IMG_20200627_181748_391.jpg

 

 

 

آینه جم:   دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: تا روز شنبه ۷ تیرماه ۲۱ مورد کرونا مثبت پس از بهبودی نسبی از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شدند. 
به گزارش آینه جم؛  سعید کشمیری گفت: در حال حاضر ۱۲۲ مورد قطعی مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند.
وی با اشاره به بستری ۲۷ مورد در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان‌های استان افزود: با اعلام همکاران ما در خط مقدم مبارزه با کرونا، در حال حاضر ۱۳ مورد از موارد بستری در بخش‌های ویژه با کمک دستگاه نفس می‌کشند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از جان باختن ۴ مورد دیگر در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: متاسفانه آمار موارد جان باخته بر اثر کرونا در استان بوشهر به عدد ۷۵ رسید.
دکتر کشمیری تصریح کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تا کنون ۳۷۴۷ نفر در بیمارستان‌های استان بستری شده‌اند که از این تعداد ۳۴۹۱ ترخیص شدند.
وی ادامه داد: در این مدت مجموع افرادی که با علائم حاد تنفسی به مراکز درمانی استان بوشهر مراجعه کرده اند ۱۲۹۶۰ نفر بوده است.
درخواست از مردم برای راه اندازی کمپین‌های امید بخش برای مدافعان سلامت
دبیر ستاد کرونا با درخواست از عموم مردم برای حفظ روحیه مدافعان سلامت گفت: از عموم مردم درخواست می‌کنم برای حفظ و ارتقاء روحیه فرزندان خود در خط مقدم مبارزه با کرونا دست به کار شده و با انتشار تصاویر، دل نوشته و پیام‌های روحیه بخش در فضای مجازی آنان را تنها نگذارند.
[کد خبر:AJ33022]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

قو‌های مهاجر میهمان زمستانی تالاب سرخرود/تصاویر

قو‌های مهاجر میهمان زمستانی تالاب سرخرود/تصاویر

قو‌های مهاجر میهمان زمستانی تالاب...

پذیرایی اهوازی‎ها از مرغ‌های ماهی‌خوار/تصاویر

پذیرایی اهوازی‎ها از مرغ‌های ماهی‌خوار/تصاویر

پذیرایی اهوازی‎ها از مرغ‌های...

تصاویر/ شهر هزار پیکر

تصاویر/ شهر هزار پیکر

تصاویر/ شهر هزار پیکر

جدیدترین مطالب