http://static2.tamasha.com/files/picture/thumb/01232785.jpg

«آینه جم»؛بازیکن جدید پارس جنوبی در دومین بازی اش برای این تیم در دفاع چپ بازی کرد و در نهایت یکی از عناصر مساوی صفر صفر برابر سایپا بود.

به گزارش «آینه جم»؛شهرام گودرزی در نیم فصل از تراکتورسازی به پارس جنوبی پیوست تا جای خالی وینگرهای مصدوم این تیم را پر کند اما نبود میثم تیموری مدافع چپ این تیم باعث شد تا مهدی تارتار از گودرزی در بازی برابر سایپا در دفاع چپ استفاده کند. گودرزی درباره بازی برابر سایپا گفت:« بازی خوب و پربرخورد و فیزیکی بود. فکر می کنم ما می توانستیم برنده این بازی باشیم.»


او افزود:« ما در نیمه دوم توپ را کاملا در اختیار داشتیم اما متاسفانه مثل بازی قبل اشتباهات داوری در نتیجه تاثیرگذار بود چرا که یکی دو پنالتی ما را نگرفتند.»


او درباره پست بازی اش هم گفت:« من در این بازی دفاع چپ بازی کردم. اصولا کاری که کادر فنی بخواهد انجام می دهم و مهم نیست دفاع چپ یا وینگر چرا که هدفم کمک به تیم است.» گودرزی اضافه کرد:« من در این دوسال در تراکتورسازی در 6-7 پست مختلف بازی کردم، دفاع چپ و راست، وینگر های چپ و راست، پشت فوروارد ، فوروارد و...پست هایی بوده اند که بازی کردم اما پست اصلی ام وینگر است.»


بازیکن جدید پارس جنوبی درباره تیم جدیدش گفت:« تیم خوبی داریم که تلفیقی از جوان ها و با تجربه ها است. تیم ما تماشاگران خوب و خون گرمی دارد و به نظرم لیاقت این را دارد که مثل نیم فصل اول در رده های بالای جدول باشد. باز هم می گویم اگر اشتباهات داوری نبود ما الان دوم جدول بودیم اما اشتباهات زیاد داوری باعث شده در هفته های اخیر امتیازات زیادی را از دست بدهیم.»


او با اشاره به بازی بعدی تیمش برابر پدیده در مشهد هم گفت:« بازی ها همه سخت هستند و ما هم بازی دشواری در مشهد برابر پدیده داریم. در نیم فصل دوم همه بازی ها دشوارند و تیم ها دنبال امتیاز گرفتن هستند. تفکر تیم ما به گونه ای است که در همه بازی ها دنبال سه امتیاز هستیم و در برابر پدیده هم همینگونه خواهد بود.»


گودرزی درباره دلایل جدایی اش از تراکتورسازی هم گفت:« اتفاقاتی در تراکتورسازی افتاد که دوست ندارم راجع به آن صحبت کنم. هرچه بود از میان پیشنهاداتی که داشتم پارس جنوبی را انتخاب کردم و از انتخابم راضی هستم.»

[کد خبر:AJ23934]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تصاویر/ پرندگان دریایی سواحل بوشهر

تصاویر/ پرندگان دریایی سواحل بوشهر

تصاویر/ پرندگان دریایی سواحل بوشهر

جشنواره برداشت گل نرگس در بهبهان/تصاویر

جشنواره برداشت گل نرگس در بهبهان/تصاویر

جشنواره برداشت گل نرگس در بهبهان

تفرجگاه کوهستانی عینالی تبریز/تصاویر

تفرجگاه کوهستانی عینالی تبریز/تصاویر

تفرجگاه کوهستانی عینالی تبریز

جدیدترین مطالب