0000000000000000000000006813741774_277.jpg

 

آینه جم: شرایط کرونایی استان بوشهر روز به روز وخیم تر می شود و با افزایش شمار بیماران بستری، رنگ بندی شهرستان ها تغییر کرد.

به گزارش آینه جم؛ دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر با اشاره به تغییر وضعیت رنگ بندی کرونا در شهرستان‌های استان گفت: اکنون ۳ شهرستان قرمز، ۴ شهرستان نارنجی و ۳ شهرستان زرد هستند.

دکتر سعید کشمیری بیان کرد: بر اساس گزارش نرم‌افزار سامانه ماسک متعلق به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی وضعیت شیوع ویروس کرونا در شهرستان‌های دشتستان و دیلم نیز از  امروز دوشنبه ۱۶ فروردین‌ قرمز شد.

او ادامه داد: بر این اساس اکنون شهرستان‌های بوشهر، دیلم و دشتستان در وضعیت قرمز کرونایی، شهرستان‌های گناوه، تنگستان، کنگان و عسلویه در وضعیت نارنجی و شهرستان‌های دشتی، دیر و جم در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: زمانی که شهرستان‌ها از نظر شیوع کرونا تغییر وضعیت می‌دهند، محدودیت‌های مرتبط با کرونا نیز به وضعیت جدید کرونایی تغییر می‌کند.

کشمیری عنوان کرد: بنا بر تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا در شهر‌های قرمز مشاغل گروه‌های ۲، ۳ و ۴، در شهر‌های نارنجی مشاغل گروه‌های ۳ و ۴ و در شهر‌های زرد و مشاغل گروه ۴ تعطیل است.

او گفت: رنگ‌بندی شهرها، روستا‌ها و جزایر، تابع رنگ شهرستان مربوط است.

[کد خبر:AJ35406]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

مزرعه کلزا در روستای زرندین نکا/تصاویر

مزرعه کلزا در روستای زرندین نکا/تصاویر

    مزرعه کلزا در روستای زرندین...

تصاویر/ رستاخیز طبیعت

تصاویر/ رستاخیز طبیعت

تصاویر/ رستاخیز طبیعت

جدیدترین مطالب