آینه جم:   در اقدامی عجیب و قابل تامل، بعد از ظهر امروز تعدادی از فالگیرهای دوره گرد و محلی به ساختمان امیریه مراجعه کردند تا شورانشینان بوشهری را متقاعد به پذیرش یک درخواست کنند.

 «آینه جم»؛در حالی که مقام‌های مسئول، صید غیرمجاز و ترال کشتی‌های چینی را تکذیب می‌کنند، یک منبع آگاه خبر داده که برخی از این شناورهای چینی با برخی مدیران میانی یکی از وزارتخانه‌ها شراکت کرده‌اند.

«آینه جم»؛دادستان عمومی و انقلاب دیلم گفت: شیلات موظف است مجوز صیادانی را که اقدام به صید ترال غیرمجاز می کنند، طبق توافق های انجام شده، ابطال کند.

«آینه جم»؛مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری بوشهر گفت: بزرگترین پارک ساحلی و گردشگری جنوب استان بوشهر در بندر نخل تقی در حال اجراست.

به گزارش آینه جم به نقل از   روابط عمومي شهرداري صبح امروز ودر جلسه شوراي فرهنگ عمومي شهرستان صدرالله حيدري شهردار جم ضمن تبريك ولادت حضرت زينب و روز پرستار  از اجراي بيش از ٦ برنامه فرهنگي و هنري به مناسبت دهه مبارك فجر در شهر جم خبرداد.

آینه جم: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: سامانه جدید بارشی از عصر روز یکشنبه وارد فضای این استان می شود.

https://static1.jamaran.ir/thumbnail/RVyXwyjZeppr/kzxwgq-JKBXtdnsW2DbwP0jEJPw8Emmfc-Bjwb6adC2IlSZEdhE2PUj5EGWu7A84ywpgzrCJSonkiG3pI_QvVJMtK7Jf75PBdWAghkMXlqcN7FkACGTKpA,,/index.jpgآینه جم: سید اسماعیل موسوی طی حکمی از سوی وزیر کشور به عنوان مدیر کل دفتر انتخابات وزارت کشور منصوب شد.

آینه جم: در پی گزارشات مردمی مبنی بر استفاده از نخاله های ساختمانی در پروژه نگارخانه اداره ارشاد اسلامی شهرستان گناوه، معاون عمرانی فرمانداری این شهرستان به اتفاق مهندس ناظر شورای فنی شهرستان بصورت سر زده در محل پروژه مذکور حضور یافتند.

آینه جم: مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: برخورد یک دستگاه خودرو سمند با موتور سیکلت در این شهرستان یک نفرکشته و یک نفر مصدوم شد.

آینه جم: مربی دروازه‌بانان پارس جنوبی جم گفت:گلر اول، دوم و سوم نداریم چرا که هر ۳ دروزه بان ما گلر شماره یک هستند و اشتباهات گلرهای پارس جنوبی در مقابل سایر گلرهای لیگ بسیار اندک بوده است.

آینه جم: با حکم شهردار بندر بوشهر، محمد صادق سعیدی به عنوان مدیرعامل سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری منصوب شد.

«آینه جم»؛مسئول واحد فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: کبد مادر دشتستانی که دچار مرگ مغزی شده بود، اهدا شد.

به گزارش «آینه جم»؛استاندار بوشهر بر لزوم استفاده مناسب از آب در بخش کشاورزی تاکید کرد و گفت: با توجه به مشکلات کم آبی در استان بوشهر، یکی از اولویت‌های مهم ما توسعه گلخانه‌ها است.

به گزارش «آینه جم»؛: مدیر بهره‌برداری و نگهداری از تاسیسات آبی استان بوشهر با اشاره به اینکه بخش کمی از حجم سد رئیسعلی پر شده است، گفت: حجم آب مخزن سد رئیسعلی دلواری شهرستان دشتستان در شرایط بحرانی است.

به گزارش «آینه جم»؛بافت تاریخی بوشهر در کنار خلیج فارس با برخورداری از بناها و اماکن منحصر به فرد دارای جلوه‌های بی‌نظیر از نظر معماری است که دارای جذابیت بسیار زیادی در حوزه گردشگری است.

 «آینه جم»؛این تشکل سیاسی در مرکز رشد استان (خانه جوان سابق) فعال شده و قرار است با تشکیل جلسه، هیات رییسه خود را انتخاب کنند.

به گزارش «آینه جم»؛پاپری، از رانندگان خواست هنگام مسافرت به ازای هر 2 ساعت رانندگی حداقل 15 تا20 دقیقه در یک مکان امن توقف و استراحت کرده و سپس به مسیر خود ادامه دهند.

 «آینه جم»؛معاون استاندار بوشهر با اشاره به ظرفیت‌های اقتصادی، تجاری و کشاورزی شهرستان دیر گفت: روزانه ۴۰۰ تن کالای غیر نفتی از بندر دیر صادر می‌شود که از ابتدای امسال تاکنون ۱۴۰ هزار تن کالا از گمرک دیر به خارج از کشور صادر شده است.

به گزارش «آینه جم»؛: رئیس اورژانس 115 گناوه گفت: سه گردشگر در ساحل این بندر دچار گازگرفتگی شدند که باحضور بموقع نیروهای این پایگاه نجات یافتند.

گزارش تصویری

جشنواره برداشت گل نرگس در بهبهان/تصاویر

جشنواره برداشت گل نرگس در بهبهان/تصاویر

جشنواره برداشت گل نرگس در بهبهان

تفرجگاه کوهستانی عینالی تبریز/تصاویر

تفرجگاه کوهستانی عینالی تبریز/تصاویر

تفرجگاه کوهستانی عینالی تبریز

پرورش غاز و اردک در مازندران/تصاویر

پرورش غاز و اردک در مازندران/تصاویر

پرورش غاز و اردک در مازندران

جدیدترین مطالب