«آینه جم»؛ به مناسبت دهه مبارک فجر، دو پروژه بهداشتی عمرانی در روستای جبرانی و الی‌شمالی شهرستان دیر به بهره‌برداری رسید.

به گزارش «آینه جم»؛ حمزه اعتماد فرماندار شهرستان دیر عصر دوشنبه در مراسم افتتاح خانه بهداشت روستای جبرانی با تبریک ایام اله دهه مبارک فجر اظهار داشت: این پروژها با اعتبار هشت میلیارد ریال از محل اعتباران نفت و خیر ساز به بهره‌برداری رسید.

https://media.mehrnews.com/d/2018/02/05/3/2708852.jpg

اعتماد با بیان اینکه از ابتدای انقلاب تا کنون خدمات ارزنده ای در روستاها انجام شده است گفت: در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید در توجه به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته خدمات ارزنده‌ای صورت پذیرفته و با بهره‌برداری از این پروژه‌ها، خدمت‌رسانی به روستائیان از کیفیت بیشتری برخوردار می شود.

فرماندار دیر در خصوص سفر استاندار بوشهر به شهرستان دیر نیز بیان داشت: این سفر از همه جوانب حائز اهمیت است و امیدواریم حاصل آن خیرات و برکاتی برای شهرستان داشته باشد.

دستاوردهای انقلاب معرفی شود

امام جمعه دیر نیز در این آیین گفت: انقلاب اسلامی دستاوردهای بسیار زیادی در همه عرصه‌ها به ویژه در بحث بهداشت درمان داشته است که قابل تقدیر است.

حجت‌الاسلام سید علی حسینی افزود: طرح تحول سلامت یکی از نقاط عطف در نظام مقدس جمهوری اسلامی و در بحث سلامت مردم خواهد بود و حضور خیرین و نیکوکاران در کنار حوزه بهداشت و سلامت نقشی کلیدی و اساسی است.

امام جمعه دیر با بیان اینکه خیرین سلامت نقش بسزایی در ارتقای سلامت جامعه دارند، افزود: اقدامات ماندگار خیرین در شهرستان دیر مایه مباهات است.

۱۰ خانه بهداشت در دیر

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر نیز در این آیین گفت: خانه بهداشت روستای جبرانی با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

احمد آخوندی افزود: این پروژه با زیربنای ۱۳۰ متر مربع و مساحت زمین آن نیز ۶۳۵ متر است که اعتبار ساختمان آن نیز توسط شرکت پتروشیمی فاتح کیمیا تامین و صبح امروز به بهره برداری رسید.

وی با بیان اینکه اعتبار تجهیز و تامین نیروی انسانی مورد نیاز این خانه بهداشت از طریق دانشگاه علوم پزشکی تامین شده است، گفت: در حال حاضر در شهرستان دیر ۱۰ خانه بهداشت وجود دارد که در راستای طرح تحول سلامت ۸ خانه بهداشت نوسازی و خانه بهداشت روستای الی و بردخون نیازمند نوسازی است

اجرای طرح هادی در الی شمالی

رئیس بنیاد مسکن شهرستان دیر نیز در این آیین گفت: طرح هادی روستایی در الی شمالی با اعتبار ۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات وزارت نفت به بهره برداری رسید.

آرمان جلالی افزود:این پروژه دارای طول ۷۶۰ متر و مساحت هشت هزار و ۳۵ متربع است.

[کد خبر:AJ24001]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تصاویر/ پرندگان دریایی سواحل بوشهر

تصاویر/ پرندگان دریایی سواحل بوشهر

تصاویر/ پرندگان دریایی سواحل بوشهر

جشنواره برداشت گل نرگس در بهبهان/تصاویر

جشنواره برداشت گل نرگس در بهبهان/تصاویر

جشنواره برداشت گل نرگس در بهبهان

تفرجگاه کوهستانی عینالی تبریز/تصاویر

تفرجگاه کوهستانی عینالی تبریز/تصاویر

تفرجگاه کوهستانی عینالی تبریز

جدیدترین مطالب