آینه جم: معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: اشتغال شرکت صدرای بوشهر به ۱۰ هزار نفر افزایش می‌یابد.

به گزارش آینه جم، محمدباقر نوبخت صبح پنجشنبه در بازدید از شرکت صنعتی و دریایی صدرای بوشهر اظهار داشت: شرکت صدرا یکی از مهمترین ظرفیت‌های صنعتی بوشهر است که باید برای رفع مشکلات و توسعه آن تلاش کرد.

وی با اشاره به اینکه ۸۰ درصد از ظرفیت‌های شرکت صدرای بوشهر بلااستفاده مانده است، خاطرنشان کرد: این ظرفیت تا سال آینده مورد استفاده خواهد گرفت که نقش مهمی در توسعه اشتغال و درآمدزایی دارد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به ایجاد دو هزار شغل جدید در شرکت صدرای بوشهر، بیان کرد: تا سال آینده اشتغال شرکت صدرای بوشهر به ۱۰ هزار نفر افزایش می‌یابد.

وی به توان و ظرفیت بالای شرکت صدرای بوشهر اشاره کرد و افزود: نشست تخصصی شرکت صدرا با حضور مسئولان قرارگاه سازندگی خاتم‌الأنبیاء، صدرا، استاندار و نمایندگان مردم استان بوشهر در مجلس هفته آینده در تهران برگزار می‌شود.

نوبخت با اشاره به نقش تاثیرگذار ظرفیت‌های شرکت صدرای بوشهر در توسعه اقتصاد ملی، اضافه کرد: همکاری لازم برای توسعه فعالیت‌های این شرکت انجام می‌شود و سفارشات نیز به این شرکت ارائه می شود.

وی به تلاش ویژه برای توسعه برنامه‌های اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید ویژه‌ای بر استفاده از ظرفیت‌های مهم تولیدی و اقتصادی در کشور دارند و یکی از اهداف سفر به بوشهر نیز بررسی طرح‌های اقتصاد مقاومتی است.

[کد خبر:AJ19974]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تماشاگران در جام جهانی ۲۰۱۸

تماشاگران در جام جهانی ۲۰۱۸

تماشاگران در جام جهانی ۲۰۱۸

 تصاویر منتخب از شادی مردم پس از پیروزی مقابل مراکش

تصاویر منتخب از شادی مردم پس از پیروزی مقابل مراکش

شادی مردم پس از پیروزی مقابل مراکش

 تصاویر : شور و شوق هواداران تیم ملی فوتبال ایران در روسیه

تصاویر : شور و شوق هواداران تیم ملی فوتبال ایران در روسیه

هواداران تیم ملی فوتبال ایران در روسیه

جدیدترین مطالب