0000232.jpg

 

 

آینه جم-نماینده مردم جنوب استان بوشهر در مجلس گفت: در راستای ارتقای نیروی انسانی بومی هم در ادارات و هم در صنعت، پیگیری‌های خوبی قبل از ورود به مجلس صورت گرفت که حتما بعد از استقرار در مجلس این پیگیری‌ها با تمام توان و تلاش مضاعف پیگیری خواهد شد.


به گزارش آینه جم؛ حجت الاسلام موسی احمدی نماینده مردم شهرستان های کنگان، دیر، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی  اظهار کرد: قبل از ورود به مجلس یازدهم از تجارب سال‌های گذشته استفاده و نشست‌های مختلفی در سطح کشور با برخی از معاونین وزراء و مدیران سازمان‌ها و همچنین در سطح استان‌ با جناب آقای استاندار داشتم که در این نشست‌ها، دغدغه‌های مردم و مشکلات آن‌ها را به سمع و نظر این بزرگواران رساندیم. همچنین برنامه‌ها و پروژه‌هایی که قرار است در چهارسال پیش رو در حوزه‌ی انتخابیه انجام گیرد را به سمع مسولان مربوطه رساندیم که خوشبختانه توافق‌های خوبی صورت گرفت.

دکتر احمدی اظهار کرد: در راستای ارتقای نیروی انسانی بومی هم در ادارات و هم در صنعت، پیگیری‌های خوبی قبل از ورود به مجلس صورت گرفت که حتما بعد از استقرار در مجلس این پیگیری‌ها با تمام توان و تلاش مضاعف پیگیری خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه مسئله اشتغال، اولویت اول ما برای منطقه است گفت: کمیته پیگیری بحث اشتغال نیروی بومی تشکیل شده است و با جدیت در جهت جذب نیروهای بومی تلاش می‌شود تا حقی از مردم حوزه انتخابیه ضایع نشود.

حجت الاسلام موسی احمدی عنوان کرد: در حوزه بهداشت و درمان مذاکرات خوبی با مسولان کشوری و استانی صورت گرفته است که امیدوارم دغدغه‌هایی که مردم جنوب استان در این حوزه دارند را بتوانیم رفع کنیم.

نماینده مردم جنوب استان بوشهر اظهار کرد: یکی از برنامه های ما در حوزه درمان، پیگیری و بازگرداندن پزشکان( مجرب و ) متخصصی است که به این منطقه مراجعه کردند و به دلایلی پس از مدتی از اینجا رفتند. همچنین تلاش می‌شود تفاهمنامه سه وزارتخانه بهداشت، نفت و رفاه برای رفع مشکلات بیمارستان کنگان عملی شود. این تفاهمنامه میتواند جذابیت های زیادی را برای جذب و ماندگاری پزشکان در این منطقه ایجاد کند.

نماینده مردم شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: از همکاری و همراهی رسانه‌ها تقدیر و تشکر میکنم و همچنین از رسانه‌ها تقاضا داریم برای آگاهی بخشی به مردم، عملکرد‌ها و اتفاقات را به شکل منطقی منعکس کنند.

احمدی عنوان کرد: مدیران دفاتر ما در چهار شهرستان جنوبی استان مشخص شده است و به زودی فعالیت آن‌ها آغاز خواهد شد.

وی در پایان گفت: بنا داریم با همت و تلاش مضاعف، مطالبات مردم حوزه انتخابیه را پیگیری کنیم و پاسخ اعتماد آنها را با کار و تلاش بدهیم. از آحاد مردم که در انتخابات جنوب استان بوشهر شرکت کردند نیز به شکل ویژه قدردانی بهعمل می آورم./ ثلاث جنوب

[کد خبر:AJ32710]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


دیدگاه‌ها   

+1 # احمدی 1399-03-11 12:40
اقای نماینده
جم دانشگاه نداردجم هنرستان نداردجم اب نداردجم مخابرات خوبی نداردریزجاده نداردوووووووووو
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # جمی 1399-03-12 08:16
پس نماینده قبلی که این همه تعریفش می کردین چه کاری انجام داده ؟
این آقا که تازه شروع به کار نموده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-1 # سلام 1399-03-12 10:08
مرسی آقای احمدی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

پرورش زنبور عسل/تصاویر

پرورش زنبور عسل/تصاویر

پرورش زنبور عسل

برداشت گیلاس از باغات سامان/تصاویر

برداشت گیلاس از باغات سامان/تصاویر

برداشت گیلاس از باغات سامان

سفری آفرودی از آبی بیگلو تا لوندیل گیلان/تصاویر

سفری آفرودی از آبی بیگلو تا لوندیل گیلان/تصاویر

سفری آفرودی از آبی بیگلو تا لوندیل گیلان

جدیدترین مطالب