سرپرست تیم پارس جنوبی جم گفت: اگر برنامه نود صحنه خطای پنالتی روی روح الله سیف اللهی را نشان می داد، آقای بهارمست اینطور درباره اتفاقات بازی مدعی نمی شد.

به گزارش آینه جم، در برنامه نود شب گذشته بهارمست سرپرست تیم سپیدرود رشت در گفت و گو تلفنی با عادل فردوسی پور به اشتباهات داوری که علیه این تیم در هفته های گذشته  اشاره کرد. او با بیان اینکه در بازی با پارس جنوبی جم هم داور علیه این تیم کار کرده و سوت های اشتباهی زده موجبات دلخوری اعضای تیم پارس را فراهم آورده است.


عبدالرحیم خطیب، سرپرست تیم پارس جنوبی جم در این باره به خبرگزاری فارس گفت: متاسفانه آقای بهارمست سرپرست تیم سپیدرود مسائلی را بیان کردند که دور از واقعیت بود. در بازی با سپیدرود خطای مسلم روی روح الله سیف اللهی در محوطه جریمه اتفاق افتاد که داور آن را نگرفت و همه کارشناسان روی اینکه پنالتی ما گرفته نشده صحه گذاشتند.


وی ادامه داد: مساله مهم این بود که در آن مقطع برنامه نود در بخش کارشناسی های داوری ها صحنه خطا روی روح الله سیف اللهی را قرار نداد و نظری روی آن صحنه داده نشد. بعد از این اتفاق آقای تارتار با عادل فردوسی پور تماس گرفت و مجری برنامه نود قول داد در برنامه هفته اینده خود این صحنه را پخش کند اما به دلیل کمبود وقت بازهم این صحنه را که حداقل یک امتیاز حساس را از ما گرفت، پخش نکرد.

اتفاقی که حالا سبب شده تا سرپرست تیم سپیدرود اینقدر مدعی شود در بازی با ما از داوری ضرر کرده اند. متاسفانه داور در آن بازی سر ما را برید اما اقای بهارمست مدعی است که این از عجایب فوتبال است.


خطیب در پایان افزود: متاسفانه پارس جنوبی جم در این فصل از اشتباهات داوری بارها ضرر کرده، اما به غیر از یکی دو بار که این مساله را یادآوری کردیم، کار دیگری انجام ندادیم. ما اعتقاد داریم داوران هم مثل همه اقشار فوتبال زحمت می کشند و نباید بی محابا به آنها تاخت اما اینکه بعد از چند هفته آقای بهار مست درباره بازی ای که داوری به ضررمان بوده اینطور مدعی می شود، به آدم فشار می آورد.

[کد خبر:AJ26663]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

کوچ بهاره دام ها در مازندران /تصاویر

کوچ بهاره دام ها در مازندران /تصاویر

کوچ بهاره دام ها در مازندران

برداشت توت فرنگی در مازندران/تصاویر

برداشت توت فرنگی در مازندران/تصاویر

برداشت توت فرنگی در مازندران

هجوم پروانه‌های زیبا به تهران/تصاویر

هجوم پروانه‌های زیبا به تهران/تصاویر

هجوم پروانه‌های زیبا به تهران

جدیدترین مطالب