آينه جم: یک عضو شورای شهر بوشهر از وزیر کشور در خصوص تسریع در صدور حکم شهردار منتخب مرکز استان تشکر کرد و گفت: امیدواریم حکم نبی الله دهفانی طی 48 ساعت آینده و نهایتا هفته جاری صادر شود.

به گزارش آينه جم به نقل از خلیج فارس»؛ اکبر توسلی در اولین جلسه علنی شورای شهر بوشهر که عصر یکشنبه برگزار شد، افزود: شهرداری مرکز استان با چالش های جدی و متعددی مواجه است که حضور شهردار منتخب می تواند به این وضعیت سر و سامان دهد.

وی با اشاره به چالش های پیش آمده ناشی از بدهکاری های شهرداری اظهار داشت: تعمیرگاه موتوری شهرداری 250 میلیون تومان در بازار بدهی دارد که به شدت محل اعتراض و سئوال است، یا رستوران میداف از شهرداری 500 میلیون تومان طلب دارد. همچنین بیمه تکمیلی پرسنل شهرداری که از حقوق پرسنل کسر می گردد، پرداخت نگردیده و 8 ماه تأخیر دارد.»

رییس کمیسیون عمران شورای شهر بوشهر افزود: در پایان سال گذشته 6 میلیارد تومان مطالبات پیمانکاران پرداخت شد؛ اما جالب است که پیمانکاری که یک میلیارد و دویست میلیون تومان طلب از شهرداری دارد، تنها چک 50 میلیونی به او داده شده که این چک هم هنوز پاس نشده که جای علامت سوال و شرمساری است.

توسلی تصریخ کرد: واقعاً شهرداری مرکز استان در وضعیت نامطلوبی قرار دارد و امیدوارم هر چه سریع تر حکم شهردار منتخب امضا و ابلاغ شود تا شاهد ساماندهی مدیریت شهری مرکز استان باشیم.

گفتنی است وی در پایان سخنانش از وزیر کشور بابت تسریع در روند صدور حکم شهردار منتخب بوشهر تقدیر کرد و گفت: طی 48 ساعت آینده یا هفته جاری حکم دهقانی از سوی وزیر کشور ابلاغ می شود.

شایان ذکر است 6 اسفندماه سال گذشته نبی الله دهقانی با 6 رای شورای شهر به عنوان شهردار منتخب بوشهر انتخاب و جهت امضای حکم به وزارت کشور معرفی شد.

[کد خبر:AJ24419]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

بوی خوش بهار در همدان/تصاویر

بوی خوش بهار در همدان/تصاویر

بوی خوش بهار در همدان

امدادرسانی به مناطق در محاصره سیل خوزستان/تصاویر

امدادرسانی به مناطق در محاصره سیل خوزستان/تصاویر

امدادرسانی به مناطق در محاصره سیل خوزستان

تصاویر/ جشنواره گل‌های پیازی در مشهد

تصاویر/ جشنواره گل‌های پیازی در مشهد

جشنواره گل‌های لاله در بهشت روی زمین

جدیدترین مطالب