با قطعی شدن قهرمانی پرسپولیس تهران در لیگ برتر فوتبال ایران، هواداران پرسپولیس در شهرستان جم با پرچم‌های پارس‌جنوبی جشن خیابانی براه انداختند.
 

به گزارش آینه جم به نقل از فارس ؛ بعد از ظهر امروز با پیروزی پرسپولیس برابر پدیده خراسان در پایان هفته 27 لیگ برتر، قهرمانی شاگردان برانکو قطعی شد.

با قطعی‌شدن قهرمانی پرسپولیس در رقابت‌های لیگ برتر برای دومین سال پیاپی، هواداران این تیم در شهر جم از غروب امروز تا پاسی از شب به ابراز خوشحالی پرداختند.

برخی هواداران علاقه‌مند به تیم فوتبال پرسپولیس با در دست داشتن پرچم این تیم در تپه چگاسه شهر جم حاضر شدند و قهرمانی تیم محبوب خود را جشن گرفتند.

بر اساس این گزارش، تعداد زیادی از هواداران پرسپولیس نیز با موتورسیکلت در سطح شهر جم به صورت کارناوال اقدام به برپایی جشن خیابانی کردند.

پخش شیرینی در بین مغازه‌داران و در سطح شهر از دیگر اقدامات هواداران پرسپولیس ساکن در شهر جم بود.

تعدادی از هواداران که در سطح پارک‌های شهر جم به ابراز خوشحالی می‌پرداختند پرچم‌های تیم فوتبال پارس جنوبی نیز در بین آن‌ها دیده می‌شد.

به گزارش فارس، از هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ برتر، پارس جنوبی در تهران مهمان پرسپولیس است و به گفته کانون هواداران پارس جنوبی، هواداران این تیم به تهران اعزام می‌شوند.

[کد خبر:AJ24393]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

بوی خوش بهار در همدان/تصاویر

بوی خوش بهار در همدان/تصاویر

بوی خوش بهار در همدان

امدادرسانی به مناطق در محاصره سیل خوزستان/تصاویر

امدادرسانی به مناطق در محاصره سیل خوزستان/تصاویر

امدادرسانی به مناطق در محاصره سیل خوزستان

تصاویر/ جشنواره گل‌های پیازی در مشهد

تصاویر/ جشنواره گل‌های پیازی در مشهد

جشنواره گل‌های لاله در بهشت روی زمین

جدیدترین مطالب