آینه جم: نماینده دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: با تامین زمین و مقدمات لازم، درمانگاه تامین اجتماعی در خورموج و اهرم کلنگ‌زنی خواهد شد.

به گزارش آینه جم: سید کمال الدین شهریاری اظهار داشت: پیرو جلسات قبلی با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، این هفته نشستی با ایشان و با حضور معاون حقوقی و امور مجلس و معاون درمان سازمان تامین اجتماعی برگزار شد.

 وی افزود: در این نشست که برای پیگیری و تسریع در ساخت و راه اندازی درمانگاه های تامین اجتماعی در شهرهای خورموج و اهرم تشکیل شده بود، دکتر همتی گزارشی از روند آخرین اقدامات انجام گرفته در این خصوص را ارائه کردند و حسب دستور دکتر ربیعی مقرر شد موضوع درمانگاه تأمین اجتماعی شهر اهرم با توجه به طرح در کمیته پروژه های درمانی با نظر مساعد و تسریع در هیات مدیره مطرح شود.

نماینده مردم شهرستان های دشتی و تنگستان با اشاره به لزوم ارتقاء وضعیت بهداشت و درمان در این دو شهرستان و اعلام اینکه با دستور دکتر ربیعی مقرر شد درمانگاه تامین اجتماعی خورموج در بودجه سال پیش بینی و ساخته شود.

وی در ارتباط با زمان ساخت ساختمان درمانگاه ها، گفت: مقرر شده در اسرع وقت از سوی مسئولان دو شهرستان زمین مورد نظر که دارای کاربری و بهره برداری مناسب باشد برای کارشناسی به مدیریت درمان تامین اجتماعی استان معرفی شود تا اقدامات فنی بعدی در دستور کار قرار گیرد.

وی تصریح کرد: پس از تأمین الزامات و مقدمات اجرایی برای آغاز بکار پروژه های مذکور، بنا به دعوتی که انجام شد، دکتر ربیعی آمادگی خود را برای کلنگ زنی این پروژه ها و بازدید از حوزه انتخابیه اعلام کرد.

این عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه کشور گفت: برای تکمیل مجموعه فرهنگی و ورزشی کارگران شهرستان دشتی و تجهیز اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی خورموج و همچنین تسریع در اجرای پروژه مجموعه فرهنگی و ورزشی کارگران اهرم نیز با وزیر محترم بحث و تبادل نظر شد که ایشان نیز دستورات مساعدی به معاونین خود ابلاغ کردند.

[کد خبر:AJ19973]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تماشاگران در جام جهانی ۲۰۱۸

تماشاگران در جام جهانی ۲۰۱۸

تماشاگران در جام جهانی ۲۰۱۸

 تصاویر منتخب از شادی مردم پس از پیروزی مقابل مراکش

تصاویر منتخب از شادی مردم پس از پیروزی مقابل مراکش

شادی مردم پس از پیروزی مقابل مراکش

 تصاویر : شور و شوق هواداران تیم ملی فوتبال ایران در روسیه

تصاویر : شور و شوق هواداران تیم ملی فوتبال ایران در روسیه

هواداران تیم ملی فوتبال ایران در روسیه

جدیدترین مطالب