0001477971.jpg

 

 

 

آینه جم:  عباس کمالی 
همان گونه  که از قبل مشخص بود رای کمیته انضباطی و استیناف به نفع باشگاه استقلال صادر شد، تا بار دیگر به همگان ثابت شود سرنوشت تیم ها  صرفا در مستطیل سبز رقم نمی خورد .
 کاملا مشخص بود استقلال به علت نداشتن چند بازیکن کلیدی و آماده شدن جهت بازی با تراکتور در  جم حضور پیدا نکرد و مثل آب خوردن این دیدار را در بهترین شرایط برگزار خواهد کرد.
در حالی که همه تیم ها حدود ۸ روز استراحت می کنند تیم در آستانه سقوط پارس جنوبی در همین مدت باید یک بازی سنگین با استقلال انجام دهد و در  دربی ۶ امتیازی به مصاف  شاهین بوشهر برود. 
احتمال اینکه پارس جم در بازی با استقلال مصدوم و محروم بدهد بسیار  زیاد است عدم نتیجه گیری در این بازی  می تواند روحیه تیمی پارس جم را به شدت تضعیف کند.
در حالی که اگر مسابقات طبق برنامه پیش می رفت پارس جم با یک برد مقابل شاهین بقاء خود در لیگ برتر تضمین می کرد .
هر چند از قبل هم مشخص بود مسئولین محلی توان تغیر رای را ندارند حداقل می توانستند زمان برگزاری این دیدار را به وقت  دیگری موکول کنند.
وقتی ۴ هفته مانده به پایان لیگ قهرمان  مشخص شده است برگزاری سه دیدار پایانی همزمان زیاد نمی تواند مهم باشد .
حداقل توقع از  مدیران باشگاه و مسئولین محلی می رفت  این بازی در پایان لیگ یا حتی بعد از بازی شاهین برگزار شود. 
با این برنامه ریزی و عدم حمایت از پارس جنوبی جم احتمال سقوط این تیم بسیار زیاد است .
 شاید یکی از اهداف پنهان نیز همین باشد تا بتوانند در لیگ دست اول از منابع نفت بدون منع قانونی استفاده کنند که این تراژدی بازی با احساسات جوانان این شهرستان  است .
مصاحبه مربی پارس جنوبی جم بعد از بازی با پیکان و مصاحبه امروز وی زمین تا آسمان تفاوت دارد و این شائبه ایجاد می کند که چوپان با قصاب هم دست شدند . 
** بانیان آزادی
[کد خبر:AJ33294]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

جدیدترین مطالب