«آینه جم»؛رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دیر گفت: انتخابات شورای هیئات مذهبی شهرستان دیر برگزار می‌شود.

به گزارش «آینه جم»؛سید ابراهیم سعیدی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر ضمن تقدیر از فعالیت‌های هیئت‌های مذهبی شهرستان دیر در دهه اول محرم اظهار داشت: در شهرستان دیر تاکنون ۱۳۷ هیئت مذهبی در سامانه طوبی ثبت شده است.

وی با بیان اینکه هیئت‌های مذهبی با تکیه بر مشارکت مردم نقش مهمی در برگزاری مراسم و برنامه‌های مختلف دارند، اضافه کرد: در محرم امسال نیز شاهد برنامه‌ریزی و تلاش ویژه هیئت‌های مذهبی در این شهرستان بودیم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دیر بیان کرد: شورای هیئات مذهبی برای برگزاری همایش هیئات مذهبی و جلسات و ایاب ذهاب سالانه مبلغ ۲۰ میلیون ریال از تبلیغات اسلامی اعتبار می‌گیرد که با هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان به حساب شورا واریز شده است.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات شورای هیئات مذهبی شهرستان دیر، افزود: در این شهرستان ۱۳۷ هیئت مذهبی ثبت شده در سامانه طوبی حق شرکت را در انتخابات دارند.

سعیدی ادامه داد: قطعا اعضای این هیئت‌ها حضور پرشور و جدی در انتخابات پیش رو چه به عنوان کاندیدا و چه به عنوان رای‌دهنده خواهند داشت تا تاثیر جدی در انتخاب شورایی فعال، پویا و جامع نگر در انجام ماموریت‌های اصلی این شورا داشته باشند.

وی مهلت ثبت‌نام در این انتخابات را تا پایان مهرماه عنوان کرد و ادامه داد: انتخابات شورای هیئات مذهبی شهرستان دیر همزمان با سراسر کشور در روز پنجم آبان‌ماه برگزار خواهد شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دیر تاکید کرد: شورای هیئات مذهبی در شهرستان دیر متشکل از هفت عضو اصلی و دو عضو علی البدل است.

[کد خبر:AJ23081]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

 دیدار دوستانه فوتبال جوانان دختر ایران و اردن (عکس)

دیدار دوستانه فوتبال جوانان دختر ایران و اردن (عکس)

دیدار دوستانه فوتبال جوانان دختر ایران و...

لذت شنا در جزیره کمتر شناخته شده ایران/تصاویر

لذت شنا در جزیره کمتر شناخته شده ایران/تصاویر

لذت شنا در جزیره کمتر شناخته شده ایران

جدیدترین مطالب