکلات ناشی از انتقال آن را میان دیگران جدی بگیرند. این تعطیلات ناخواسته برای بستن چمدان‌های سفر با اهل خانه نیست و  با سفر کردن‌های غیرضروری سفیر مرگ و بیماری برای هموطنان نباشند.

او با اشاره به اینکه مهم‌ترین کمک مردم به حوزه سلامت در خانه ماندن و رعایت نکات بهداشتی است، گفت: مردم تردد نکنند، در خانه بمانند و سفر نکنند، دور همی نروند و مهمان دعوت نکنند، توصیه‌های بهداشتی را رعایت، و در صورت علامت‌دار شدن به مراکز بهداشتی و درمانی مراجعه کنند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر همچنین از هم‌استانی‌ها خواست با مراجعه به سامانه salamat.gov.ir در طرح غربالگری الکترونیکی تشخیص کرونا شرکت کنند.

[کد خبر:AJ32001]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تصاویر/ تفریح زیر سایه کرونا

تصاویر/ تفریح زیر سایه کرونا

 تفریح زیر سایه کرونا

جنگل شگفت انگیز فندقلو/تصاویر

جنگل شگفت انگیز فندقلو/تصاویر

جنگل شگفت انگیز فندقلو

جدیدترین مطالب