آینه جم: استاندار بوشهر که به عنوان استاندار گیلان انتخاب شده است، با بیان اینکه بوشهر و گیلان شباهت‌هایی به هم دارند، گفت: در مبارزه با فساد هیچ تعارف و مضایقه‌ای نداشتم.

بوشهر

به گزارش  آینه جم، مصطفی سالاری صبح دوشنبه در مراسم خداحافظی با معاونان، مدیران و کارکنان استانداری بوشهر اظهار داشت: ۴ سال در کنار هم بودن و کار برای مردم و داشتن هدف‌های مشخص، تلف کردن عمر نیست.

وی بیان کرد: اکنون بعد از ۴ سال خدمت در استان بوشهر، قرار است به هموطنان دیگری در شمال کشور خدمت کنم، استان بوشهر و گیلان شباهت‌های زیادی به هم دارند، ساحل، مرز دریایی، دروازه تمدن، وجود مبارزان دلیری همچون رئیسعلی دلواری و میرزا کوچک‌خان بخشی از شباهت‌های بوشهر و گیلان است.

استاندار سابق بوشهر اضافه کرد: ۲ ماه پیش بود که از دولت درخواست جابجایی کردم اما برای هیچ پست و استانی پیشنهادی شخصا ارائه نداده و با کسی هم رایزنی نکردم هرچند پیشنهاداتی به بنده شد و نهایتا از بین گزینه‌های پیشنهادی، استانداری گیلان را پذیرفتم.

سالاری خاطرنشان کرد: با تمام وجود عرض می‌کنم، در مدت حضور در استان بوشهر آنچه در توان داشتم از نظر فیزیکی، ذهنی، آبرو و اعتبار برای توسعه و پیشرفت استان بوشهر به کار گرفتم و هیچ‌وقت هم از داشته‌ها، برای مسائل شخصی استفاده نکردم.

استاندار گیلان یادآور شد: از روز نخست که به بوشهر آمدم در هیچ موضوع و پروژه‌ای، برای هیچ فردی توصیه خصوصی نداشتم، در مبارزه با فساد تا آخرین روزها هیچ تعارف و مضایقه ای نداشتم.

وی افزود: در استان بوشهر لحظات شیرینی شاهد بودیم، لبخند دانش‌آموزان موفق، رشد ۱.۵ برابری رتبه های زیر هزار کنکور سراسری، توسعه بخش سلامت و .... آرامش بخش و نشاط آور بود.

سالاری با بیان اینکه اکنون با رضایت کامل از همکارانم در استانداری بوشهر خاحافظی می‌کنم، گفت: هر کم و کسری و نارسایی هم اگر بوده از تمام همکاران انتظار عفو و بخشش دارم.

[کد خبر:AJ23020]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تماشاگران در جام جهانی ۲۰۱۸

تماشاگران در جام جهانی ۲۰۱۸

تماشاگران در جام جهانی ۲۰۱۸

 تصاویر منتخب از شادی مردم پس از پیروزی مقابل مراکش

تصاویر منتخب از شادی مردم پس از پیروزی مقابل مراکش

شادی مردم پس از پیروزی مقابل مراکش

 تصاویر : شور و شوق هواداران تیم ملی فوتبال ایران در روسیه

تصاویر : شور و شوق هواداران تیم ملی فوتبال ایران در روسیه

هواداران تیم ملی فوتبال ایران در روسیه

جدیدترین مطالب