آینه جم؛ اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان جم برای عضویت در هیات مدیره اتحادیه های صنفی شهرستان جم فراخوان داد.

آینه جم؛ چهرهای شناخته شده جم که از گذشته تا کنون کارهای ارزشمند و بزرگی را برای جم و مردمان جم انجام داده اند در اذهان عموم مردم ماندگار است.

آینه جم:یک انبار بزرگ متعلق به شرکت کره‌ای واقع در روبروی فازهای ۱۵ و ۱۶ و ۱۷ و ۱۸ پارس جنوبی دچار آتش‌سوزی گسترده شد و تلاش برای مهار آتش همچنان ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار  آینه جم:کاظم مرادی  مدیرکل مدیریت بحران استانداری بوشهر در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: آتش‌سوزی شدید از ساعتی پیش در یکی از انبارهای بزرگ در پارس جنوبی روی داده است و تلاش‌های تیم‌های آتش‌نشانی برای اطفای حریق ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه این آتش‌سوزی در انبار یک شرکت کره‌ای در پارس جنوبی روی داده است، ادامه داد: پشم شیشه و مواد قابل احتراق در این انبار نگهداری می‌شده است و شاهد افزایش میزان آتش هستیم.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری بوشهر با اشاره به شرایط سخت و دشوار مهار این آتش سوزی، اضافه کرد: هماهنگی‌های بین بخشی برای اعزام تیم‌های مختلف برای مهار آتش صورت گرفته است.

http://media.mehrnews.com/d/2015/05/09/4/1687716.jpg

وی از اعزام تیم‌های آتش‌نشانی شهرستان کنگان و دیگر مناطق همجوار پارس جنوبی برای مهار آتش خبر داد و افزود: تیم‌های آتش‌نشانی بلافاصله پس از اعلام حریق به محل حادثه اعزام شدند.

مرادی تاکید کرد: مهار آتش همچنان ادامه دارد و از همه ظرفیت‌ها برای مهار آن استفاده خواهیم کرد.

آتش سوزی خسارت جانی نداشته است

فرماندار شهرستان عسلویه نیز به خبرنگار مهر گفت: تلاش ویژه‌ای برای مهار این آتش‌سوزی صورت گرفته است و تیم‌های مختلف آتش‌نشانی برای مهار این اتش اعزام شده‌اند.

حسن اسماعیلی اضافه کرد: از نخستین لحظات وقوع این آتش‌سوزی تیم‌های آتش‌نشانی پارس جنوبی و همچنین شهرداری‌ها و دیگر تیم‌های امدادی برای مهار آتش وارد عمل شدند.

http://media.mehrnews.com/d/2015/05/09/4/1687714.jpg

وی محل این آتش‌سوزی را در انبار یک شرکت کره‌ای واقع در روبروی فازهای ۱۵ و ۱۶ و ۱۷ و ۱۸ پارس جنوبی عنوان کرد و گفت: خوشبختانه این حادثه تاکنون خسارات جانی نداشته است.

فرماندار عسلویه افزود: خسارات مالی این آتش‌سوزی نیز پس از مهار اتش و بررسی کارشناسان اعلام خواهد شد.

 

خبر تکمیلی:فعالیت ۳۰ اکیپ مهار آتش در پارس جنوبی/آتش خارج ازمحدوده فازها است

 

آتش سوزی عسلویه

 

مدیرکل مدیریت بحران استانداری بوشهر گفت: هم اکنون حدود ۳۰ تیم آتش نشانی در تلاش برای مهار آتش در پارس جنوبی هستند.

کاظم مرادی  اظهار داشت: حدود ۲۰ تا ۲۵ تیم آتش‌نشانی از شهرستان عسلویه در تلاش برای مهار آتش‌سوزی در مجاورت فازهای ۱۵ تا ۱۸ پارس جنوبی هستند.

وی ادامه داد: علاوه بر این تیم‌های آتش‌نشانی که مربوط به تیم‌های شهرستان عسلویه و شرکت‌های نفت و گاز پارس و منطقه ویژه پارس و مجتمع گازی پارس جنوبی هستند، شش تیم آتش‌نشانی نیز از شهرستان‌های اطراف برای مهار آتش اعزام شده‌اند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری بوشهر ادامه داد: تلاش برای مهار آتش همچنان ادامه دارد و تلاش‌هایی نیز برای جلوگیری از گسترش آتش در این منطقه صورت گرفته است.

http://media.mehrnews.com/d/2015/05/09/4/1687741.jpg

وی با اشاره به اینکه محل آتش‌سوزی مربوط به یک انبار فوم و پشم و شیشه بوده است، ادامه داد: حجم بالایی از کالاها آتش گرفته است و تیم‌های امدادی همچنان در تلاش برای مهار آتش هستند.

مرادی خاطرنشان کرد: کانال‌ها و خندق‌هایی در اطراف محل آتش‌سوزی حفر شده است تا از گسترش آتش به محدوده فازها جلوگیری شود.

http://s3.picofile.com/file/8187711950/879674459145_248.jpg

 

 

آتش‌سوزی در پارس جنوبی به طور کامل مهار شد  

 

کاظم مرادی دقایقی پیش  اظهار داشت: مهار کامل آتش‌سوری در پارس جنوبی خبر داد و اظهار داشت: با تلاش تیم‌های امدادی ساعت 23:45 امشب آتش‌سوزی در انبار متعلق به شرکت کره‌ای به طور کامل مهار شد.

وی ادامه داد: شعله آتش کاملاً مهار شده و تلاش برای اطفای دود ناشی از حریق ادامه دارد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری بوشهر خاطرنشان کرد: 30 تیم امدادی آتش‌نشانی در عملیات مشارکت کردند که باید از تیم‌های امدادی قدردانی کنیم.

 

 

به گزارش خبرنگار آینه جم:یوسف امینی مدیر کار و خدمات اشتغال سازمان منطقه ویژه پارس با  اشاره به جذب نیرو درشرکت پتروشیمی تخت جمشید از تحقق شروط این سازمان در برگزاری آزمون استخدامی گفت: تمامی شرکت های پتروشیمی مستقر در منطقه ویژه پارس ملزم به رعایت قوانین و مقررات مناطق ویژه در جذب نیرو هستنند و در صورت تخطی از قانون با شرکت‌های متخلف برخورد جدی می شود.

امینی با تاکید بر اینکه مدیریت کار و خدمات اشتغال سازمان منطقه ویژه پارس نحوه و شرایط برگزاری آزمون های استخدامی در منطقه را رصد می کند گفت: در جلسه با مسئولان شرکت پتروشیمی تخت جمشید تحقق خواسته های مردم استان بوشهر در زمینه اشتغال نیروهای بومی در پارس جنوبی پیگیری شد و در این زمینه 50 درصد از پذیرفته شدگان نهایی در آزمون استخدامی این شرکت از نیروهای بومی خواهند بود.

وی با بیان اینکه این آزمون با نظارت مدیریت کار و خدمات اشتغال در تهران و عسلویه به صورت همزمان برگزار خواهد شد گفت: پس از بحث و بررسی پیرامون این موضوع این مدیریت بر فرآیند مصاحبه تخصصی  نظارت خواهد داشت و در این زمینه از تمامی ظرفیت ها برای تحقق اهداف استفاده خواهیم کرد.

امینی با بیان اینکه حسب توافق انجام شده با مسئولان پتروشیمی تخت جمشید شرط معدل برای  داوطلبان بومی از ١٤ به ١٣ تقلیل یافت گفت: بر اساس برنامه ریزی اعلام شده این ازمون در هفته اول خرداد ماه در تهران و عسلویه برگزار می شود و اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی تخت جمشید بر عهده مدیریت کار و خدمات اشتغال خواهد بود.

این گزارش می افزاید:  شرکت پتروشیمی تخت جمشید بر اساس ضوابط و مقررات و آیین نامه استخدامی شرکت، از بین متقاضیان ذکور(مرد) واجد شرایط در مقاطع تحصیلی دیپلم، فوق دیپلم ، لیسانس و فوق لیسانس به شرح ذیل نیروی انسانی مورد نیاز خود را پس از کسب موفقیت در آزمون کتبی، آزمونهای روانشناختی، مصاحبه عمومی و تخصصی، گزینش ،تست آمادگی جسمانی و معاینات پزشکی، با انعقاد قرارداد قانون کار مدت موقت (تأمین اجتماعی) دعوت به همکاری می نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

به گزاش آینه جم:پریسا یاری* ؛ پرداختن به دانش و اهمیت این موضوع مهم امروزه بر همگان واضح و مبرهن است تا جایی که حتی در تعالیم دینی نیز بدان تاکید فراوان شده است.

در کشور ما نیز چند سالی است توجه به امر آموزش خصوصاٌ آموزش عالی افزایش یافته است.

دراین میان توسعه کمی و کیفی دانشگاه های آزاد اسلامی به لحاظ فیزیکی، آموزشی و فرهنگی در سراسر میهن اسلامی مان و همچنین رشد آمار دانشجویان و دانش آموختگان این نهاد عظیم فرهنگی و کسب افتخارات و دستاوردهای بزرگ علمی در سطح جهانی، سرلوحه کار مدیران دانشگاه قرار گرفته و همین موضوع باعث قدرت، محبوبیت و مقبولیت این نهاد عظیم در میان اقشار مختلف جامعه شده است.

به علاوه با گسترش رو به رشد مراکز و واحدهای دانشگاه های آزاد اسلامی در اغلب شهرهای کوچک و بزرگ در سالهای اخیر، نقش پررنگ این دانشگاه در توسعه علمی و فرهنگی کشور و آموزش و پرورش نسل فرهیخته و تحصیلکرده اظهر من الشمس و غیرقابل انکار است.

 اما آنچه مایه تأسف است اینکه در شهرستان جم، فقدان امکانات لازم و فضای آموزشی مناسب برای دانشگاه آزاد اسلامی ،این مرکز را با خطر انحلال روبرو ساخته است.

زنگ خطری که در دیدار رئیس عالی دانشگاه آزاد کشور با روسای دانشگاه های استان بوشهر به صدا درآمد و خبر از انحلال برخی واحدهای دانشگاهی که دارای امکانات مناسبی نیستند توسط هیئت امنای استانی داد.

 این در حالیست که عموما شهرستان جم، پایتخت فرهنگی استان بوشهر نامیده می شود و از طرفی نیز این شهرستان، به لحاظ وجود شرکتهای بزرگی چون شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، پالایشگاه گاز فجر جم، شرکتهای پتروشیمی و سایر شرکت های خصوصی وابسته، یکی از مهاجرپذیرترین شهرهای استان بوشهر می باشد.

بالتبع، با توجه به رشد روز افزون جمعیت شهرستان، بخصوص قشر جوان، توسعه مراکز معتبر آموزشی در سطح شهرستان نه تنها یک امتیاز، که یک نیاز و الزام مبرم و اساسی برای این منطقه به شمار می رود. درنتیجه، اظمحلال هر نهاد فرهنگی، علی الخصوص دانشگاه آزاد اسلامی، برای شهرستانی همچون شهرستان جم، نه تنها یک فقدان، که یک ضایعه فرهنگی به شمار خواهد رفت.

از این رو، به نظر نگارنده، جای بسی افسوس است که این شهرستان با داشتن چنین پتانسیل ارزشمند علمی، فرهنگی و انسانی با محرومیتهای اینچنینی روبرو شود.

 در پایان با توجه و استعانت از فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر توسعه علم و دانش و فناوری تا رسیدن به خودکفایی و همچنین با توجه به تاکید ایشان بر ایجاد همدلی و همزبانی بین مردم و مسوولین، امید است دست اندرکاران امر و همچنین مسوولین و مردم عزیز شهرستان جم، اهمیت این موضوع حساس را بیش از پیش درک کرده و تلاشهای مستمر و پیگیر خود در زمینه اختصاص زمین مناسب جهت احداث فضای آموزشی باکیفیت دانشگاه آزاد اسلامی، به گونه ای که درخور شأن و جایگاه این شهرستان در استان بوشهر باشد را مبذول فرمایند.

 باشد که در سایه الطاف الهی و اقدامات ارزنده تان، شهرستان جم به جایگاه مطلوب آموزشی و فرهنگی خود، آنگونه که باید، ارتقا یابد.

*مدرس دانشگاه های آزاد و پیام نور جم(آوای جم)

دانشکده فنی مهندسی جم و دانشگاه آزاد جم در آینده ای نزدیک از جم خواهند رفت.

به گزارش آینه جم به نقل از  آوای جم؛دانشکده فنی مهندسی جم وابسته به دانشگاه خلیج فارس بوشهر در صورت عدم تحقق تعهدات مسئولین شهرستان به جایی دیگر منتقل خواهد شد.

درحالی که ساخت ساختمان دانشکده فنی مهندسی جم از مصوبات سفرهای استانی دولت دهم بود اما متاسفانه مصطفی سالاری استاندار بوشهر در سخنان خود در جم گفت،این پروژه در اولویت دهم قرار دارد و فعلاً برنامه ای برای آن نداریم.

این سخن و عدم پیگیری این موضوع از طرف مسئولین ارشد شهرستان جم دستاویزی برای برخی فرصت طلبان فراهم نموده تا پروژه جابجایی این دانشکده را کلید بزنند.

در این میان عبدالله نادری فرماندار جم نیز که ارتباط مناسبی با مهندس احمدی مدیر سابق دانشکده نداشت و عدم تعامل وی را دلیل آن می دانست،پس از تغییر او نیز نگاهش به دانشکده فنی مهندسی تغییر نکرد و در اولین جلسه ای که مهندس باقری مدیر جدید دانشکده در فرمانداری،حضور یافت نیز حاضر به معرفی وی به حضار نشد.

در همین حال اما شنیده ها حاکی ست بزرگان شهرستان کنگان،به سختی در تلاشند تا ترتیب انتقال دانشکده فنی مهندسی جم به شهر کنگان را داده و از منافع بی شمار آن بهره مند گردند.

از طرف دیگر شنیده می شود دکتر مصلح رئیس دانشگاه خلیج فارس و معاون آموزشی وی که هر دو اهل شهرستان دشتی هستند،ممکن است با حذف دانشکده فنی مهندسی جم به آرزوی خود که همانا ایجاد دانشکده ادبیات در خورموج است دست یابند.

عدم حضور دکتر مصلح در جم برای معرفی رئیس جدید دانشکده و انجام معارفه وی در بوشهر نیز می تواند حامل پیامی اینچنینی باشد.

شایان توجه است که شرکت پتروشیمی نیز در تلاش است که دانشکده را از شهرک پردیس منتقل نماید.

اما در آنسوی نیز، دانشگاه آزاد جم که از قضا و در ظاهر ارتباط مناسبی بین رئیس دانشگاه و فرماندار جم وجود دارد و حتی یکی از اساتید آن دانشگاه نیز بعنوان مشاور فرماندار در امور بانوان نیز منصوب شذه است در وضعیت مناسبی نیست.

این دانشگاه نیز علیرغم اینکه دانشگاهی دولتی نیست و می بایست هزینه های ساخت و ساز خود را از محل منابع داخلی فراهم نماید اما در اختیار گذاشتن زمین در تعهد مسئولین شهرستان بوده است.

مسئله آنجا مهم می شود که در سفر اخیر دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کشور به بوشهر،وی اعلام نمود تعدادی از دانشگاههای استان ممکن است جمع شوند و یکی از الویت های جمع شدن برخی دانشگاهها،آنهایی است که از امکانات و ساختمان مناسب برخوردار نیستند.

با توجه به موارد فوق به نظر می رسد در صورت عدم توجه مسئولین شهرستان به جایگاه رفیع دانشگاه درشهرستان جم،بزودی این دو دانشگاه از جم خواهند رفت و دود آن بدون شک در چشم همه خواهد رفت.

وقت آن رسیده که عبدالله نادری فرماندار جم در کنار پیشبرد پروژه های عمرانی، دست از لجبازی با مجموعه دانشکده فنی مهندسی جم برداشته و تلاشی مضاعف برای ساخت ساختمان دانشکده در جم نماید.

از طرف دیگر نیاز است ارتباط با دانشگاه آزاد نیز از جلسات گفت و شنودهای روشنفکرانه خارج شده و فکری عاجل به حال زمین این دانشگاه شود.

گفتنی است دانشکده فنی مهندسی جم در حال حاضر نزدیک به 400 دانشجو و دانشگاه آزاد جم نیز 1800 دانشجو دارد.

آینه جم؛ گزارش تصویری:به مناسبت روز شوراها،گردهمایی شوراهای روستاها وشهرهای شهرستان جم در ساحل نایبند

آینه جم:فرماندار جم گفت: کارفرمایان و پیمانکاران علاوه بر پرداخت حقوق، مسائل اجتماعی کارگران را نیز مورد توجه قرار دهند.


به گزارش آینه جم ؛فرمانداری جم؛ عبداله نادری در دومین نشست هماهنگی گرامیداشت هفته ی کار و کارگر، با تبریک فرا رسیدن ماه رجب افزود: ماه رجب دروازه ورود به ماه شعبان و رمضان است و باید از این ماه بزرگ، نهایت استفاده را برد.
وی با اشاره به نقش مهم کارگران در توسعه کشور اظهار داشت: کارگران حق بزرگی به گردن کشور دارند و باید برای رفاه بیشتر این قشر زحمتکش تلاش کرد.
نادری کارگران، پیمانکاران و کارفرمایان را سه ضلع اصلی چرخه تولید کشور دانست و خاطر نشان ساخت: رابطه ی این سه ضلع همواره باید در شرایط تعادل و بر اساس قوانین موضوعه ترسیم شود تا توسعه ی پایدار در کشور ایجاد شود.
فرماندار جم، پایبندی به قانون و رعایت حقوق قانونی کارگران را بسیار مهم توصیف کرد و افزود: پیمانکاران و کارفرمایان باید در هر شرایطی، پرداخت حقوق قانونی کارگران را در اولویت قرار دهند تا این قشر پرتلاش و کم توقع، با مشکلات معیشتی مواجه نشوند.
عبداله نادری با بیان اینکه پرداخت حقوق کارگران از دیون ممتازه ای است که می بایست با حساسیت به آن نگاه شود یادآور شد: ایمنی کار و سلامت کارگران، آموزش های لازم قبل و حین کار و نیز توجه به مسائل اجتماعی کارگران از دیگر حقوقی است که شرکت ها، کارفرمایان و پیمانکاران می بایست توجه جدی به آن داشته باشند.
وی نگاه ماشینی و ابزاری به کارگر در نظام اسلامی را مردود دانست و گفت: نگاه اسلام به کارگر نگاه کریمانه است و نباید فقط با نگاه صرفا اقتصادی و بدون توجه به جنبه های اجتماعی، از خدمات کارگر استفاده کرد.
رئیس کمیسیون کارگری شهرستان جم بی اطلاعی بخش اعظم کارگران از حقوق قانونی خود را یکی از مشکلات مهم کارگری عنوان کرد و افزود: متاسفانه بخش اعظم کارگران از حق و حقوق قانونی خود بی اطلاع هستند و اگر اجحافی نیز صورت گیرد معمولا نه از اجحاف و نه از روند رسیدگی آگاهی دارند که می بایست هم کارفرمایان و هم متولیان و ناظرین کارگری در زمینه آموزش های لازم ورود کنند.
نادری اضافه کرد: شرایط کارگری در شهرستان جم در وضعیت مطلوبی است و در سال گذشته جز برخی تاخیر در پرداخت ها با مشکلات عمده ای در این بخش مواجه نبودیم که انتظار می رود در سال جاری با توجه بیشتر و پیگیری جدی تر کارفرمایان، شاهد افزایش رضایت مندی هر چه بیشتر کارگران شهرستان باشیم.
نماینده عالی دولت در شهرستان جم؛ اشتغال نیروهای بومی در شرکت ها و بنگاه های اقتصادی شهرستان را از الزامات جدی عنوان کرد و افزود: عقل و منطق حکم می کند در جذب نیرو، اولویت با نیروهای بومی شهرستان باشد و شرکت ها و کارفرمایان نیز این موضوع را به صورت جدی مورد توجه قرار دهند.
وی اضافه کرد: اینکه برخی کارفرمایان یا پیمانکاران  گمان کنند اگر یک نیروی غیربومی را بی سر و صدا جذب کنند کسی در شهرستان متوجه نخواهد شد توهم باطل است چرا که امروز دیگر نمی توان با پنهان کاری، رفتار و کردار خود را از قضاوت مردم دور نگه داشت.
نادری با تاکید بر اینکه اشتغال بومی اهمیت ویژه ای برایم دارد خاطر نشان ساخت: هیچ بهانه ای برای جذب نیروی غیر بومی پذیرفتنی نیست و اگر در شهرستان نیروی آموزش دیده هم نباشد باید با همکاری اداره ی کار شهرستان، نسبت به اموزش نیروهای مورد نیاز اقدام کرد.
وی تصریح کرد: مردم شهرستان انتظار دارند از فرصت های شغلی همجوار سهم بیشتری داشته باشند و باید برای تامین انتظارات مردم، گام های محکم تری برداریم.
فرماندار جم هم چنین با اشاره به اهمیت بزرگداشت هفته کار و کارگر، از کارفرمایان و پیمانکاران خواست در این هفته علاوه بر همایش ها و جشن ها، مسائل اجتماعی و فرهنگی کارگران نیز مورد بررسی قرار دهند و اگر نیاز به حمایت های خاص نیز وجود دارد این حمایت ها صورت گیرد.

آینه جم؛ رئیس اداره کار، رفاه و تامین اجتماعی جم با بیان اینکه اداره کار جم فاقد ساختمان است، گفت: در سال گذشته در شهرستان جم ۵۷۹ شغل و ۱۷ تعاونی ایجاد شد.

آینه جم؛ در ابتدا ممکن است این سوال پیش بیاید که آیا جمهوری اسلامی یک حکومت دموکراتیک است  و اسلام با دمکراسی تطابق و همسانی دارد یا خیر ؟

آینه جم؛ گزارش تصویری: بازدید سرزده عبدالله نادری فرماندار جم از ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان جم و اداره تامین اجتماعی جم

آینه جم؛ در هفته اول نوروز در جلوی چشمان مسافران نوروزی درخت 600 ساله لیر یا انجیر معابد سوخت!

 

آینه جم:سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در سال ۹۴،اولین آزمون استخدامی پیمانی دولت یازدهم را برگزار می‌کند، بر این اساس متقاضیان از دهم تا هفدهم فروردین سال جاری مهلت دارند تا برای شرکت در این آزمون ثبت‌نام کنند.

به گزارش آینه جم، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که اولین آزمون استخدام پیمانی را در سال ۹۴ برگزار می‌کند، بر این اساس متقاضیان می‌توانند از دهم تا هفدهم فروردین ماه سال جاری با مراجعه به پایگاه سازمان سنجش، برای حضور در این آزمون، ثبت‌نام کنند.

متن کامل این اطلاعیه به شرح زیر است:

"بدین وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان استخدام در دستگاه‌های اجرایی کشور می‌رساند، وزارت امور اقتصادی و دارایی، دیوان عدالت اداری، سازمان امور مالیاتی کشور، سازمان پزشکی قانونی کشور، سازمان ثبت احوال کشور، سازمان دامپزشکی کشور، سازمان سنجش آموزش کشور، سازمان ملی بهره‌وری ایران، سازمان هواپیمایی کشوری، مرکز اورژانس تهران، استانداری خراسان شمالی و برخی از دستگاه‌های اجرایی استان، سازمان علمی تحقیقاتی وابسته به نهاد ریاست جمهوری، نیروی انسانی مورد نیاز خود را طبق مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری و در چارچوب دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای بکارگیری افراد واجد شرایط در دستگاههای اجرایی موضوع بخشنامه شماره ۹۷۵۷/۹۳/۲۰۰ مورخ ۱۹/۷/۱۳۹۳ و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور (تبدیل وضع مربیان حق التدریس موضوع مصوبه شماره ۱۲۲۲۱۸/ت ۵۰۹۴۷ هـ مورخ ۱۷/۱۰/۱۳۹۳ هیئت محترم وزیران)، از محل مجوزهای استخدامی مأخوذه، از طریق برگزاری آزمون مشترک فراگیر به صورت کتبی توسط سازمان سنجش آموزش کشور (به عنوان موسسه مجری) و با نظارت سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در سال ۱۳۹۴ و طی مراحل گزینش بصورت پیمانی تأمین خواهند نمود.

متقاضیان می توانند برای مطالعه شرایط و ضوابط استخدام هر یک از دستگاههای اجرایی مذکور، نحوه و زمان ثبت نام، از روز دوشنبه ۹۴/۱/۱۰ لغایت ۹۴/۱/۱۷ به آدرس www.Sanjesh.org مراجعه نمایند.

توضيحات بيشتر در خصوص ضوابط و شرايط هر يك از دستگاهها و تاريخ برگزاري آزمون در دفترچه راهنماي آزمون و اطلاعيه ثبت نامي كه در تاريخ ۹۴/۱/۱۰ منتشر خواهد شد، درج مي‌گردد. چنانچه علاوه بر دستگاه های اجرایی فوق، دستگاه دیگری اضافه گردد، اسامی نهایی دستگاههای متقاضی استخدام در اطلاعیه مذکور درج خواهد شد/مهر

آینه جم،مصاحبه اختصاصی با دکتر محمدکارگر عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد ونویسنده سه کتاب در سال 93

آینه جم:بررسی اخرین اطلاعات و داده های هواشناسی حکایت از عبور متناوب امواج ناپایدار بارشی طی روزهای اینده از بخش های مختلف کشور می باشد.

آینه جم؛فرماندارجم ظهر امروز در گفتگویی از بهسازی راه روستایی محله چاهگچی بهارستان خبر داد.

گزارش تصویری

بهشت چهار فصل چهارمحال و بختیاری/تصاویر

بهشت چهار فصل چهارمحال و بختیاری/تصاویر

بهشت چهار فصل چهارمحال و بختیاری

تولد اولین بچه گوزن سال ۹۸ در ساری/تصاویر

تولد اولین بچه گوزن سال ۹۸ در ساری/تصاویر

تولد اولین بچه گوزن سال ۹۸ در ساری

کوچ بهاره دام ها در مازندران /تصاویر

کوچ بهاره دام ها در مازندران /تصاویر

کوچ بهاره دام ها در مازندران

جدیدترین مطالب