01508375.jpg

 

 

 

 

آینه جم ، عباس کمالی:  تیم فوتبال استقلال در یک بازی از قبل طراحی شده،  حاضر به سفر به جم و بازی با تیم پارس جنوبی نشد.
این تیم کرونا را دستاویز قرار داد تا از شکست دیگری در جم فرار کند و تیمش را آماده بازی با تراکتور سازی کند .
همزمان با استقلال تست کرونای بازیکنان فولاد خوزستان نیز مثبت شد و این تیم دو هفته از حضور در لیگ برتر محروم شد، اما استقلال هفته بعد در آزادی مقابل تراکتور بازی کرد تا به همگان ثابت شود کرونا تنها یک بهانه بیشتر نبوده است .
 تصمیم کمیته انضباطی می تواند باعث تقویت اعتماد اهالی فوتبال و فوتبال دوستان را به فدراسیون شود یا باعث بی اعتمادی در بین مردم شود .
آنچه کاملا مشخص است این است که استقلال عملا اثبات کرد صرفا دنبال عدم حضور در جم بوده است و تمامی مکاتبات موجود اثبات این حقیقت تلخ است .
طبق پروسه درمانی کرونا بعد از اعلام تست مثبت بیماران  حداقل ۱۴روز فرد بیمار باید قرنطینه باشد، اما در کمتر از ۶ روز استقلال به میدان رفت.
فرار استقلال از بازی مسبوق به سابقه می باشد و سفر به ترکیه جهت فرار از حضور در سوپر جام باشگاههای ایران برگ سیاهی در کارنامه این تیم می باشد.
طبق همه اسناد و شواهد حجت بر فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی تمام است هر رای غیر از بازنده اعلام کردن استقلال ضربه مهلکی بر اعتماد به فوتبال در سطح لیگ برتر می باشد .
تصمیم گیران باید اثبات کنند که در مقام قضاوت همه یکسان هستند پارس جم با استقلال هیچ تفاوتی ندارند. 
ترس از نام استقلال و بازی های رسانه هرگز نباید مانع رسیدن حق به حق دار شود .
عدالت حکم می کند علاوه بر بازنده اعلام کردن استقلال طبق قوانین جرائم دیگری نیز در نظر بگیرند تا این باشگاه نخواهد لیگ فوتبال ایران که در آسیا از اعتبار و جایگاهی به تمسخر بگیرد و باعث بی اعتباری آن شود. 
بی شک کشیده شدن این پرونده در صورت رای غیر منطقی به کنفدراسیون فوتبال آسیا باعث خدشه به اعتبار و جایگاه فوتبال ایران خواهد شد که ورزش کشور بابت آن هزینه زیادی پرداخت خواهد پرداخت. 
** بانیان آزادی
[کد خبر:AJ33173]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تصاویر/ برداشت خربزه

تصاویر/ برداشت خربزه

تصاویر/ برداشت خربزه

تصاویر/ برداشت طلای سبز در هرمزگان

تصاویر/ برداشت طلای سبز در هرمزگان

تصاویر/ برداشت طلای سبز در هرمزگان

تصاویر/ همسایگی کاخ و کوخ

تصاویر/ همسایگی کاخ و کوخ

تصاویر/ همسایگی کاخ و کوخ

جدیدترین مطالب