آیین اختتامیه جشنواره استانداردهای نفت،گاز و پتروشمی امروز با حضور قائم مقام سازمان منطقه ویژه پارس، نماینده مردم شریف دیر،کنگان،جم و عسلویه و جمعی دیگر از مسوولان صح امروز چهارشنبه 26 مهر برگزار شد.

آینه جم: مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: یک قطعه پرنده 'اکراس آفریقایی' که از گونه های کمیاب است در سواحل عسلویه این استان مشاهده و ثبت شد.

به گزارش "آینه جم"،حسین دلشب روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: ماموران اداره حفاظت محیط زیست شهرستان عسلویه در حین گشت زنی برای نخستین بار یک قطعه از پرنده کمیاب اکراس آفریقایی را در مجاورت جنگل حرا پارک ملی دریایی نایبند در جنوب استان بوشهر دیدند و به کمیته ثبت پرندگان گزارش کردند.

بوشهر

آینه جم: وزیر کشور با بیان اینکه افزایش اختیارات استانداران در دستور کار است، گفت: رئیس جمهور و دولت بر افزایش اختیارات استانداران تاکید دارند.

آینه جم: آئین تودیع و معارفه استاندار بوشهر با حضور وزیر کشور برگزار شد و عبدالکریم گراوند به عنوان استاندار بوشهر معرفی و از زحمات مصطفی سالاری تقدیر شد.

"آینه جم"،مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با بیان اینکه رتبه استان در کنکور سراسری امسال دو پله ارتقاء یافته است، گفت: رتبه استان بوشهر از ۱۸ به ۱۶ ارتقاء یافت.

http://static2.tamasha.com/files/picture/thumb/01242936.jpgآینه جم:سرمربی شگفتی‌ساز فوتبال ایران طی دو فصل اخیر علیرغم اینکه شانس پرسپولیس را در بازی فردا کم عنوان می‌کند از وقوع معجزه نیز ناامید نیست.

http://media.mehrnews.com/d/2017/03/05/1/2397600.jpg

آینه جم: نماینده جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایش بازی ترامپ، نمایشی بی قاعده و به دور از خرد بود که موجب نفرت همگان شد.

آینه جم: مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پارس جنوبی گفت: تیم فوتبال پارس جنوبی جم در زمینه مسائل مالی تاکنون مشکلی نداشته است و قسط نخست از مبلغ قرارداد بازیکنان بطور کامل پرداخت شده است.

«آینه جم» مهدی قائدی بازیکن بوشهری در اولین روزهای حضور شفر حاشیه ساز شد تا این مربی آلمانی خیلی زود مجبور به برخورد انضباطی شود.

http://media.mehrnews.com/d/2017/10/15/4/2604821.jpg«آینه جم»شهردار عسلویه گفت: شهرداری عسلویه تشییع جنازه و تدفین شده و تنها اسکلت آن باقی مانده است.

http://static2.tamasha.com/files/picture/thumb/01242940.jpg

آینه جم: پارس جنوبی توانست از تبریز یک امتیاز از تراکتورسازی بگیرد تا کماکان صدرنشین لیگ برتر بماند هرچند پرسپولیس در صورت برد در بازی عقب افتاده اش می تواند به جای این تیم در رتبه اول جای بگیرد.

آینه جم: در این وضعیتی که شهرداری بوشهر با آن رو به روست اگر نخواهند تن به شفافیت و پاسخگویی و مسئولیت‌پذیری بدهند و نظارت مردم بر عملکرد شورا و شهرداری را نهادینه کنند به واقع خطر ورشکستگی این شهرداری و شهر بوشهر را به صورت جدی تهدید می‌کند. دقت کنید که فعلاً فقط در خصوص پروژه‌ها صحبت شده که 80درصد پروژه‌ها تعطیل است...

آینه جم: با حضور وزیر کشور، آیین تکریم دکتر مصطفی سالاری و معارفه عبدالکریم گراوند استاندار جدید بوشهر در روز دوشنبه هفته جاری برگزار می گردد.

 

 

آینه جم: طی حکمی از سوی فرهاد رهبر رییس دانشگاه آزاد کشور، اسماعیل عبدالهی به عنوان رییس دانشگاه آزاد بوشهر منصوب شد.

آینه جم: رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: تقویت و تجهیز بیمارستان‌ها و تامین نیروی انسانی کافی، از برنامه‌های ما در جنوب استان به خصوص کنگان است.

گزارش تصویری

تصاویر/ زندگی عشایر و روستائیان

تصاویر/ زندگی عشایر و روستائیان

تصاویر/ زندگی عشایر و روستائیان

گزارش رویترز از «مردم ایران»

گزارش رویترز از «مردم ایران»

گزارش رویترز از "مردم ایران"

جزیره ایرانی که خاکش ادویه است!/تصاویر

جزیره ایرانی که خاکش ادویه است!/تصاویر

جزیره ایرانی که خاکش ادویه است!

جدیدترین مطالب