آینه جم : زن و شوهری که با تشکیل یک باند خانوادگی اقدام به سرقت طلاجات بانوان سالخورده و کودکان می کردند در بوشهر شناسایی و دستگیر شدند.  

به گزارش «آینه جم »؛ فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: مردی که به همراه همسر، داماد و تعدادی دیگر از اعضاء خانواده اش به صورت تیم در شهرهای مختلف کشور طلاجات زنان سالخوره و کودکان را به سرقت می بردند با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی استان بوشهر شناسایی و دستگیر شدند.

سردار خلیل واعظی افزود: سرکرده این باند که سابقه سرقت و حمل مواد مخدر نیز دارد به همراه همسرش با استفاده از خودرو سمند در سطح شهر بوشهر با تعقیب بانوان سالخورده، در مکان های خلوت باشگرد پرسیدن آدرس مکان های مذهبی و سوء استفاده از اعتقادات مذهبی بانوان، با حربه های مختلف طلاجات آنها را سرقت می کردند.

به گفته فرمانده انتظامی استان بوشهر، پس از تحقیقات گسترده میدانی و اقدامات پلیسی کارآگاهان پلیس آگاهی استان هویت ومحل سکونت سرکرده باند را شناسایی و وی را به همراه همسرش در یکی از استان های غربی دستگیر و به بوشهر منتقل کردند.

سردار واعظی اظهار داشت: این افراد ضمن معرفی دیگر همدستان خود تاکنون به 22 فقره سرقت در استان های بوشهر، فارس و هرمزگان اعتراف کرده اند.

وی بیان کرد: تا کنون 16 نفر از مالباختگان و شاکیان این زن و شوهر شناسایی و تلاش جهت شناسایی دیگر مالباختگان در استان های دیگر ادامه دارد.

به گفته این مقام ارشد پلیس، شناسایی مخفیگاه و دستگیری دیگر همدستان و اعضاء باند در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی می باشد.

سردار واعظی با بیان اینکه شهروندان باید در برابر درخواست های مشکوک افراد غریبه با حساسیت برخورد کرده و هوشیار باشند، اضافه کرد: برخی شهروندان با عمل کردن به درخواست های غیرمنطقی سارقین زمینه موفقیت آنان را فراهم می کردند و طلاهای خودرا شخصا در اختیار سارقین قرار می دادند.

[کد خبر:AJ27712]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

کوچ بهاره دام ها در مازندران /تصاویر

کوچ بهاره دام ها در مازندران /تصاویر

کوچ بهاره دام ها در مازندران

برداشت توت فرنگی در مازندران/تصاویر

برداشت توت فرنگی در مازندران/تصاویر

برداشت توت فرنگی در مازندران

هجوم پروانه‌های زیبا به تهران/تصاویر

هجوم پروانه‌های زیبا به تهران/تصاویر

هجوم پروانه‌های زیبا به تهران

جدیدترین مطالب