آینه جم: در این حکم، جذب و نگهداشت اعضای موسسه و جلب اعتماد فرهنگیان نسبت به صندوق دخیره از مهمترین وظایف نمایندگی های موسسه در استان عنوان شده است.

آینه جم: با حكم مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان کشور، «یدالله قائدی» به عنوان مدير نمایندگی این صندوق در استان بوشهر منصوب شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ در حکم انتصاب قائدی تاکید شده که جذب و نگهداشت اعضای موسسه و جلب اعتماد فرهنگیان نسبت به صندوق دخیره به عنوان مأمنی قابل اطمینان برای سرمایه گذاری، شناسایی زمینۀ سرمایه گذاری جدید وسرمایه گذاری در زمینۀ رفاهیات فرهنگیان از مهمترین وظایف نمایندگی های موسسه در استان ها است.

یداله قائدی با تحصیلات دانشگاهی در رشتۀ اقتصاد نظری، در سوابق اجرایی اش تصدی فرمانداری شهرستان های دیر و کنگان را داشته است.

این موسسه از سال 93 فعالیتش را در بوشهر آغاز کرد که پیش از این مسعود شکوهی برای مقطعی عهده دار مدیریت آن بود و سپس به سمت مدیرکلی مشاور و پرورشی وزارت آموزش و پرورش منصوب شد.

اخیرا در پی بروز تخلفات مالی در صندوق ذخیره فرهنگیان کشور که عمدتا مربوط به برخی موسسات اقتصادی و بانک های وابسته به آن بوده، مدیرعامل کشوری آن تغییر کرد.

[کد خبر:AJ20019]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

بیستمین جشنواره تابستانی کیش/تصاویر

بیستمین جشنواره تابستانی کیش/تصاویر

بیستمین جشنواره تابستانی کیش

تصاویر/ فروش میگو در اسکله بوشهر

تصاویر/ فروش میگو در اسکله بوشهر

تصاویر/ فروش میگو در اسکله بوشهر

مسابقات رنکینگ جهانی دارت در شیراز/تصاویر

مسابقات رنکینگ جهانی دارت در شیراز/تصاویر

مسابقات رنکینگ جهانی دارت در شیراز

جدیدترین مطالب