مهدی تارتار به دلیل مصدومیت دو ستاره سمت چپ خود مجبور به تغییراتی در ترکیب تیم خود شد.

به گزارش "آینه جم"، پارس جنوبی در نیم فصل اول بیشتر با سود بردن از توانایی کیفی دو بازیکن سمت چپ خود موفق شد در جدال با حریفان به نتیجه مدنظر دست یابد. روح الله سیف اللهی در کنار محمد ستاری در سمت چپ پارس جنوبی زوج موفقی را شکل داده بودند که در فاز تهاجمی و دفاعی برای این تیم عملکرد موفقی به اجرا گذاشته بودند.


محمد ستاری، مدافع سابق ذوب آهن در اولین حضور خود در پارس جنوبی موفق شده بود با تداوم در تمامی دیدارهای این تیم در نیم فصل اول به مهره مورد اعتماد مهدی تارتار تبدیل شود و به خوبی نیز پاسخ این اعتماد را با نمایش موفقی که به اجرا گذاشته بود داد. در کنار او روح الله سیف اللهی نیز که البته گفته می‌شد در نیم فصل قصد جدایی از جمع پارسی‌ها دارد، با حضوری موفق در فاز تهاجمی، سمت چپ این تیم را به محل قابل اتکای تیم تارتار تبدیل کرده بودند.


این دو بازیکن البته در دیدار هفته شانزدهم مقابل فولاد خوزستان به دلیل مصدومیت غایب بودند تا مهدی تارتار مجبور شود از مهدی عسگری به جای ستاری و کیوان امرایی به جای روح الله سیف اللهی سود ببرد. باید دید کادرپزشکی چه زمانی قادر است این دو بازیکن تاثیرگذار را در اختیار مهدی تارتار قرار دهد./ورزش3

[کد خبر:AJ27379]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

گلوگاه، مهد انجیر ایران/تصاویر

گلوگاه، مهد انجیر ایران/تصاویر

گلوگاه، مهد انجیر ایران

تصاویر/ جشن چله تابستان در کرمانشاه

تصاویر/ جشن چله تابستان در کرمانشاه

تصاویر/ جشن چله تابستان در کرمانشاه

اوقات فراغت به روایت کودکان روستا/تصاویر

اوقات فراغت به روایت کودکان روستا/تصاویر

اوقات فراغت به روایت کودکان روستا

جدیدترین مطالب