01481926.jpg

 

 

به گزارش آینه جم ، محمد نصرتی سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم در خصوص شرایط این تیم گفت: نزدیک به چهار روز است که به استان بوشهر شهر جم آمده‌ایم. با ۱۶ بازیکن قرارداد داریم و یکسری از آنها سهمیه امید و زیر ۲۳ سال هستند. باید باز هم بازیکن جذب کنیم و برای این قضیه فراخوان داده ایم که بازیکنان بومی و مستعد شهر جم بیایند و تست بدهند تا ببینیم می‌توانیم از آن ها استفاده کنیم یا خیر .فعلاً آمادگی جسمانی را پشت سر می‌گذاریم تا به هماهنگی برسیم و بعد سراغ بحث‌های تاکتیکی می‌رویم.

 

او در همین باره ادامه داد: ما نسبت به چند تیم دیگر دیرتر شروع کردیم. زیرا آقای رضائیان باید مجوز می گرفتند .جا دارد از کسانی که از ماحمایت کردن یعنی آقای پریشان، رئیس شورای شهر، امام جمعه و در راس آنها آقای خرمدل، نماینده مجلس که باعث شدند این تیم دوباره شکل بگیرد تشکر کنم. چونکه آنقدر شرایط بد بود که قرار بود این تیم وجود خارجی نداشته باشد اما با همت این عزیزان مشکلات رفع شد طبق جلساتی که گذاشتیم و حمایت‌هایی که قرار است انجام شود تیم را روانه مسابقات می‌کنیم.

 

نصرتی در پاسخ به این سوال که می تواند پارس جنوبی جم را در فصل آینده راهی لیگ برتر کند یا خیر عنوان کرد: نه تنها باشگاه پارس بلکه ۱۱ تیم دیگر همگی هدف‌شان صعود است. ما از این قضیه مستثنی نیستیم و در این راه بازیکنان با تجربه داریم، از همه مهم‌تر وجود انگیزه است.

 

سرمربی پارس جنوبی جم در مورد ورود مربی های جوان به فوتبال و این که کدام یک از آنها را موفق تر می بیند نیز گفت: یکسری از بازیکنان هم دوره من مثل نویدکیا، ابراهیم صادقی، رحمتی و .. حالا مربی شده اند و امیدوارم نتایج خوبی بگیرند و راه را برای مربی های دیگر باز کنند. این موضوع اجتناب ناپذیر است. مربیان نسل قدیم می روند و نسل جدید به فوتبال می‌آیند

[کد خبر:AJ33975]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

کوچ عشایر؛ سختی ها و زیبایی ها/تصاویر

کوچ عشایر؛ سختی ها و زیبایی ها/تصاویر

کوچ عشایر؛ سختی ها و زیبایی ها

طبیعت پاییزی دریاچه الندان ساری/تصاویر

طبیعت پاییزی دریاچه الندان ساری/تصاویر

طبیعت پاییزی دریاچه الندان ساری

تصاویر/ تفریح زیر سایه کرونا

تصاویر/ تفریح زیر سایه کرونا

 تفریح زیر سایه کرونا

جدیدترین مطالب