آینه جم: دروازه‌بان باتجربه تیم پارس جنوبی جم از مسئولان استانی بوشهر و شهری جم خواست هرچه سریع‌تر فکری به حال مشکلات این تیم کنند.

به  گزارش اینه جم ؛ رحمان احمدی در گفت و گو با ورزش سه  درباره مشکلات مالی باشگاه پارس جنوبی عنوان کرد: متاسفانه ما با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کنیم که اگر ادامه داشته باشد، به تیم ضربه شدیدی وارد می‌شود. ما با ادامه این روند باید انتظار هر اتفاقی را داشته باشیم. اتفاقی که شاید خدای ناکرده جمع کردنش کار سختی باشد.


وی ادامه داد: طبیعی است که بازیکنان ما دنبال سطحی‌ترین نیاز های اولیه در تیمداری و مطالبات خود باشند. امکانات برای یک تیم لیگ برتری باید وجود داشته باشد اما متاسفانه ما از اول فصل فقط وعده و وعید می‌شنویم و مدام امروز و فردا می‌کنند.


دروازه‌بان پارس جنوبی همچنین گفت: متاسفانه هیچ کدام از مسئولان استانی و شهری به فکر این تیم نیست. امروز دیگر اوج داستان رخ داد که پول برای خرید بلیت هواپیما موجود نبود و تیم اجبارا در جم باقی ماند. متاسفانه هرچه جلوتر می‌رویم مشکلات مان بیشتر می‌شود. شاید الان من به عنوان بازیکن تا آخر فصل که قراردادم تمام شود بمانم و بروم اما این تیم سرمایه مردم شهرستان جم است و هزاران نفر عاشق این تیم هستند. واقعا حیف است که آن را به مرز نابودی بکشانند.


احمدی درباره خداحافظی مهدی تارتار و عبدالرحیم خطیب سرمربی و سرپرست پارس جنوبی تاکید کرد: اگر ما تا الان هیچ حرفی درباره مشکلات نزدیم و سکوت کردیم به خاطر آقا مهدی تارتار بود. او سرمربی تیم است و همه مان دوستش داریم. متاسفانه مسئولان قول‌هایی را به آقامهدی می‌دادند و او نیز به بازیکنان منتقل می‌کرد اما هیچ کدام از وعده‌ها عملی نشد و به نوعی می‌خواستند سرمربی را جلو بازیکنان خراب کنند. اما مطمئن باشید ما بازیکنان مثل کوه پشت سرمربی مان ایستاده‌ایم و امیدوارم مسئولان هم ورود کنند تا این قضایا خاتمه یابد.


وی در پایان افزود: خواهش ما از مسئولان استانی و شهری این است که اجازه ندهند این تیم نابود شود. پارس جنوبی جم واقعا حیف است. ما زحمات زیادی کشیدیم و برخلاف تصور خیلی‌ها می‌بینید که اکنون در رده ششم جدول ایستاده‌ایم. امیدوارم مشکلات حل شود تا بتوانیم با همین انگیزه کارمان را ادامه دهیم.

[کد خبر:AJ27408]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

گلوگاه، مهد انجیر ایران/تصاویر

گلوگاه، مهد انجیر ایران/تصاویر

گلوگاه، مهد انجیر ایران

تصاویر/ جشن چله تابستان در کرمانشاه

تصاویر/ جشن چله تابستان در کرمانشاه

تصاویر/ جشن چله تابستان در کرمانشاه

اوقات فراغت به روایت کودکان روستا/تصاویر

اوقات فراغت به روایت کودکان روستا/تصاویر

اوقات فراغت به روایت کودکان روستا

جدیدترین مطالب