«آینه جم» فرمانده انتظامی شهرستان گناوه گفت: فردی که در یک مهمانی شبانه با چاقو دوست خود را به قتل رسانده بود در کمتر از 72 ساعت خود را به پلیس معرفی و دستگیر شد.

به گزارش«آینه جم»سرهنگ احمدی در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی تماس مرکز درمانی گناوه مبنی بر مرگ یک نفر جوان بر اثر ضربات چاقو، ماموران و کارآگاهان پلیس آگاهی بلافاصله در محل حاضر و تحقیقات خود را آغاز کردند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: پس از جمع آوری مدارک و مستندات مشخص شد مقتول در یک مهمانی شبانه  توسط یکی از دوستان خود بر اثر ضربات چاقو به شدت مجروح می شود و پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست می دهد.
 
سرهنگ احمدی گفت: کارآگاهان پلیس با هماهنگی مقام قضایی تحقیقات فنی خود را از پنج نفر از شاهدان و افراد حاضر در مهمانی آغاز کردند.
 
این مقام انتظامی افزود: این افراد که از دوستان مقتول بودند در بازجویی و تحقیقات پلیس اظهار داشتند:  فردی به نام "ح- ب" مقتول را به وسیله ضربات چاقو به قتل رسانده و متواری شده است.  

سرهنگ احمدی خاطرنشان کرد: متهم به قتل پس از 72 ساعت وقتی متوجه شد هیچ راهی برای فرار از دست قانون ندارد خود را به پلیس معرفی و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان گناوه گفت: قاتل در بازجویی های اولیه کارگاهان پلیس آگاهی صراحتا به قتل دوست جوان خود اعتراف کرده و علت و انگیزه این قتل را درگیری و اختلاف شخصی عنوان کرده است.

[کد خبر:AJ26615]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

کوچ بهاره دام ها در مازندران /تصاویر

کوچ بهاره دام ها در مازندران /تصاویر

کوچ بهاره دام ها در مازندران

برداشت توت فرنگی در مازندران/تصاویر

برداشت توت فرنگی در مازندران/تصاویر

برداشت توت فرنگی در مازندران

هجوم پروانه‌های زیبا به تهران/تصاویر

هجوم پروانه‌های زیبا به تهران/تصاویر

هجوم پروانه‌های زیبا به تهران

جدیدترین مطالب