1076984_221.jpg

 

 

آینه جم؛  در حالی که در آمار روزانه چند روز اخیر، یا فوتی کرونایی در استان بوشهر وجود نداشت یا یک مورد بود، کرونا امروز جان چهار نفر را در این استان گرفت.
به گزارش آینه جم ؛ دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: امروز چهار مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا در استان ثبت شد که همگی زن بودند.
دکتر سعید کشمیری افزود: موارد فوتی شامل خانمی ۶۲ ساله بدون سابقه بیماری زمینه‌ای و خانم‌هایی ۶۹ ساله، ۷۰ ساله و ۸۰ ساله با سابقه بیماری زمینه‌ای فشار خون است.
او ادامه داد: مجموع جانباختگان کرونا در استان بوشهر تا امروز( ۱۱ اسفند) به ۸۸۹ نفر رسیده است که از این تعداد،۲۰ نفر مشکوک به کرونا بوده‌اند.
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر عنوان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۰ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بستری‌شده‌اند و اکنون ۸۷ بیمار در این بخش‌ها در حال درمان هستند.
 کشمیری افزود: همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۱۷ نفر از بیماران بستری در بخش‌های کرونایی با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد هشت نفر به کرونا مبتلا بودند.
او بابیان اینکه هم‌اکنون ۱۲ بیمار در بخش‌ مراقبت ویژه بستری هستند، بیان کرد: از این تعداد پنج نفر با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان تاکنون ۲۰ هزار و ۳۰۹ مبتلا به این ویروس شناسایی شده‌اند.
کشمیری، افزایش آمار مبتلایان را زنگ خطری برای استان خواند و تاکید کرد: در این شرایط ویژه باید از سفر به استان‌های پرخطر پرهیز کرد و  نباید میزبان شهروندان این استان‌ها هم باشیم.
او از مردم خواست دورهمی‌ها را به حداقل برسانند و استفاده از ماسک را فراموش نکنند.
 
 
 

۲۰۲۱۰۳۰۱_۱۵۵۰۳۷.png

 
 
[کد خبر:AJ35109]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

مزرعه کلزا در روستای زرندین نکا/تصاویر

مزرعه کلزا در روستای زرندین نکا/تصاویر

    مزرعه کلزا در روستای زرندین...

تصاویر/ رستاخیز طبیعت

تصاویر/ رستاخیز طبیعت

تصاویر/ رستاخیز طبیعت

جدیدترین مطالب