1076984_221.jpg

 

 

آینه جم : دادستان بوشهر با بیان اینکه مصرف الکل در عسلویه جان 2 جوان ۲۴ و ۲۷ ساله را گرفت، گفت: پنج تن دیگر نیز در اثر مصرف الکل مسموم و در بیمارستان بستری شدند.
به گزارش « آینه جم »؛ علی حسن‌پور در گفت‌وگو با مهر اظهار کرد: مصرف الکل در عسلویه جان ۲ جوان ۲۴ و ۲۷ ساله را گرفت، پنج تن دیگر نیز در اثر مصرف الکل مسموم و در بیمارستان بستری شدند.
به گفته دادستان بوشهر، پرونده ای نیز در این ارتباط در دادسرای عمومی و انقلاب عسلویه تشکیل شده است و در دست بررسی و رسیدگی قرار دارد.
وی انگیزه این افراد از مصرف الکل را پیشگیری از ابتلاء به ویروس کرونا عنوان و تصریح کرد: دستور شناسایی افرادی که اقدام به تهیه و عرضه غیرمجاز الکل کردند نیز صادر شده است.
حسن‌پور گفت: ۲ جوان ۲۴ و ۲۷ ساله بر اثر مصرف الکل در عسلویه از توابع این استان جان باختند و پنج تن دیگر نیز مسموم و در بیمارستان بستری شدند.
دادستان بوشهر با بیان اینکه این نخستین مورد فوتی‌ها در اثر مصرف الکل تقلبی در این استان است، تأکید کرد: مردم به‌ویژه جوانان به‌هیچ‌عنوان فریب این افراد که برای حفظ منفعت خود اقدام به تهیه و تولید غیرمجاز الکل می‌کنند را نخورند و جان خود را به خطر نیندازند.
 

11532607_333.jpg

آینه جم : خبر می رسد برخی شرکت های فعال در پارس جنوبی برای دور زدن بخشنامه وزیر نفت مبنی بر ممنوعیت حضور کارکنان مناطق آلوده دست به کار شده اند!
به گزارش « آینه جم »؛ اخیرا در پی موافقت وزیر نفت، با درخواست مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس پروازهای شهرهای آلوده به ویروس کرونا به مقصد عسلویه تا 22 فروردین متوقف شد.
این پروازهای رفت و برگشت شامل ساری، رشت، اصفهان و مشهد می باشد تا از شیوع ویروس کرونا به سایر نیروها جلوگیری شود.
اگرچه این موضوع فشار مضاعفی را بر نیروهای بومی و ساکن جنوب استان متحمل می کند که باید جایگزین نیروهای غایب باشند، ولی عدم لغو پرواز تهران باعث شده زمزمه هایی درباره دور زدن بخشنامه وزیر نفت و انتقال نیروها از پروازهای دیگر مطرح شود. حتی گفته شده این مجموعه ها حاضر به پرداخت هزینه های این جابجایی پرواز نیروهای ساکن خود از شهرهای آلوده هم شده اند که پیگیری و حساست سازمان منطقه ویژه پارس در این زمینه ضروریست.
همزمان با ابلاغ بخشنامه وزیر نفت مبنی بر ممنوعیت حضور کارکنان از شهرهای آلوده به «کرونا» در عسلویه، مدیرعامل سازمان پارس، می‌گوید: شرکت ها برای حضور کارکنانشان از شهرهای آلوده به «کرونا» نباید از پرواز دیگر شهرها استفاده کنند.
[کد خبر:AJ32065]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

جدیدترین مطالب