آینه جم : در شرایطی که با اصرار مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران، دفتر ستادی این شرکت از خارگ به پایتخت منتقل شده، نماینده بوشهر همچنان امیدوار به استقرار دفتری از این شرکت در شهر بوشهر است.

 

آینه جم: مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهرگفت:درسال جاری با توجه به نیاز استان 950 نفر در مقاطع مختلف تحصیلی استخدام می شوند .

آینه جم: با وجود این که هیچ دخالتی در تایید و رد صلاحیت افراد نداشتم اما به دلیل این که یکی از اعضاء هیات نظارت اقدام به جوسازی‌های فراوانی کرده بود فضای عمومی استان بوشهر را به چالش کشید.

 

آینه جم: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر گفت: برای نخستین بار از دستگاه اسکنر جاده‌ای در استان بوشهر با قابلیت تشخیص و ردیابی خرابی‌های احتمالی جاده‌ها رونمایی شد.

آینه جم؛ کتاب" تاریخچه آموزش و پرورش شهرستان جم" کاری مشترک از عبدالمجید روشن و کاظم پرهیزکار از فرهنگیان شهرستان جم منتشر شد.

 

 

آینه جم ؛ رئیس هیات عالی نظارت استان بوشهر گفت: به کسانی که با وجود رد صلاحیت قانونی مرتب در حال نشر اکاذیب بر علیه هیات نظر هستند، اعلام می‌کنم که دست از این نوع حرف‌هایشان بردارند و گرنه مجبور می شوم از مراجع چهارگانه بخواهم دلایل رد صلاحیت آنها را به شکل مکتوب در اختیار دادستانی قرار دهند تا به عنوان مدعی‌العموم اعلام جرم کند.

 

 

آینه جم: بردخون در استان بوشهر مهد عالمان و شعرای بزرگی بوده است که در راستای معرفی این چهره‌ها، روز بردخون تعیین شده و برنامه‌های متنوعی به مناسبت این روز برگزار می‌شود.

 

 

آینه جم: تبليغات انتخاباتي کانديداهاي رياست جمهوري، ديگر فقط به تلويزيون و روزنامه‌ها و حتي سايت‌هاي خبري ختم نمي‌شود؛ اين روزها صفحات اصلي و هواداري زيادي براي اين نامزدها در شبکه‌هاي اجتماعي وجود دارد که يکي از محبوب‌ترين آنها «اينستاگرام» است. صفحات منتسب به حسن روحاني، ابراهيم رئيسي، محمدباقر قاليباف، اسحاق جهانگيري، مصطفي آقاميرسليم و مصطفي هاشمي‌طبا چه کساني را در اينستاگرام «فالو» يا «دنبال» کرده‌اند؟ چند نفر «فالوور» يا «دنبال‌کننده» دارند؟ براي پاسخ به اين سوال‌ها به صفحات منتسب به شش نامزد انتخابات رياست‌جمهوري سرک کشيده‌ايم.

آینه جم:: فرمانده دریابانی استان بوشهر گفت: با هوشیاری دریابانان گناوه محموله 78میلیارد و 473میلیون ریال کالای قاچاق و ممنوع در آبهای خلیج فارس توقیف شد.

 

82507829-71569137.jpg

آینه جم:: سرپرست پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان بوشهر گفت: تخریب نامزد رقیب و انتشار شایعات از مهمترین تخلف های انتخاباتی در فضای سایبری این استان است.

 

 

آينه جم:  مدیرموسسه سیراف پارس موزه گفت: یک هیات گردشگر چهارنفره چینی با همکاری دانشگاه تهران برای بررسی ارتباط فرهنگی چین و سیراف وارد این بندر شدند.

 

 

آينه جم: اواخر سال گذشته پای دستگاههای نظارتی به گمرک بوشهر باز و برخی مسئولان ارشد این مجموعه اقتصادی بازداشت شدند.

آینه جم: مسئول حفاظت محیط زیست پالایشگاه چهارم پارس جنوبی گفت: همزمان با روز زمین پاک با مشارکت کارکنان پالایشگاه چهارم مجتمع گاز پارس جنوبی قسمت‌هایی از سواحل «نایبند» در عسلویه همجوار منطقه پارس جنوبی پاکسازی شد.

 

آينه جم؛ يک باشگاه ليگ يکي، گزارشي محرمانه درباره استفاده يکي از تيم‌هاي شناخته شده اين مسابقات از جادوگر به سازمان ليگ فوتبال ايران ارسال کرده است.

 

 

آينه جم: طی احکامی از سوی سیدمحمدصادق هاشمی رییس ستاد انتخاباتی حجت الاسلام سید ابراهیم رییسی در استان بوشهر، روسای ستادهای شهرستانی آن مشخص شدند.

 

 

آينه جم: محمدباقر سعادت نماینده دشتستان در مجلس و رییس ستاد انتخاباتی حسن روحانی در استان طی احکامی مسئولین ستادهای شهرستانی را منصوب کرد.

 

 

آينه جم: عمران شناوری، سربازی که قرار بود حکم اعدامش همین روزها اجرا شود، با رضایت خانواده مقتول از مرگ نجات یافت.

آینه جم: رئیس پلیس استان بوشهر گفت: با تلاش شبانه‌روزی پلیس مبارزه با مواد مخدر از یک دستگاه کامیون در شهرستان عسلویه ۷۹ کیلوگرم تریاک کشف شد.

گزارش تصویری

زیارتگاه خالد نبی/تصاویر

زیارتگاه خالد نبی/تصاویر

زیارتگاه خالد نبی

تصاویر/ رنج شیرین نشاء برنج

تصاویر/ رنج شیرین نشاء برنج

تصاویر/ رنج شیرین نشاء برنج

گل قاصدک

گل قاصدک

گل قاصدک

جدیدترین مطالب