«آینه جم»؛: جانشین سازمان اطلاعات سپاه از کشف و دستگیری ۳ شبکه بزرگ فساد اقتصادی خبر داد و گفت: زمانی که ما برای لغو تحریم التماس کردیم برای ما شکست است.

آینه جم: استاندار بوشهر گفت: دولت با تخصیص یک میلیارد و 500 میلیون دلار از صندوق توسعه ملی برای اشتغال روستایی عزم جدی دارد که باید دهیاران از این فرصت استفاده کنند.

 

آینه جم: دبیر ستاد انتخابات استان بوشهر گفت: همزمان با سراسر کشور ثبت نام داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا ۳۰ اسفند آغاز می‌شود که داوطلبان علاوه بر کارت ملی باید گواهی عدم سوء پیشینه همراه داشته باشند.

«آینه جم»؛رئیس پلیس بوشهر گفت: سارقانی که به زور اموال اتباع بیگانه ساکن در محلات جنوبی شهر بوشهر به سرقت می‌بردند با تلاش ماموران انتظامی بوشهر دستگیر شدند.

 

آینه جم: معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی استان بوشهر گفت: این استان با 300 هنرمند معلول در بخش تئاتر معلولان در کشور به عنوان 'سرزمین هنر' شناخته شده است.

به گزارش آینه جم:: با انعکاس شرایط بومی در آزمون استخدامی نیروگاه اتمی در «خلیج فارس» و پیگیری نماینده بوشهر در مجلس، در این آزمون شرایط بومی از "شهر" به "استان" بوشهر اصلاح شد.

به گزارش آینه جم:: این عکس در فضای مجازی با این توضیح که جوانی با چندین مدرک جلوی درب یکی از شرکت‌های عسلویه تقاضای كار داشته منتشر شد. اما شنیدیم مدیرعامل یکی از پتروشیمی‌ها پس از اطلاع، وی را استخدام کرده است.

آینه جم: : رئیس پلیس بوشهر گفت: سارقانی که به زور اموال اتباع بیگانه ساکن در محلات جنوبی شهر بوشهر به سرقت می‌بردند با تلاش ماموران انتظامی بوشهر دستگیر شدند.

آینه جم:: طی مراسمی و با حضور آیت‌الله حسینی بوشهر از سه کتاب سنگر کمین شناور با موضوع زندگینامه شهدای اطلاعات استان بوشهر رونمایی شد.

آینه جم: : جانشین سازمان اطلاعات سپاه از کشف و دستگیری ۳ شبکه بزرگ فساد اقتصادی خبر داد و گفت: زمانی که ما برای لغو تحریم التماس کردیم برای ما شکست است.

 

 

آینه جم: هفتمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی و فرش ایرانی از 2اسفندماه در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر آغاز بکار نمود. این نمایشگاه با بیش از 90 غرفه از سراسر ایران زمین، کلیه صنایع دستی را به معرض دید بازدیدکنندگان و علاقمندان قرار می دهد. این نمایشگاه تا 7 اسفند ماه از ساعت 17 تا 22 جهت بازدید عموم دایر می باشد.

 

آینه جم: سرپرست معاونت امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت از کاهش قیمت برنج، گوشت قرمز و مرغ خبر داد و گفت: مردم نگران تأمین میوه شب عید نباشند.

 

آینه جم: فرماندار دیر استان بوشهر گفت: پل مند که از روز جمعه گذشته بر اثر بارندگی و طغیان رودخانه و جاری شدن سیل در بخش بردخون این شهرستان بسته شده بود، با تلاش نیروهای راهداری و ستاد بحران سه شنبه شب بازگشایی و تردد وسایل نقلیه روی این پل از سرگرفته شد.

 

آينه جم: کمک‌ هزینه اجاره خانوارهای کم‌درآمد ماهانه به ترتیب تا دو میلیون ریال برای شهرهای زیر (۵۰۰) هزار نفر و تا چهار میلیون ریال (با افزایش سالانه ۱۰ درصد) برای شهرهای بالای ۵۰۰ هزار نفر تعیین شد.

آينه جم: کارشناس سازمان هواشناسی گفت: بارش ها از فردا تا روز یکشنبه آینده در استان های جنوبی کشور ادامه دارد.

 

آينه جم: حجت الاسلام خدری از دیدار با رییس انرژی اتمی در حاشیه اجلاس امروز کنفرانس فلسطین در تهران خبر داده و در کانال تلگرامی اش نوشته: از عدم توجه به نیروهای بومی استان در آزمون استخدامی جدید نیروگاه اتمی گلایه کردم و خواستار توجه به این گلایه شدم که دکتر صالحی پاسخ داد: «از جانب من به مردم استان قول دهید که اولویت در پذیرش نهایی آزمون استخدامی نیروگاه اتمی با افراد بومی استان می باشد.»

 

آينه جم؛ نماینده مردم جنوب استان بوشهر گفت: این هفته جلسات خیلی خوبی با مدیران نفتی و گازی داشتیم و اتفاقات خوبی جهت پیشرفت منطقه رقم خورد.

 

آينه جم: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: نمایشگاه عکس و غذاهای محلی روستای درازی دشتی برگزار شد.

 

آينه جم: رئیس حوزه هنری بوشهر گفت: نمایشگاه کاریکاتور شهر و شهروند در بوشهر برگزار می‌شود.

 

آينه جم: نماینده جنوب استان در مجلس، طی پیامی انتخاب بوشهر به عنوان پایتخت کتاب در سال 96 را تبریک گفت:

 

 

آينه جم : در سومین دوره انتخاب شهر پایتخت کتاب که توسط وزارت ارشاد و نمایندپی یونسکو در ایران برگزار می شود، کلید پایتختی کتاب در سال 96 به شهر بوشهر رسید.

گزارش تصویری

جدیدترین مطالب