بوشهر - در آئینی با حضور مسئولان شهرستان دیر، پروژه‌های عمرانی بخش بردخون افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار مهر، معاون سیاسی اجتماعی فرماندار شهرستان دیر ظهر شنبه در حاشیه افتتاح پروژه‌های عمرانی بردخون اظهار داشت: ۱۵ کلاس درس از محل اعتبارات متانول در شهرستان دیر ساخته شد.

مسعود تنگستانی در آیین بهره برداری از کلاس درس دبستان حضرت قائم(عج) روستای مغدان با گرامیداشت ایام الله دهه فجر اظهار داشت: متانول در شهرستان دیر مشارکت بسیار خوبی در احداث فضاهای آموزشی دارد که ساخت ۱۵ کلاس درس در بخش های مرکزی، آبدان و بردخون از این نمونه است.

وی افزود: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته تلاش می کنیم ساخت نمازخانه در مدارس را با مشارکت متانول ادامه دهیم تا کمبودهای مدارس به مرور رفع شود.

تنگستانی توجه به زیرساخت های آموزشی و پرورشی را اولویت برنامه های شهرستان دانست و گفت: آموزش و پرورش رکن و پایه توسعه در جامعه است و حمایت از این بخش در جایگاه خاصی قرار دارد.

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه بردخون نیز گفت: منطقه بردخون در زمینه فضاهای آموزشی کمبودهایی دارید که فعالیت سه فضای آموزشی در مدارس دیگر به این دلیل است.

ظهیر محمودی با تقدیر از همکاری همه مردم و مسئولان بویژه متانول در زمینه احداث فضاهای آموزشی، افزود: با مشارکت متانول ۵ کلاس در منطقه احداث شد اما مراکزی مانند نمازخانه، کانون فرهنگی تربیتی و پژوهشسرای دانش آموزی نیاز به فضای مستقل دارند.

لزوم حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن

بخشدار بردخون در این آیین با تقدیر از همراهی و مشارکت مسئولان، اظهار داشت: ۲۲ بهمن روز پیروزی و عزت اسلام است تا قدرت خدایی بر همه شیاطین و استکبار غلبه کند.

علی اخلاقی افزود: مردم انقلابی بار دیگر در ۲۲ بهمن با حضور در راهپیمایی و جشن ملی وفاداری خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اعلام می کنند و موجب یأس دشمنان و مخالفان ایران اسلامی خواهند شد.

در ادامه طرح ها و پروژه های زیر با حضور معاون سیاسی اجتماعی فرماندار و مسئولان بخش طرح ها و پروژه های زیر آغاز یا به بهره برداری رسید.

کلنگ زنی پروژه ترمیم سنگ جدول روستای شهنیاء به طول ۸۰۰ متر دو طرفه و احداث پیاده رو به متراژ ۲۰۰۰ متر با اعتبار  ۶۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات دهیاری روستای شهنیاء، کلنگ زنی پروژه بهسازی و آسفالت کوچه ها به متراژ ۴۰۰۰ متر با اعتبار ۱۴۰۰ میلیون  ریال از اعتبارات دهیاری روستای شهنیاء، بهره برداری از  پروژه روشنایی خیابان های حضرت رسول، امام رضا و شهدا با اعتبار ۹۰۰ میلیون  ریال از اعتبارات دهیاری روستای شهنیاء، بهره برداری از پروژه ایجاد فضای سبز به متراژ ۶۵۰ متر مربع و اعتبار ۲۵۰ میلیون ریال از اعتبارات دهیاری روستای شهنیاء، آغاز ساخت غسالخانه و سردخانه آرامگاه شهنیا توسط خیّر حاج عباس پریدار با  اعتبار ۱۲۰۰ میلیون ریال و شروع عملیات اجرایی پل دو دهنه در مسیر جاده اسکله خورخان بردخون با اعتبار ۱۵۰۰ میلیون ریال از جمله این طرح‌ها بود.

 انقلاب اسلامی با حضور مردم حفظ می شود

ظهیر محمودی رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه بردخون ظهر شنبه در نشست برنامه‌ریزی راهپیمایی ۲۲ بهمن در بردخون اظهار داشت: انقلاب اسلامی ثمره خون شهیدان و مجاهدت‌ها وایثار ملت قهرمان ایران است که با همه توان آن را حفظ کنیم.

وی افزود:انتظار داریم همه اقشار و گروه ها به‌ویژه فرهنگیان و دانش آموزان به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی لبیک بگویند وبا حضور پرشور درجشن ملی و مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن باردیگر حمایت خود را از نظام اسلامی اعلام کنند.

محمودی اضافه کرد: باید از همه ظرفیت وتوان خود برای حضور همگانی مردم در نمایش همگانی و ملی ۲۲ بهمن استفاده کنیم تا پشتوانه ای مستحکم برای انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی در دنیا داشته باشیم.

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه بردخون حضور تک تک مردم را در جشن پیروزی انقلاب اسلامی مهم و سرنوشت ساز خواند وگفت: در این روز جهانیان چشم به ایران اسلامی دوخته اند تا عکس العمل مردم را ببینندواین آزمونی حماسی برای نظام اسلامی است.

در ادامه مدیران ومربیان مدارس پیرامون آمادگی مدارس و حضور یکپارچه دانش آموزان وفرهنگیان در مراسم ۲۲ بهمن مطالبی بیان کردند.

[کد خبر:AJ24038]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تصاویر/ پرندگان دریایی سواحل بوشهر

تصاویر/ پرندگان دریایی سواحل بوشهر

تصاویر/ پرندگان دریایی سواحل بوشهر

جشنواره برداشت گل نرگس در بهبهان/تصاویر

جشنواره برداشت گل نرگس در بهبهان/تصاویر

جشنواره برداشت گل نرگس در بهبهان

تفرجگاه کوهستانی عینالی تبریز/تصاویر

تفرجگاه کوهستانی عینالی تبریز/تصاویر

تفرجگاه کوهستانی عینالی تبریز

جدیدترین مطالب