ورود یک هوادار به زمین در بازی پارس جنوبی و تراکتورسازی چند ثانیه ای روند بازی را متوقف کرد.

به گزارش آینه جم به نقل از ورزش 3 ، در دقایق پایانی مسابقه پارس جنوبی جم و تراکتورسازی و در حالی که بازی با نتیجه یک بر صفر به سود سرخپوشان تبریزی دنبال می شد، یکی از هواداران تیم میزبان با لباس آبی رنگ از پشت دروازه محسن فروزان وارد زمین شد و بعد از طی کردن طول چمن مسابقه خودش را به رحمان احمدی دروازه بان باتجربه پارس جم رساند و او را در آغوش گرفت.


این هوادار که در تمام این ثانیه ها ماموران نیروی انتظامی را پشت خود احساس می کرد، بعد از به آغوش کشیدن احمدی سریعا متواری شد و قصد داشت از فنس های قسمت دیگر ورزشگاه با کمک یکی دیگر از هواداران بالا برود و از دست ماموران امنیتی فرار کند که البته موفق به این کار نشد.


نکته قابل توجه اینکه بعد از ورود این هوادار به زمین چمن ورزشگاه تختی جم تا چند ثانیه داوران و بازیکنان متوجه حضور او نشدند و در حالی که بازی در جریان بود کوپال ناظمی رای به توقف مسابقه نداد و جالب اینکه با ورود ماموران امنیتی توپی که به کرنر رفته بود را اجازه داد بازیکنان پارس روی دروازه ارسال کنند.


ماموران امنیتی حاضر در ورزشگاه هوادار مذکور را بازداشت کردند و به بیرون انتقال دادند و مشخص نیست چه سرنوشتی روبه رویش قرار گرفته است.


عکس ها: مهدی مهران نژاد

 

[کد خبر:AJ26638]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

کوچ بهاره دام ها در مازندران /تصاویر

کوچ بهاره دام ها در مازندران /تصاویر

کوچ بهاره دام ها در مازندران

برداشت توت فرنگی در مازندران/تصاویر

برداشت توت فرنگی در مازندران/تصاویر

برداشت توت فرنگی در مازندران

هجوم پروانه‌های زیبا به تهران/تصاویر

هجوم پروانه‌های زیبا به تهران/تصاویر

هجوم پروانه‌های زیبا به تهران

جدیدترین مطالب