آینه جم: فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان گفت:براثر انفجار مواد محترقه دست ساز در محله علی آباد شهر برازجان سه نوجوان مصدوم شدند که حال یکی از آنها وخیم می باشد.

به گزارش «آینه جم»؛ سرهنگ سید جواد رضوی افزود: شامگاه سه شنبه در یک منزل مسکونی محله علی آباد سه نوجوان در حال ساخت مواد محترقه دست ساز دچار مصدومیت ناشی از انفجار شدند.

وی اضافه کرد: حال یکی از مصدومین وخیم می باشد و احتمال تخلیه یک چشم وی وجود دارد.

سرهنگ رضوی با بیان اینکه بی احتیاطی این نوجوانان صدمات و خسارات مادی، جسمی و روحی غیر قابل جبرانی را به این افراد و خانواده هایشان وارد کرده اظهار داشت: والدین با آموزش و کنترل فرزندان خود از خطرات مواد محترقه پیشگیری کنند و توجه داشته باشند که این حوادث نتیجه بی احتیاطی و ناآشنایی به مسایل ایمنی است.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد:از آنجا که بیشتر قربانیان این گونه حوادث کودکان و نوجوانان هستند بر والدین واجب است فرزندان خود را از خطرات مواد منفجره و آتش زاه آگاه کنند و آنان را از بازی با چنین موادی برحذر دارند و نظارت خود را بر فرزندان بیشتر کنند.

وی تصریح کرد:در صورت بروز هر گونه حادثه ناشی از مواد محترقه ، افراد نگهدارنده و استفاده کننده ضامن هستند و به تناسب نوع خسارت وارده برابر قانون با آنان برخورد خواهد شد.

گفتنی است دو هفته پیش نیز در محله سرتل بوشهر، انفجار ناشی از مواد محترقه دست ساز در محله سرتل بوشهر سه مصدوم در پی داشت که همگی زیر 25 ساله بودند.

http://pgnews.ir/gozaresh/uploads/p1c7ud3uhnd5csd78n61mv91bv25.jpghttp://pgnews.ir/gozaresh/uploads/p1c7ud3uhnfai1l8barbtf2h7.jpghttp://pgnews.ir/gozaresh/uploads/p1c7ud3uhnjhk1fht1dgp1b94r7g6.jpghttp://pgnews.ir/gozaresh/uploads/p1c7ud3uhocq11sq3qv1ghgu1g8.jpg

[کد خبر:AJ24187]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

سومین نمایشگاه ملی صنایع دستی در بیرجند/تصاویر

سومین نمایشگاه ملی صنایع دستی در بیرجند/تصاویر

نمایشگاه ملی صنایع دستی در بیرجند

پرندگان مهاجر در استان گلستان

پرندگان مهاجر در استان گلستان

تصاویر پرندگان مهاجر

برداشت انار از مزارع شهرضا/تصاویر

برداشت انار از مزارع شهرضا/تصاویر

  برداشت انار از مزارع شهرضا/تصاویر

جدیدترین مطالب