01508694.jpg

 

 

 

آینه جم:  پس از کشمکش‌های فراوان کمیته انضباطی رأی خود را درباره دیدار استقلال و پارس جنوبی و همچنین فولاد خوزستان و نساجی صادر کرد.
به گزارش " آینه جم " رأی دیدار برگزار نشده استقلال و پارس جنوبی جم از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال صادر گردید و مقرر شد این دیدار مجددا برگزار شود؛ ضمن آنکه به دلیل بدرفتاری در دیدار با فولاد خوزستان، فرهاد مجیدی یک جلسه از همراهی تیمش محروم شود. همچنین دیدار فولاد خوزستان و نساجی مازندران هم با رأی این کمیته معوق شده و مجددا برگزار خواهد شد. مشروح رأی‌های صادر امروز از سوی کمیته انضباطی به شرح زیر اطلاع رسانی می‌شود:
*دیدارتیم های فولاد خوزستان و استقلال تهران در حالی برگزار شد که از سوی فرهاد مجیدی تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری نسبت به مقامات رسمی مسابقه و ایجاد وقفه در بازی به دلیل امتناع از خروج از زمین رخ داد.
وی به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 200 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند( این رای از حیث محرومیت قطعی و از حیث جریمه نقدی قابل تجدید نظر است)
گفتنی است، باشگاه استقلال به دلیل داشتن 5 بازیکن اخطاری از سوی داور باید مبلغ 20 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند( این رای قطعی است)
*دیدار تیم های پارس جنوبی جم و استقلال تهران در هفته 23 لیگ برتر که قرار بود در ورزشگاه تختی جم برگزار شود، به دلیل عدم حضور تیم استقلال بخاطر داشتن 9 بازیکن( مبتلا به کوید 19)برگزار نشد.پس از بررسی از سوی کمیته انضباطی و سایر قراین و امارات موجود در پرونده فوق، عدم حضور تیم استقلال موجه بوده و بنا به ملاک ماده 63 مقررات انضباطی مصوب سال 1397، حکم بر تکرار بازی موصوف صادر می شود( این رای ظرف مدت یک هفته در کمیته استیناف قابل تجدید نظر است)
 
 

هومن افاضلی از سرمربیگری پارس جم استعفا کرد

 

سرمربی تیم پارس جنوبی جم پس از صدور حکم کمیته انضباطی از سمت خود استعفا داد.

 

افاضلی گفت: از نظر من این حکم بسیار غیرعادلانه و فرمایشی است و به زودی من بیانیه ای می‌دهم و با این شرایط ادامه کار کردن در پارس جم، دیگر مقدور نیست. چون هیچ حمایتی عملا وجود ندارد، تازه ما صاحب مدیرعامل شدیم اما هیچ کس به جز من، آقای چراغی سرپرست تیم و آقای رضاییان مدیرعامل وجود ندارد و هیچ حمایتی از سازمان های بیرونی نمی شود. در حالی که استقلال وزارت ورزش را جلو انداخته تا اعمال نفوذ کرده ما حمایت هیچ کسی را نداریم و بنابراین ما هیچ شانسی هم برای پیروز شدن در این پرونده نداشتیم.

 

او در پایان صحبت هایش در پاسخ به این سوال که آیا باتوجه به وعده قبلی پرونده را به فیفا خواهد برد یا نه، عنوان کرد: من فکر می‌کنم باشگاه باید دنبال این کار باشد چون من دیگر نیستم. من مکاتبه اولیه را انجام دادیم و مستندات را هم آماده کردم اما وقتی قرار نیست که ادامه همکاری بدهم، این را باشگاه باید خودش پیگیری کند و خیلی به من مربوط نمی‌شود.

 
[کد خبر:AJ33181]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تصاویر/ برداشت خربزه

تصاویر/ برداشت خربزه

تصاویر/ برداشت خربزه

تصاویر/ برداشت طلای سبز در هرمزگان

تصاویر/ برداشت طلای سبز در هرمزگان

تصاویر/ برداشت طلای سبز در هرمزگان

تصاویر/ همسایگی کاخ و کوخ

تصاویر/ همسایگی کاخ و کوخ

تصاویر/ همسایگی کاخ و کوخ

جدیدترین مطالب